2015. szeptember 26., szombat

4.Elhalálozom és közbe jólérzem magam


Aztán odaértünk a Gimi előtti buszmegállóhoz .
Elkezdtünk Castiellel beszélgetni mindenféléről úgy sétáltunk be a suliba , hogy beszélgettünk . Természetesen mindenki megbámult minket , hogy pont mi együtt beszélgetünk . azt hitték járunk vagy valami ilyesmi . Mi meg csak beszélgettünk és beszélgettünk mintha csak mi lettünk volna ott még azt sem vettem észre , hogy elmentem Nella és Rowena mellet . Most biztos bunkónak tartanak gondoltam magamba majd mondtam Castielnek , hogy ....
  • Figyu Castiel én most megkeresem a csajokat mert beszélnem kell velük fontos ügyekről
  • Oké de akkor majd innen fojtatjuk a beszélgetést rendben ?
  • Oké - mosolyogtam el magam

Megkerestem a csajokat és persze mégis találtam őket . És ekkor egy csomó kérdéssel almoztak el 


  • Komoly ti jártok ? - Kérdezte Nella
  • Mióta jártok ? - Kérdezte Rowena
  • Hogy hogy elkezdtetek egyáltalán járni ? - Kérdezték mindketten
  • Nem nem járunk , nem sem ióta sem járunk , és nem nem kezdtünk el járni -Válaszoltam vissza nekik 
  •  De hisz akkor , hogy hogy eggyüt sétáltatok és buszoztatok és beszélgettetek ? - Kérdezték egyszerre
  • Csak barátok vagyunk - Válaszoltam ismét nekik
  •  Persze persze de tuti , hogy neked tetszik vagy ő neki tetszel
  • igen tetszik és ? nem nagy cucc - Jelentettem ki 
  • MI JÓL VAGY MI AZ HOGY NEM NAGY CUCC ?? - Mondta Nella ordítozva
  • JÓL VAGY EZ NAGYON NAGY CUCC NEM HOLMI KIS CUCC - Mondta Rowena komolyan ordítozva
  • MI AZ , HOGY NEM NAGY CUCC , HOGY TETSZIK NEKED ? - Kérdezte ordítozva Nella és Rowena
  • Naaaa KUSS - Mondtam hangosan 
  • HA meghallja én halál fia vagyok - mondtam nekik halkan 

  • Télleg ?? És mikor lesz a temetés ?? mondjuk holnap ?? - Kérdezte Nella
  • Mi mi van ??? - Kérdeztem mert nem értettem miéért mondja
Ekkor megfordulok és ott látom a Hátam mögött Castielt
  • Őőőő.. izéé... megtudom magyarázni - mondtam Castielnek dadogva
  • Nincs mit megmagyarázni - Mondta Castiel és elvonta magát sebesen .
  • OOooo egek miért pont nálam kell ennek megtörténnie !! Nem értettem . olyan jó volt amíg nem jött az új srác . Na mindegy ez is megtörtént - mondtam 
  • Sajnáljuk - Mondta Nella
  • Nem baj - mondtam 
Vége lettek az óráknak .Elindultam hazafelé a busszal természetesen Castiel is ott volt a buszon mivel a szomszédom - Szomorodtam el .
Hazamentem vettem egy gyors tusolást egy kis énekléssel miközben énekeltem verték az ajtót  De mivel , hogy én tusoltam ezért anya nyitotta ki az ajtót . Nem tudtam , hogy ki kopoghat nálunk fél 8 kor de aztán kiderült , hogy Castiel volt az. És ebbe az a polyénos , hogy Castiel nem tudja , hogy mi itt lakunk .
  • Szervusz - mondta anya
  • Jo napot - mondta Castiel 
  • Mi járatban vagy erre felé ? - kérdezte anya
  • Hallottam éneklést innen és , hogy ki énekel így ? - kérdezte Castiel
  • Miért kérded nem tetszik ? - Kérdezte anya 
  • De de tetszik épp azért kérdezem - mondta Castiel
  • A lányom az épp tusol - nevetett fel anya
  • Megvárhatom amíg ki jön ? - kérdezte Castiel 
  • Persze , persze gyere be foglalj helyett - mondta anya 

Amikor kimentem egy szál törülközőbe a fejemen és a testemen
ÉS megláttam Castielt megdermedtem , hogy ő mit keres itt 
  • T t t tee mit keresel itt ?? - kérdeztem meglepődötten
  • Na Nee csak te ne - mondta Castiel
  • Ez nem lehet hogy te legyél aki énekelt - mondta Castiel
  • Merthogy ?? Baj hogy énekeltem ?? Tudom hogy rósz a hangom dehogy ennyire azt már nem - mondtam Castielnek

Anya erre közbevág hogy ..


