Aztán végül megfordultam és ö újra magához húzott. És én nem bírtam ki , hogy ne bújjak oda hozzá .
Mikor reggel felkeltem hirtelen az ébresztő órára .
Kerestem Castielt de nem láttam .
Lementem a kis köntösömbe amit már évek óta fel sem vettem csak most azért vettem fel h azért ne úgy legyek Castiel előtt . Mikor le értem láttam , hogy Castiel épp a régi zongorámon játszik és olyan jó volt nézni. És amikor észrevett , hogy nézem elvigyorodott és abbahagyta a zongorázást
Amikor én megszólaltam :
- Ne ne hagyd abba
- Ugyan már épp , hogy abbahagytam de ha gondolod játszhatok még de azt is csak 1 feltétellel
- Mi az az egy feltétel -kérdezem furcsán elmosolyodva
- Az ha énekelsz velem -mondta vigyorogva
- H h hogy mi ? néztem komoly fejjel
- Jól hallottad !
- Hát akkor inkább nem ..... - mondtam
Ekkor odajött megfogta a kezem és odahúzott a zongorához és azt súgta a fülembe
- Menni fog - Ekkor rám nézett és elmosolyodott
Akkor adott egy szöveget és elkezdett zongorázni miközben zongorázott énekelt ..... énekelt csak nekem... éreztem , hogy csak nekem szól ez a dal ...... És persze a végén már én is énekeltem vele és egész végig úgy énekeltünk hogy egymás szemébe néztünk . a végén már annyira közel voltunk egymáshoz , hogy majdnem meg csókolt de végül mikor a zongora is befejeződött hirtelen elugrottunk egymástól .
- khöh - tettetem mű köhögést
- Na de most inkább pakolni és öltözködni kéne -mondtam Castielnek mivel ő még csak egy alsó gatyában állt én meg egy köntösben
- Igazad van - Mondta Castiel elvigyorogva
Felmentem , elkezdtem pakolni öltözködni meg minden ilyeneket , s mikor le érek Castiel épp a szendvicseket csinálja .
Na ezen megdöbbentem !! Hogy Castiel ??? Csinál ??? Szendvicset ??? Na mindegy azért örültem , hogy van aki normálisan feltudja vágni a kenyeret meg a cuccokat bele . Nekem és magának is csinált 2-2 szendvicset . Mikor rá néztem az órára azt hittem csak álmodok de végre normálisan összetudtam magam szedni úgy , hogy ne keljen sietni a buszhoz . Pár Perc után elindultunk a busz felé . Ja és persze útközben Castiellel beszélgettünk , aztán valaki félbeszakított minket . Én nem ismertem azt a lányt de elkezdett felénk futni mikkor én félre léptem ő oda szaladt Castielhez és meg csókolta . ÉN azt hittem ott sírom el magam , de nem ., erősen kitartottam . Mondtam Castielnek , hogy én akkor megyek tovább és hagyom őket .
Tovább mentem ugye mivel elég korán indultunk úgy döntöttem besétálok a suliba , viszont miközben mentem csak Castielre és arra a lányra tudtam gondolni és a végén már sírva fakadtam , hogy Castiel , hogy tehetett ilyet velem , azt hittem Castiel más , de TÉVEDTEM .
mikor beértem a suliba elmentem a lányok mellet persze pont akkor voltam a kedvenc fekete kapucnis pulcsimba szóval a kapucnit fel húztam a fejemre és elmentem mellettük , ők nem tudták mi a bajom , én úgy hallottam , hogy majd később megkérdezik inkább hagynak , hogy hátha jobban leszek . Bementem a termünkbe egyedül voltam bent mert mindenki kint volt lehajtottam a fejem a padra és azon gondolkoztam , hogy megakarok halni , ekkor előveszek egy körzőt és megakarom ölni magam mikor Castiel belép a terembe és úgy kapkodja a levegőt , minta a busz után futott volna és mikor megszólal
Persze én nem hallgattam rá elkezdtem közelíteni a kezem felé a körzőt mikor már majdnem megvolt Castiel lefogta a kezem és nem bírtam mozgatni , mondtam :
- ENGEDJ EL - ordítottam rá és közbe sírtam
- NEM - ő is ordítozva beszélt hozzá ,
Mivel lefogta a kezemet 1 kézzel a másik kezével elvette tőlem a körzőt és széttörte aztán kidobta . Én ekkor a szemébe néztem ,s ő is az enyémbe . Miközben egymást néztük vagy 1 percen keresztül Castiel elengedett . Aztán mikor elengedett rá 10 másodpercre belép az a lány . Aztán ordítozta :
- Cast cicám !! - Ordította
Én nálam ekkor betelt a pohár , olyan dühös voltam , hogy egy padot is széttörtem volna . Mikor újra megszólal a lány :
- Jaj Cast ez most komoly , hogy ilyen nyomi lányokkal beszélsz itt ??? Hova tűnt az a régi Cast aki minden balhéba benne volt ??
