11. Egy újabb találkozás , de most engem kötöznek meg !
Végre Szombat van , reggel arra keltem fel , hogy nincs senki a szobámba , nem tudtam , hogy hova mehetett mindenki , gyorsan felöltöztem , mikor mentem le mentem a lépcsőn valaki hív éppen Nat volt az , azt mondta , hogy ott vannak kint az épület előtt és , hogy mások is vannak ott és , hogy ne menjek ki majd csak akkor ha lerakja , a háttérben valaki szolt , hogy ,,rakd le most , Lou menj fel hozzá " Gyorsan még azt mondta , hogy ne lépjek ki otthonról és megszakadt a vonal . Félek ! Hírtelen a nagy csöndben felhívom apámat és valaki kopog , kinyitom az ajtót és kivették a kezemből a telefont és odarakták az asztalra az a Fiú volt meg múltkor megtámadt .
- Ki vagy te és .. és Mit akarsz - kérdezem úgy , hogy apa is hallja a telefonból -
- Az mindegy de most velem jössz - mondta és elkezdett közeledni , én elkezdtem sikítozni , de hiába befogta a számat , így csak magamra maradtam magamnak kell kiszabadulnom karmai közül
- Mi ez a telefon hívásba van ?? - veszi észre , mikor el ráncigál az asztaltól
- A Francba - ordítja el magát és megüt
mire le érünk Jack és Nat épp egy kocsiba ment el , aztán mi meg mentünk utánuk , valamilyen injekciót beadtak amitől teljes sötétségben vettem részt , mikor hirtelen fékeztünk bevertem a fejem és felkeltem . A mellettem ülő fiú hirtelen befogta a szám és nem tudtam lélegezni ezért elájultam , mikor ismét felkeltem megvoltam kötözve , és előttem messze megvolt kötözve Jack
- Jack - ordítottam odáig el , hogy hátha meghallja -
Jack erre felnéz és meglepődik , hogy most keltem fel , azt mondták neki , hogy később fogok .
Próbáltunk egymáshoz közelebb menni , és valamennyire sikerült is , közelebb kerültünk egymáshoz úgy , hogy ne kelljen ordibálni . Végül közelebb mentünk egymáshoz , fejemmel egyenesen rádőltem a vállára . Mikor hirtelen valaki felemelt és elvitt a közeléből odakötözött egy székre és bevitt a terem közepére , nem láttam az arcát , hogy ki volt de az illatát bárhol felismerem , aki nem más illata volt mint Castiel , nem tudtam mire készül , nem értettem minek kellek én ide azt se tudtam miért vagyok itt és végül kiderült , megakarta bosszulni azt , hogy megvédtem Jacket .
- Na Jack , testvérem - mosolyodott el ördögien , Jack nem szólt vissza csak nézte , hogy mit csinál -
- ott fogok ütni , ahol a legjobban fáj - és mutatott rám -
- Ne - ordít egyet és erre meglepődik Castiel -
- Oh szóval azt kéred , hogy ne - mondta és egy ördögi mosolyra huzza a száját -
a cipőjéből kihúz egy kést ás elkezd körbe körbe járni , és egyszer csak a hátam mögött megáll hirtelen a kést a torkomhoz teszi és azt súgja a fülembe .
- Most nincs ki megmentsen - mondta én elsírtam magam ő megcsókolta a nyakam én meg elfordulok
Jack észrevette , hogy elsírtam magam , a kést újra a nyakamhoz tartotta és mikor megakart vágni , hirtelen valaki megtámadta hátulról , Castiel megijedt és belevágott a nyakamba , az a fiú támadta le , hirtelen leejtette a kést és én felvettem . Castiel nem hitte el , hogy ő támadta le elkezdtek verekedni én eközben oda csúsztam Jackhez és a késsel elvágtam a kötelet és ő is elvágta az én kötelemet . hirtelen azt érezem , hogy egyre sötétebb lesz minden , Jack az ölébe vett és azt mondta :
- Maradj életben , Coretta MARADJ ÉLETBEN - ordította és elsírta magát , azt láttam , hogy apáék ideértek -
Teljes sötétségbe borult minden . Mikor felkeltem egy kórházban találtam magam ismét , mikor felkeltem anya , apa , és Jack volt a szobába . Anya és Apa néztek , hogy mikor kelek fel , Jack meg már el aludt . Mikor ránéztem az órára fél 11 volt . Anya és Apa most vették észre , hogy felkeltem gyorsan hívtak egy orvost , hogy megvizsgáljon . Mikor megkérdeztem Apajékat meddig voltam itt , azt mondták , hogy pár hétig . Bejött az orvos , megvizsgált azt mondta 1-2 hét és rendbe jön az a csúnya seb . Az estét még ott éjszakásztam , mikor reggel felkeltem Jack ült mellettem , anya és apa még aludt .Ránéztem és ő is rám
- Szia - mosolygott rám
- Szia - mosolygok vissza
Ránézek az órára és 1 óránk van még , Jack felkelti Anyát és Apát elkezdünk készülődni , mikor hirtelen össze estem nagyon megijedtek Jackék , de közöltem , hogy nincs semmi bajom és mentünk tovább , közben bementünk boltogba , hogy megnézzük mik vannak, mikor hazaértünk ott volt az a Fiú aki verekedett Castiellel , nagyon megijedtem mikor megláttam , de anyáék közölték , hogy bocsánatot szeretne kérni ő nem tudta , hogy ezt fogja csinálni nem ebbe egyeztek meg -mondta -
Míg apáék mindent elrendeztek , addig én lefürödtem és felvettem Jack egyik pólóját , mikor bementem a szobámba Jack éppen az ágyban feküdt és nézte , hogy mikor jövök be .