  • Meny kicsim inkább öltözz fel aztán még beizélgethettek 
  • Ja télleg azt is meg kéne tenni - zavartan mosolyogtam el magam 
  • Akkor egy perc és jövök - mondtam anyunak és Castielnek
Gyorsan felmentem Felvettem a pizsi gatyámat és a Pizsi felsőm
Végül addig beszélgettünk Castiellel míg én elaludtam 
De természetesen pont a vállán kellett elaludnom aztán elaludtam Felkeltem arra hogy Castiel a karjaiba visz fel a szobámba és éreztem , hogy átölel a szobámba és megpuszilja a homlokom én erre kinyitottam a szemem 
Castiel épen menni akart de én megfogtam a kezét és visszahúztam
és azt mondtam
  • Maradj - mondtam Castielnek
  • Szeretnék de nem lehet - mondta Castiel
  • De maradhatsz , elfelezhetjük az ágyat ez a fele az enyém az a tiéd - mondtam 
  • Rendben de a takaró ? 
  • Keresed a kifogást Castiel , de ha nem akarsz akkor nem kell akkor Szia - mondtam Castielnek és hátat fordítottam neki
  • Nem Nem keresem a kifogást de a szüleid nem örülnének ha egy fiúval aludnál - Monda Castiel
  • Akkor megkérdezem - mondtam és felpattantam az ágyból

Lementem Anyához és mondtam
  • Castiel itt marad estére ugye nem baj ? - Kérdeztem
  • ő nem - mosolyodott el anya 
  • oké akkor jo éjt - Nyomtam egy puszit anyu arcára

Felmentem Castielhez és mondtam neki
  • Anya megengedte , hogy maradj 
  • Akkor rendben úgysincs otthon senki sem 
  • Oké akkor akarsz filmet nézni ? - kérdeztem Castielt
  • Rendben
Felültünk a párnákhoz nekitámasztottuk a hátunkat a falnak és néztük a tv t . a film közepén bealudtam mint mindig és megint kikötöttem Castiel vállán . Castiel nézte tovább a filmet és mikor vége lett lejjebb csúsztatott óvatosan  s ő is lejjebb csúszott .
Miközben aludtunk Castiel átkarolt a derekamnál és megfogta a kezemet . Mivel én háttal voltam neki ezért nem moccantam meg nehogy felébresszem Castielt .
  

2015. szeptember 25., péntek

Szereplők

SZERKESZTÉS ALATT
Ez a rész folyamatos frissítés alatt van! Amint új szereplő jelenik meg a történetben, úgy fog frissülni a bejegyzés. :)





Szereplők :)


                                                                          





Coretta Holloway (én Coretta) : Kor : 16 és fél
                                                    Hajszín : Barna
                                                    Szemszín : Barna
                                                    Kedvenc étel : Pizza , süti ,
                                                    Kedvenc ital : Kakaó , Fanta 
                                                    Szereti : Természet , Sport
                                                    Nem szereti : Bunkóság , Hal ,
                                                    Mások szerint ő : Kedvem , Vicces , Bolond ,                                                Hülyeségekbe belevivő
                                                   Kedvenc szín : SötétLila , Fekete , Bármilyen Sötétszín
                                                    Hobbi : Sport , Tánc , Ének (De csak zuhany alatt)
                                                    Egyéb : 1 éves korába elköltöztek Londonba szüleivel

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------










    Nella Prat ( Nella ) : Kor : 16

                                Hajszín : Barna
                                Szemszín : Barna 
                                Kedvenc étel : Pizza , palacsinta
                                Kedvenc ital : Kávé , Kakaó ,
                                Szereti : A Neon színeket , Természetet , Hülyeségeket , 
                                Nem Szereti : A Bunkóságot , Halakat ,
                                Mások szerint ő : Kedves , okos , Vicces , Bolond , 
                                Kedvenc szín : Lila , világos színek , Neon színek ,
                                Hobbi : Táncolás , éneklés ( De csak a zuhany alatt :D )
                                Egyéb : Magyarországon lakott , Anyjával és Apjával  Elköltöztek                                                    Londonba



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               
       


       Rowena Vincent (Rowena) : Kor : 17
                                                    Hajszín : Szőke
                                                    Szemszín : Barna
                                                    Kedvenc étel : Pizza
                                                    Kedvenc ital : Kávé
                                                    Szereti : Ruhát , Természet
                                                    Nem szereti : Bunkóság , Kakaó
                                                    Mások szerint ő : Okos , Ügyes , Nemérdemes packázni vele mert                                                                                         kiüti a fogadat 
                                                    Kedvenc szín : Fekete , Szűrke , 
                                                    Hobbi : Sport , 
                                                    Egyéb : Londonban született Anyjával és Apjával 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






Maise Lang ( Maise ) :  Kor : 16
                                      Hajszín : Szőke
                                      Szemszín : Barna
                                      Kedvenc étel : Saláta
                                      Kedvenc ital : Turmix
                                      Szereti : Magát , 
                                      Nem szereti : az esőt-sportot mert attól elfolyik a sminkje , 
                                      Mások szerint ő : Gonosz , Utál mindenkit Kivéve a barinőit
                                      Kedvenc szín : Barna
                                      Hobbi : Plázázás
                                      Egyéb : Londonban született





,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Elena Hogan ( Elena) : Kor : 17
                                   Hajszín : Szőke
                                   Szemszín : Barna
                                   Kedvenc étel : Saláta , Egésséges dolgok
                                   Kedvenc ital : Turmix
                                   Szereti : Magát , Barinőit , 
                                   Nem szereti : Az Esőt-Sportot mert attól elfolyik a sminkje , Olvasni , 
                                   Mások Szerint ő : Gonosz , Utál mindenkit kivéve a Barinőit
                                   Kedvenc szín : Szürke
                                   Hobbi : Plázázás
                                   Egyéb : Londonban született



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 



Lana Desing (Lana) : Kor : 16
                                Hajszín : Fekete
                                Szemszin : kék
                                Kedvenc étel : Pékséges ennivalok
                                Kedvenc ital :Turmix
                                Szereti : Magát , Barátnőit
                                Nemszeretni : Az Esőt-Sportot mert attól elfolyik a sminkje , Olvasni ,
                                Mások Szerint ő : Gonosz , Utál mindenkit kivéve a Barinőit
                                Kedvenc szín : Pink
                                Hobbi : Plázázás
                                Egyém : Romániában született - Londonba költöztek 5 éves korában 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 


Castiel Madox (Cast) : Kor : 17
                                   Hajszín : Barna  
                                   Szemszín : Barna
                                   Kedvenc étel : Pizza ,
                                   Kedvenc ital : Kávé , Kakaó , Turmix , Coca Cola
                                   Szereti : Természet , Sport , Nassolni való , 
                                   Nemszereti : Rinyáló embereket , Bunkóságokat 
                                   Mások szerint ő : Helyes , 
                                   Kedvenc szín : Fekete
                                   Hobby : sport
                                   Egyéb : Londonban született 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Nataniel Garth ( Nat) : Kor : 17
                                    Hajszín : Szőkés barna
                                    Szemszín : barna
                                    Kedvenc étel : Hamburger
                                    Kedvenc ital : Coca Cola
                                    Szereti : Sport
                                    Nemszereti : Gusztuntalanságokat
                                    Mások szerint ő : Cuki ,
                                    Kedvenc szín : Fekete , szürke
                                    Hobby : Semmi
                                    Egyéb : Szlovákiában született - Londonba költöztek 3 éve

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Kevin Tuhar ( Kevin ) : Kor 16
                                     Hajszín : Barna pár szőke hajszállal
                                     Szemszín : Barna
                                     Kedvenc étel : Sütik
                                     Kedvenc ital : Kávé , Coca cola
                                     Szereti : mindent
                                     Nemszereti : Hal
                                     Mások szerint ö : Jól néz ki
                                     Kedvenc szín : Fekete 
                                     Hobby : Semmi
                                     Egyéb : Londonba költöztek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Madox Jackob (Jack) : Kor : 16 és fél 
                                       Hajszín : Barna
                                       Szemszín : Barna
                                       Kedvenc étel : Süti , Pizza , 
                                       Kedvenc ital : Fanta - Coca Cola , Kávé 
                                       Szereti : Természet , sport , 
                                       Nem szereti : Hal , plácacica 
                                       Mások szerint : Cuki , helyes , 
                                       Kedvenc szín : Fekete , sötét színek , neon szinek 
                                       Hobby : zene , kosárlabda , zongora , tánc
                                       Egyéb : Londonban él születése óta 

2015. szeptember 24., csütörtök

2. A Suliban

Reggel már anyuék nem voltak itthon. Az ebédem mellett egy ki cetli volt :

,,Szia Drágám!
Elmentünk dolgozni, valószínüleg csak éjszaka érünk haza. Este rendelj magadnak pizzát !
Szeretünk : Anyu és Apu ! "

Felkaptam a cetlit és a szendvicseket , bedobáltam a táskámba , és futottam a buszhoz , mert persze mint mindig késésen vagyok . A buszmegállóban egy fiú ácsorgott. Hamar túlléptem a dolgon , felröppentem a buszra. Már nm volt hely leülni , szóval fejhalgatóval a fejemen álltam az ajtóban . Az a fiú mellettem ácsorgott. Megszemléltem magamnak. Rövid ujjú fekete póló volt rajta , pedig én már kabátot is vettem reggel . Sötét farmert viselt hozzá vörös-fekete táskáját átdobta a vállán . Az arcát nem tudtam megnézni mivel , hogy a haja nem engedte , hogy belepillancsak az arcába . 
Talán észrevette , hogy néztem , talán nem , de hirtelen felém fordult. És ekkor elmélyedtem az igéző szemeibe . Valami megcsillant a tekintetében , majd szinte vibrálni kezdtem. Elvigyorodott , én zavartan kibámultam az ablakon , próbáltam nem elvörösödni. Éreztem magamon a tekintetét , simán végigmustrált . Valamiért tudat alatt kihúztam magam.
  • Bocs . melyik megállónál kell leszállni a Sweat Amorishoz ? - Kérdezte s hangjától furcsa bizsergés futott végig a gerincemen. Nézd már , gondoltam , talán egy új osztály társ?
  • Őőő.... A Következő után - mondtam és próbáltam magabiztos maradni .Majd egy köszi nélkül visszafordul a telójához . Bunkó.

Rettentően fura érzés fogott el , még sose volt ilyen érzésem.Megijedtem magamtól , nem tudtam mi zajlik bennem . A megállóban én szálltam le legelős szőr . Egyből odarohantam Rawenhez , és kikaptam a kezéből a cigit , és beleslukkoltam . Nem ez volt az első alkalom , De ettől függetlenül Rawene tátott szájjal bámult engem majd kikapta a kezemből a bagót .
  • Normális vagy ?!?!? - Kiáltott rám
  • Gyere mesélek valamit - Lökdöstem befelé a kapun

Mindent elmeséltem neki a fura vonzódásról . Gondolkodva nézett a szemembe.
  • Nem tudok új diák érkezéséről - közölte
  • Az enyémről tudtál ? - kérdeztem
  • Nem de az más volt - Válaszolt vissza
  • Miben ?
  • Most komolyan ezen akarsz veszekedni ?
  • Jó , nem , igazad van.
  • Szóval szerintem tetszettél annak a hapsinak - összegezte.
  • Bármi előfordulhat - sohajtot bizonytalanul
Amint csöngettek nyugodtan besétáltam a suliba az a bizonyos fiú belépett a terembe . Körbenézett , rám nézett , elvigyorodott
Elindult felém. Be pánikoltam bár kívülről nem látszott rajtam csak hogy felvontam a szemöldököm . Aztán rájöttem , hogy csak mellettem van üres hely .Na nem ide aztán nem fog leülni gondoltam.
De ledobta magát a mellettem lévő székre és rám nézett
  • Mi a neved ? - Kérdezte a Fiú
  •  Coretta A tiéd ? -próbáltam barátságosan kérdezni
  •  Castiel Te vagy a lány a buszról igaz ?
  • Igen
  • Tetszik a Pólód . Ezt már ott kiakartam fejezni
Lenéztem a mellkasomra . Egy egyszerű fekete , AFC póló volt rajtam.
  • Köszi . - rebegtem . 
Ő vigyorogva fordult a tanár felé aki most jött be a terembe 15 perces késéssel.

Hát ez a nap is remek volt ! Eltűnődtem azon hogy lehet ne még ennél is rosszabb . A buszmegállóban álltam csurig ázva fázósan húztam össze magam a bőr dzsekimmel együtt 

Hé Coretta - hallottam azt a nagyon érdekes hangot 
Gyorsan megfórdúltam  a vizes hajam belecsapódott az arcomba.
Mire az arcomból kiszedtem a hajamat addigra már Castielt megfigyelhettem közelről
  • Kicsit eláztál - nézett rajtam végig
  • Bagoly mondja - jelentettem ki 
Majd gondolkodás nélkül a hátamra terítette a kabátját. Hozzám képest , hatalmas ruhadarab eltakarta a testemet a combomig
Zavartan néztem rá .
  • Vedd vissza , megfázol - mondtam és közbe elkezdtem levenni a kabátot
  • És te ? - szólt vissza és nemengedte hogy levegyem a kabátot
  • Túlélem - megvontam a vállam
Megérkezett a busz , és én még mindig heves szívveréssel szálltam fel rá .

1.Egy normális nap


A szeptemberi szél besüvített a sarkig kinyitott ablakomon.Anya gyakran ébresztett így , még a legvérmesebb hidegben is. Mint mindig , akkor is fázósan húztam magamra a takarom.Végül csak kimásztam az ágyamból , és becsuktam az ablakot . Hajnali hét van , kukk sötét . Még van egy órám elkészülni . Nyújtózkodva indultam el a fürdőszoba felé . Lezuhanyoztam , jó meleg vízzel . Megszárítottam a hajam , sminkeltem . Nem kell nagy dologra gondolni , csak egy kis szem ceruza - szempilla spirál párosítás .
Elmentem öltözködni . Felvettem a kék cső gatyámat egy fekete garbóval és a szürke bőr dzsekimmel . Gyors bepakoltam az oldal táskámba a könyveimet és lementem anyához . Ő éppen a szendvicsemet csinálta ebédre .
  • Jó reggelt ! - Köszöntem álmosan
  • Jó reggelt ! - beszélt hozzá háttal mi közbe csinálta a szendvicsem
  • Figyelj Anyu lenne egy kérdésem...-Próbálkoztam .
  • És mi lenne az ? . nézett rám - Várj kitalálom elakarsz menni Nellával És Rowenával igaz ?
  • Hát ki akartunk menni a parkba sétálni és beszélgetni
    Anyu sóhajtott egyet és így szolt  : nyolcra itthon legyél - mondta.
  Megköszöntem odamentem hozzá  és megöleltem és egy puszit nyomtam az arcára .
Ne de most mennem kell felkaptam a táskám és az előszobába siettem . Felhúztam a Kedvenc sport cipőmet.
  • Nyolcra itthon leszek - Kiáltottam Anyunak
  • Jól van csak meny mert a végén még elkésel - nevetett , majd kiléptem az utcára 

20 perc busz utat könnyen kibírtam. Van egy buszmegálló a Swet Amoris közelében úgyhogy sétálni sem kellet olyan hű de sokat . A suli előtt találkoztam Nellával és Rowenával

  • Szia Csajszi - mondtam Nellának
  • Szia Csajszi - Mondták
A fél suli diákjai cigivel álltak/ültek a suli előtt Köztük Rowenával 
  • Na ne már Rowena muszáj ? - mondtam undorodva
  • Tudom hogy utálod de nem tudnál békén hagyni ezzel ?-kérdezte
  • Jól van na ! - Mondtam
  • Milyen volt a hétvégéd ? - Jelentettem ki új témával 
  • Hát az az igazság hogy nem történt semmi sem - mondta
  • És miért nem hívtál fel elmentünk volna valahova - mondtam
  • Na , ne izélj nem volt kedvem elmenni sehova - mondta
  • Rendben - mondtam
Este hét előtt öt perccel berobbantam a házunkba és mondtam .
  • Szervusz Kicsim ! Mi volt ma a suliba ? - kérdezte anyu
  • Képzeljétek ! Rowena a hétvégén sehol sem volt otthon lustálkodott - újságoltam , egy almát felkapva az asztalról
  • Jól van akkor . Holnap mikor érsz haza ? - kérdezte anya
  • Hét felé . Miért ? - Kérdeztem
  • Csak azért kérdezem mert lehet hogy nem érünk haza és , hogy vigyél kulcsot - Jelentette ki anya
  • Rendben . Akkor én mentem - ásítottam egyet
  • oké . Jó éjszakát - nyomot anya és apa az arcomra egy puszit
  • Jó éjt ! Repdeső Bogarakat ! - nevettem egyet s majd felszaladtam az emeletre

Mielőtt lefeküdtem volna ráírok Nellára és Rowanára , hogy holnap nem lesz itthon senki és hogy átjöhetnek :D :)