Én ekkor ránéztem Castielre és a tekintetemből kilehetett venni , hogy ugye ez csak viccel , vagy most mivan ??!
Én ekkor hirtelen felálltam úgy hogy a szék erőből nekicsapódott a falnak . Elkezdtem kifele indulni mikor suttogva mondja nekem
Én erre ellöktem és mondtam neki :
- Lehet , hogy a szád nagy kincsem de engem ne merj le hülyézni te kis ......
Ekkor Castiel odajön és ellök attól a lánytól , és azt mondja
- Hagyd békén Lanat !! - mondta komolyan
- Ki vagy te ??? - kérdezem Castieltől
És hátat fordítok neki és indulok ki mikor az a lány Lana meglök .
Fejemet bevertem az ajtó sarkába és elkezdett ömleni belőle a vér mikor találkoztam Rowenaval és Nellával ők nagyon aggódtak értem és kérdezték mi történt de én nem válaszoltam hanem csak annyit mondtam semmi ... Aztán Rowena kikísért a WC be addig Nella hoz elsősegély dobozt . Mikor lemostuk csak egy nagy seb volt ott , amikor Nella hozta az elsősegély dobozt mindent megcsináltunk a sebbel majd letapasztották a lányok . Megköszöntem nekik majd megkérdeztem , hogy ülhetek e melléjük ők mondták , hogy igen . Aztán becsöngettek ültünk az első órán Lana megcsókolta Castielt onnan már tovább nem is néztem őket csak látták a lányok , hogy őket néztem és elkönnyeztem magam ők onnan már tudták , hogy mi a bajom .
Órának vége volt . Kicsöngettek . Én ottmaradtam a terem egyik sarkában addig a lányok elkérték Castieltől a szendvicsemet de ő nem adta oda nekik hanem csak nekem adna oda , ezt elmondták a lányok és mondtam nekik , hogy mondják meg neki , hogy akkor adja oda a kis barát nőjének a szendvicsemet hiszen neki az egészsége sokkal fontosabb hiszen ő a barát nője . Castiel a saját szendvicsét adta oda Lananak és fellát odahozta a szendvicseket és lerakta és rá néztem ő rám nézett én megszólalok :
Végül láttam , hogy mindkettő szendvicset oda adta . Én Felálltam megfogtam az egyik szendvicset és odavittem nekik és mondtam :
- Ti nektek kell a több kaja ..- mondtam majd odadobtam a padra a szendvicset
Ekkor Lana megfogja a szendvicset meglök és megdob a szendviccsel , végül most meg a kezem vérzett szóval mar hadi rokkant voltam és dühös is Megszólaltam idegesen :
- Nyugodjál már le kis plaza cica mi van te azért nem hozol kaját mert attól félsz , hogy miközben vágod a kenyeret letörik a mű körmöd ??? És Nyugodtan megeheted a szendvicse Castiel csinálta !! Ja és még valami hagyjál békén jó !! Várjunk csak értem miért nem eszed meg a szendvicset mert attól félsz , hogy koszos lesz a kezecskéd vagy attól félsz , hogy pufibb leszel fél kilóval - Mondtam idegesen .
Ezen megdöbbentek a lányok és Castiel még meg is végei mivel azt mondta , hogy
- kopj le innen .. nyomi - mondta
Nálam ez volt az utolsó csepp a pohárban elkezdtem mondani nekem a magamét .
- Utállak Véded ezt a kis plázacicádat ?? Jó védjed csak de akkor is egy utolsó kis rinyázós plázamacska marad ....
Ekkor Castiel megpofoz . Mindenki elámult én ránéztem
Castiel mondja :
- Ezért ne kezdj ki velem se a barátnőmmel
- UTÁLLAK !! TELJES SZÍVEMBŐL !! BÁRCSAK MEG SE ISMERTELEK VOLNA - ordítottam neki
aztán hozzá szóltam a csajokhoz , hogy :
- Van egy körzőtök ??
- Van !! De nem adunk , mert nem akarjuk , hogy bajod essen .
- De van egy hírünk nekünk jó , neked már nem annyira - mondták
- És mi az ?? - kérdeztem kicsit már boldogabban
- Van egy fiuuunk - mondták boldogan
- Jujjciiii komoly ??? nagyon örülök nektek - mondtam most már teljesen boldogan - És mikor mutatjátok be őket ???
- Most jo ??? - De van nekik egy haverjuk , hozzád illő