- Sajnálom - mondta -
- Mit ?? - kérdeztem , mert nem értettem miről beszél -
- Hát , hogy nem vigyáztam rád - mondta és rám nézett -
- Ez nem igaz , nem tehetsz róla - mondtam és közelebb mentem hozzá -
Jack Bekapcsolta a tv-t és néztünk egy filmet közben Jack megfogta a kezemet megint
Végül valahogy elaludtam a film közben vagy utána azt már nem tudom , de azt tudom , hogy Mikor éjszaka felkeltem Jack aludt mellettem , valamit hallottam lent ezért le mentem azt hittem anya vagy apa jött meg de nem , gyorsan elbújtam a konyhába és magamhoz vettem egy nagy kést , mikor valaki háturról felemelt és elkezdett tapogatózni rajtam , én felsikítok , ekkor kb. 10 másodperc múlva Jacket látom a lépcsőn , mivel felkapcsolta a villanyt . Én próbáltam kiszabadulni de nem tudtam . Mikor hirtelen elenged én megfordulok , és nem hiszek a szememnek Nat volt az . Mint ahogy Jack és én ő sem hitt a szemének . Mikor ugye elengedett én odafutottam Jackhez , ott álltunk mindannyian legalább 2 percig . Mikor egyszer csak Nat elkezdett felénk indulni Jack elém állt , hogy megvédjen ,elkezdtek verekedni és Jack kapott egy ütést amitől nem tudott felállni és ezáltal Nat felém fordul és elkezd közeledni felém
- Te áruló - mondom halkan és dühbe gurultam -
- Ugyanmár - rám nézett rám és egy perverz mosoly lett az arcán -
Elkezdett közeledni mikor Jack letámadta Natot haturrol , én addig irtam Nellának hogy most jöjjön át ! Át is jótt 2 perc után , mikor belépett nem hitt a szemének
Jack és Nat èpp verekedett . A fiuk nem vették észre , hogy bejott . Verekedtek Jack ismét a földre került addig Nat elkezdett közeledni , mig nem a cipőjéből elő húzott egy kis kést .
- Na és most ?? Mi tévő leszek a kis barátod nélkül - mondta nekem Nat -
- Mi a ..... - mondta a nagy csöndet félbe szakítva Nella -
- Mi ?? Te ?? Mit keresel itt ?? - kérdezte meglepetten -
- Tudod a barátnőm át hívott magához - mondta
- Figyelj megtudom magyarázni - probált kikerülni a kellemetlen helyzetből -
- Nincs mit megmagyarázni , láttam és hallottam is , hogy te rossz csapatba vagy - mondta és ki gördült egy könny csepp -
Eközben én oda szaladtam Jackhez . Nat mikor elmondta ezt Nella felém fordul és azt mondja
- Te .. Te liba , csak nem gondoltad volna , hogy Nella miadtt megszakad a szivem , hogy kikosarazik ? - nevette el magát- Nella eközben volt nála egy kis kés és Nella beleszurta a hátába , ezután Nat megindul felenk , nala is egy kés . Nat beleszúrta a lábamba a kést , én felsikítok
- Nee - ordit fel Nella , ekkor belép apa egy fegyvert fogva a kezében
- Mi a ... - kezdi el miközben ránk néz
Én még mindig ott ordibálok , mikor ki mondom a nevet aki tette
- Nat - suttogtam , hogy apa is hallja
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése