2016. április 17., vasárnap

11. Egy újabb találkozás , de most engem kötöznek meg !

Végre Szombat van , reggel arra keltem fel , hogy nincs senki a szobámba , nem tudtam , hogy hova mehetett mindenki , gyorsan felöltöztem , mikor mentem le mentem a lépcsőn valaki hív éppen Nat volt az , azt mondta , hogy ott vannak kint az épület előtt és , hogy mások is vannak ott és , hogy ne menjek ki majd csak akkor ha lerakja , a háttérben valaki szolt , hogy ,,rakd le most , Lou menj fel hozzá " Gyorsan még azt mondta , hogy ne lépjek ki otthonról és megszakadt a vonal . Félek ! Hírtelen a nagy csöndben felhívom apámat és valaki kopog , kinyitom az ajtót és kivették a kezemből a telefont és odarakták az asztalra az a Fiú volt meg múltkor megtámadt .
  • Ki vagy te és .. és Mit akarsz - kérdezem úgy , hogy apa is hallja a telefonból -
  • Az mindegy de most velem jössz - mondta és elkezdett közeledni , én elkezdtem sikítozni , de hiába befogta a számat , így csak magamra maradtam magamnak kell kiszabadulnom karmai közül 
  • Mi ez a telefon hívásba van ?? - veszi észre , mikor el ráncigál az asztaltól
  • A Francba - ordítja el magát és megüt 
 mire le érünk Jack és Nat épp egy kocsiba ment el , aztán mi meg mentünk utánuk , valamilyen injekciót beadtak amitől teljes sötétségben vettem részt , mikor hirtelen fékeztünk bevertem a fejem és felkeltem . A mellettem ülő fiú hirtelen befogta a szám és nem tudtam lélegezni ezért elájultam , mikor ismét felkeltem megvoltam kötözve , és előttem messze megvolt kötözve Jack

  • Jack - ordítottam odáig el , hogy hátha meghallja -
Jack erre felnéz és meglepődik , hogy most keltem fel , azt mondták neki , hogy később fogok . 

  • Coretta - ordít vissza 
Próbáltunk egymáshoz közelebb menni , és valamennyire sikerült is , közelebb kerültünk egymáshoz úgy , hogy ne kelljen ordibálni . Végül közelebb mentünk egymáshoz , fejemmel egyenesen rádőltem a vállára . Mikor hirtelen valaki felemelt és elvitt a közeléből odakötözött egy székre és bevitt a terem közepére , nem láttam az arcát , hogy ki volt de az illatát bárhol felismerem , aki nem más illata volt mint Castiel , nem tudtam mire készül , nem értettem minek kellek én ide azt se tudtam miért vagyok itt és végül kiderült , megakarta bosszulni azt , hogy megvédtem Jacket .

  • Na Jack , testvérem - mosolyodott el ördögien , Jack nem szólt vissza csak nézte , hogy mit csinál -
  • ott fogok ütni , ahol a legjobban fáj - és mutatott rám -
  • Ne - ordít egyet és erre meglepődik Castiel -
  • Oh szóval azt kéred , hogy ne - mondta és egy ördögi mosolyra huzza a száját -
a cipőjéből kihúz egy kést ás elkezd körbe körbe járni  , és egyszer csak a hátam mögött megáll hirtelen a kést a torkomhoz teszi és azt súgja a fülembe .

  • Most nincs ki megmentsen - mondta én elsírtam magam ő megcsókolta a nyakam én meg elfordulok 
Jack észrevette , hogy elsírtam magam , a kést újra a nyakamhoz tartotta és mikor megakart vágni , hirtelen valaki megtámadta hátulról , Castiel megijedt és belevágott a nyakamba , az a fiú támadta le , hirtelen leejtette a kést és én felvettem . Castiel nem hitte el , hogy ő támadta le elkezdtek verekedni én eközben oda csúsztam Jackhez és a késsel elvágtam a kötelet és ő is elvágta az én kötelemet . hirtelen azt érezem , hogy egyre sötétebb lesz minden , Jack az ölébe vett és azt mondta :

  • Maradj életben , Coretta MARADJ ÉLETBEN - ordította és elsírta magát , azt láttam , hogy apáék ideértek - 
Teljes sötétségbe borult minden . Mikor felkeltem egy kórházban találtam magam  ismét  , mikor felkeltem anya , apa , és Jack volt  a szobába . Anya és Apa néztek , hogy mikor kelek fel , Jack meg már el aludt . Mikor ránéztem az órára fél 11 volt . Anya és Apa most vették észre , hogy felkeltem gyorsan hívtak egy orvost , hogy megvizsgáljon . Mikor megkérdeztem Apajékat meddig voltam itt , azt mondták , hogy pár hétig . Bejött az orvos , megvizsgált azt mondta 1-2 hét és rendbe jön az a csúnya seb . Az estét még ott éjszakásztam , mikor reggel felkeltem Jack ült mellettem , anya és apa még aludt .Ránéztem és ő is rám

  • Szia - mosolygott rám 
  • Szia - mosolygok vissza 
Ránézek az órára és 1 óránk van még , Jack felkelti Anyát és Apát elkezdünk készülődni , mikor hirtelen össze estem nagyon megijedtek Jackék , de közöltem , hogy nincs semmi bajom és mentünk tovább , közben bementünk boltogba , hogy megnézzük mik vannak, mikor hazaértünk ott volt az a Fiú aki verekedett Castiellel , nagyon megijedtem mikor megláttam , de anyáék közölték , hogy bocsánatot szeretne kérni ő nem tudta , hogy ezt fogja csinálni nem ebbe egyeztek meg -mondta -
Míg apáék mindent elrendeztek , addig én lefürödtem és felvettem Jack egyik pólóját , mikor bementem a szobámba Jack éppen  az ágyban feküdt és nézte , hogy mikor jövök be . 

  • Sajnálom - mondta -
  • Mit ?? - kérdeztem , mert nem értettem miről beszél - 
  • Hát , hogy nem vigyáztam rád - mondta és rám nézett -
  • Ez nem igaz , nem tehetsz róla - mondtam és közelebb mentem hozzá - 
Jack Bekapcsolta a tv-t és néztünk egy filmet  közben Jack megfogta a kezemet megint


Végül valahogy elaludtam a film közben vagy utána azt már nem tudom , de azt tudom , hogy Mikor éjszaka felkeltem Jack aludt mellettem , valamit hallottam lent ezért le mentem azt hittem anya vagy apa jött meg de nem , gyorsan elbújtam a konyhába és magamhoz vettem egy nagy kést , mikor valaki háturról felemelt és elkezdett tapogatózni rajtam , én felsikítok , ekkor kb. 10 másodperc múlva Jacket látom a lépcsőn , mivel felkapcsolta a villanyt . Én próbáltam kiszabadulni de nem tudtam . Mikor hirtelen elenged én megfordulok , és nem hiszek a szememnek Nat volt az . Mint ahogy Jack és én ő sem hitt a szemének . Mikor ugye elengedett én odafutottam Jackhez , ott álltunk mindannyian legalább 2 percig . Mikor egyszer csak Nat elkezdett felénk indulni Jack elém állt , hogy megvédjen ,elkezdtek verekedni és Jack kapott egy ütést amitől nem tudott felállni és ezáltal Nat felém fordul és elkezd közeledni felém 


  • Te áruló - mondom halkan és dühbe gurultam -
  • Ugyanmár - rám nézett rám és egy perverz mosoly lett az arcán -
Elkezdett közeledni mikor  Jack letámadta Natot haturrol , én addig irtam Nellának hogy most jöjjön át ! Át is jótt 2 perc után , mikor belépett nem hitt a szemének 
Jack és Nat èpp verekedett . A fiuk nem vették észre , hogy bejott . Verekedtek Jack ismét a földre került addig Nat elkezdett közeledni , mig nem a cipőjéből elő húzott egy kis kést . 

  • Na és most ?? Mi tévő leszek a kis barátod nélkül - mondta nekem Nat -
  • Mi a ..... - mondta a nagy csöndet félbe szakítva Nella -
  • Mi ?? Te ?? Mit keresel itt ?? - kérdezte meglepetten - 
  • Tudod a barátnőm át hívott magához - mondta
  • Figyelj megtudom magyarázni - probált kikerülni a kellemetlen helyzetből -
  • Nincs mit megmagyarázni , láttam és hallottam is , hogy te rossz csapatba vagy - mondta és ki gördült egy könny csepp - 
Eközben én oda szaladtam Jackhez . Nat mikor elmondta ezt Nella felém fordul és azt mondja 

  • Te .. Te liba , csak nem gondoltad volna , hogy Nella miadtt megszakad a szivem , hogy kikosarazik ? - nevette el magát- Nella eközben volt nála egy kis kés és Nella beleszurta a hátába , ezután Nat megindul felenk , nala is egy kés . Nat beleszúrta a lábamba a kést ,  én felsikítok 
  • Nee - ordit fel Nella , ekkor belép apa egy fegyvert fogva a kezében 
  • Mi a ... - kezdi el miközben ránk néz 
Én még mindig ott ordibálok , mikor ki mondom a nevet aki tette 

  • Nat - suttogtam , hogy apa is hallja 

2016. április 3., vasárnap

10.Mit keres ez itt ??

Reggel úgy keltem fel , hogy valaki csikiz , Jack volt az csak éppen a nyakamat fujogadta .
Reggel 5:30 van . Ma kell menni suliba ahj semmi kedvem nincs hozzá főleg úgy , hogy alig aludtam valamit , de végül is megérte , mert az előző este csodálatos volt . Jack megszólal miután elnevetem magam :

  • Jó reggelt - mondta -
  • Jó reggelt - mondtam  és ásítottam egyet -
  • Suli van ma - mondta fáradtan - 
  • Tudom , Sajnos - mondtam és felnevettem -
Nagy nehezen kikászálódtunk az ágyból és elindulunk lefelé , hogy meg csináljuk a kajánkat , nagy meglepetésünkre apám épp akkor megy el .Jack elment tusolni . Elkezdem félbevágni a zsömlét és közbe megkérdezem Jacket , hogy mit kér bele , mikor már azt hittem Jack kész van , benyitok , Jack Háttal áll nekem , én hirtelen elfordulok és :

  • Egek bocsi- tökre leégettem magam 
  • Nem baj - mondja és el röhögi magát , gyors felhúzta a gatyáját- 
  • Csak azt akartam megkérdezni , hogy mit kérsz a zsömlédbe -kérdezem meg -
  • Nem tudom , amit akarsz - mondta - 
  • Öm oké - mondtam vissza és azon gondolkoztam , hogy mit rakjak a zsömlébe-
 Végül miközben csináltam a szendvicseket bekapcsoltam a rádiót és épp a kedvenc zeném ment benne elkezdtem énekelni , mivel el felejtettem , hogy más is van itt rajtam kívül . Jacket nem hallottam lejönni a lépcsőn , és annyira megijesztett , mivel hirtelen megfogta a derekam , hozzám simult és ő is elkezdett énekelni . Nagy meg lepetésünkre anya lépett be az ajtón és mi észre se vettük , és úgy énekeltünk és csináltuk a kaját . Mikor hirtelen megszólal

  • Sziasztok - mondja és hirtelen hátrafordulunk , Jack póló nélkül én meg Jack pólójába -
  • Szia Anya - mondtam kicsit kínosan - 
  • Csókolom - köszönt Jack és ment is tovább anya -
Mi meg folytattuk ott ahol abbahagytuk , végül mire kész lett a kaja 6:10 lett , még volt 1 óránk elkészülni . Gyorsan felmentünk a szobámba , és kérdeztem Jackot , hogy mit vegyek fel , amíg Jack kiválasztotta mit vegyek fel én is kiválasztottam , hogy ő mit vegyen fel , ez sikerült kb olyan 30 perc alatt szóval 6:40 van . 
Lementünk és összepakoltuk a cuccainkat , gyors felkaptunk egy cipőt és már indultunk is , miközben sétáltunk fél úton találkoztunk Nattal és Nella aztán meg Kevinnel És Rowenával , mikor elkezdtünk beszélgetni Nella megkérdezte : 

  • Mi történt vele ?? - kérdezte féltve -
  • Hogy , hogy mi ?? - kérdeztem vissza mert nem értettem mire céloz-
  • A nyakad - mondta és rá mutat -
  • Ja semmi - mondtam és behúztam a nyakam -
Végül beértünk a suliba . Mindenki minket nézett , egy fiú oda jött , hogy ne menjünk be a terembe , nem értettem miért mondja ezt , ekkor Lana rohan ki a teremből és felénk indul , Jack hátratol a skacokhoz és mondta , hogy vigyázzanak rám . 

  • Mit akarsz Lana - kérdezi Jack 
  • Nem téged kereslek , hol van Coretta - kérdezte és nézte , hogy ki áll mögötte -
  • Ó már meg is van , gyere csak ide- mondta és megindult felém-
  • Minek ? - kérdezek vissza -
  • Miattad ment el Castiel - ront felém , és ellöki Jacket 
  • Nem igaz , miattad ment el , mivel te rá másztál a tesójára ezért ő rám mászott ,-mondtam neki vissza -
  • Na de most hagyál - mondtam és elmentem mellette -
 De ő visszahúzott és megütött , Jack ezt már nem hagyta annyiban elém állt , hogy ne tudjon megütni Lana , addig Rowena és Nella vissza adta neki azt a pofont amit én kaptam , ekkor Lana elszalad , mert meglátott valamit , vagy valakit . Azt hittem ott kapok szivinfarktust . Az ajtóban Castiel állt , mellette két rendőrrel akik felügyelik, mert azért mégis csak tanulnia kell . Mikor Castiel meglát megpróbál kiszabadulni a rendőrök közül de nem sikerült neki , 
így álltunk :
                       Rendőr Castiel Rendőr
                                Lana     
                            

                                      Jack
                      Nataniel            Kevin
                           Nella    Én     Rowena


Végül Castielék bementek a terembe és engem békén hagytak .
Megöleltem Jacket és azt suttogtam a fülébe :

  • Félek - szinte már elsírtam magam , de nem -
  • Megvédlek erre vagyok kiképezve -mondta és letörölte az arcomról a könnyet -
  • Nem , nem kockáztatom az életed - mondtam és a szemébe néztem - 
  • Én sem a tiédet - mondta és megcsókolt -
Apámat felhívtam , hogy küldjön valaki nagyobb darabot , hogy megvédjen minket Castieltől , és küldött is ott állt az ajtónál , de a tanárnak csak annyit mondott , hogy valakit figyelnie kell , azt hitték Castielt , de nem , hanem ránk vigyázott , apától kedves volt , hogy küldött , nem gondoltam volna , hogy küldeni fog , bár mondjuk valamennyire de , mivel nem akarja , hogy valami bajom , vagy bajunk essen . Mikor vége volt minden órának elindultunk hazafelé , és mikor hazaértünk , gyors csináltam valami kaját és azt megettük ketten , közben néztünk egy filmet és aztán felmentünk , én előbb értem fel , így gyorsan áttudtam öltözni és mivel olyan jó illata van annak a pólónak ezért azt vettem fel , mikor felér Jack Leveszi a pólóját oda jön hozzám és átölel , végül elmentünk aludni , és mivel féltem egy kicsit , ezért oda bújtam Jackhez , és ő is átölelt , hogy biztonságban érezzem magam , így telt az egész éjszaka , és az volt a gáz , hogy apám oda állította azt az őr emberkét aki ma figyelt minket az ajtóhoz , biztos vagyok benne , hogy nem csak azért állította oda azt az őrt , hogy nehogy megtámadjon minket senki , hanem azért is , hogy figyeljen minket mit csinálunk ! Na mindegy az a lényeg , hogy jól telt az éjszaka .


9.Itthon

Apám hazajött kiakadt , hogy mi hogy alszunk , én Jack vállán az ő feje az én fejemen , átölelve mindezt úgy , hogy egymás kezét fogjuk ! Gyorsan felkeltet minket , hogy Jacknek ,,elvileg" most lesz ideje gyakorolni , én nemértettem aztán rá jöttem , hogy mire megy ki ez a játék , hogy mennie kell és azért kell mennie mert nem akar Jackel látni , mármint így . Végül Jack elment apa faggatni kezdett 

  • erőszakoskodott , hogy fog meg a kezét , vagy ... - mondta volna tovább de nem engedtem-
  • Apa !! Nem történt semmi olyan amit ne akartam volna
  • Jól van . - mondta
Apa elment a boltba remélvén , hogy abban az 5 percben nem történik semmi , és nem is történt semmi . Pár óra múlva betoppan Jack , hirtelen nagy öröm tölt el , hogy nem leszek egyedül és , hogy itt van , mivel ugye Castiel és szülei a másik maffiához tartoznak ezért elköltöztek de Jack hozzánk költözött és mivel nem volt üres szoba ezért ketten voltunk egy szobába . Mikor tekintetével megtalált megnyugodott , hogy nincs semmi bajom én meg oda rohantam hozzá és megöleltem , hogy végre itthon van valaki velem és nem kell félnem , hogy megtámad valaki . Mivel mindketten el akartunk menni fürdeni . nem tudtunk dönteni ki kezdje , és végül én kezdtem addig Jack kint őrködött próbáltam minél gyorsabban fürödni és sikerült életembe elősszőr letudtam tusolni 5 perc alatt !! gyorsan felkaptam valakinek egy tiszta pólóját ami jó hosszú volt , és egy alsó neműt és mondtam Jacknak , hogy már bejöhet  , mikor bejött azt kérdezte :

  • az ott az én pólóm rajtad ?? - vigyorodott el 
  • Igen ! Kölcsön vettem , hogy be tudj jönni és tudj fürödni - mondtam és én is elmosolyodtam 
Jack elkezdett vetkőzni én oda se néztem végül Jack  beállt a kádba elhúzta a függönyt és gyorsan  le tusolt , addig én hajat szárítottam , mikor végzett kért egy törülközőt , hogy adjam be és én adtam is neki , mikor kiszállt már megvolt törülközve és alsógatya is volt rajta , én meg kérdezem : 

  • Alsó  gatyába fürödtél ?? - nevetem el magam -
  • Nem !! - mondta és ő is elnevette magát -
Végül oda engedtem a hajszárítóhoz és megkért , hogy szárítsam meg a haját mert már a keze nagyon fájt neki , mivel nem annyira értem fel a fejének a tetejét ezért felálltam egy kis székre és úgy szárítottam meg a haját , mikor végeztem meg kérdeztem , hogy :

  • Kiviszel cserébe ? - kérdeztem és szépen néztem rá -
  • Akarod , hogy ki vigyelek ? - kérdezte -
  • Igeeeeen-mondtam és közben elnevettem magam -
  • Hát jól van - mondta -
Én ekkor át öleltem és felugrottam rá , úgy vitt el az ágyamig , ő leült én meg ott ültem az ölébe . és ....
Képtalálat a következőre: „szerelmes pár a lány a fiu ölébe ül”
ő hirtelen hátra dől én meg rá nézek és elnevetem magam , én le szállok róla és bekapcsolom a ps-t és felülök és , megint abba a helyzetbe kerülünk , hogy én ülök az ölébe de most már fordítva , átölel és együtt játszunk úgy , hogy én fogom azt a cuccot amivel megyek és ő meg fogja a kezemet . Ekkor apám hirtelen belép , mert nem talált sehol sem senkit mikor hazaért és végül most meg talált minket , furán nézett rám , hogy mit keres rajtam Jack pólója és Jacken miért nincs póló , elmagyaráztam neki , hogy rajtam , azért van Jack pólója  mivel ez volt az eggyettlen olyan hosszúságú felső ami eltakarta azt amit kellet és aztán meg Jack elmagyarázta , hogy rajta azért nincs póló , mivel rajtam van . Apa ennek nem nagyon örült , hát de most mit tegyek mikor kiment mi tovább játszottunk a ps-el , aztán rá néztem az órára és úristen 21:12 van és 19:00- kor keztük el a játékot , mondtam :

  • Jack , hadjuk mára abba a játszást oké ?-szóltam neki -
  • Oké mindjárt - mondta -
Eltelt 20 perc Jack még mindig játszik a játékkal én meg nézem , végül elmentette és akart tovább menni , de én felálltam és kikapcsoltam megszolalt : 

  • Héééé - Nézett rám mérgesen -
  • Eltelt már vagy 20 perc mióta szóltam , majd holnap - mondtam és karbatett kézzel néztem rá és eltakartam a tv t-
Ekkor Felállt és oda jött hozzám , felemelt és ledobott az ágyra ekkor elkezdett csikizni én meg nem bírtam ki , hogy ne nevessek , és ott fetrengtem az ágyon , mivel én nagyon csikis vagyok , én is csikiztem őt és ő is nevetett sokat és ő is fetrengett az ágyon , egy idő után már abba hagytuk a hülyéskedést , mivel már 22:00 volt .
Látta Jack , hogy fáradt vagyok és békén hagyott . Felültem hozzá és néztem mit csinál , épp telefonozik hirtelen kikapom a kezéből és eldugom .

  • Add vissza - mondta és elkezdte keresni a telefont -
  • Nem , majd holnap megkapod - mondtam és mosolyogtam -
Jack felvett egy pólót , mivel kinyitottuk az ablakot . Elkezdtem volna lefeküdni aludni de Jack megfogott és magához szorított 

  • Jaack engedj el , aludni akarok - mondtam -
Ekkor Jack megfogott felemelt ledobott az ágyra és rám mászott 
Végül mikor befejezte , becsukta az ablakot és levette a pólóját , befeküdt mellém és átkarolt .

8. A Korházban és otthon

Mikor felkeltem egy kórházban találtam magam .
Nem emlékszem túl sok mindenre csak annyira , hogy meglőttek .
Mikor ki nyitottam a szemem ott volt mellettem Jack és a többiek . Ott aludtak mellettem a kis fotelekben . Mikor kinéztem az ablakon kb. olyan 6-7óra lehetett . Jack a kezemet fogta és mikor kihúztam a kezemet hirtelen megijedt és felkelt . Örömébe felkeltette a többieket és hívtak egy orvost . mikor már mindenki felkelt akkor köszöntem hogy :


  • Sziasztok ! -a többiek erre odajöttek és megöleltek - 
  • Mióta vagyok itt ?? -kérdezem s közben körbenézek 
  • Körülbelül 7-8 napja -mondták -én erre elképedek-nekem ez 1 napnak tűnt .
Aztán Bejött egy orvos , hogy megvizsgáljon ! Mikor megvizsgált azt mondta , hogy a csontom megreped egy kicsit ,mert a golyó belefúródott ! Mindenki tudtam ezt kivéve engem és a többiek erről nem akartak nekem szólni és Ajjjj ! Na mindegy  ők csak jót akartak gondolom . Mindegy miután bekötötték a kezem haza is mehetek. Mivel apu egy maffia főnök és Jack is benne van a csapatába ezért apu felbérelte őt , hogy vigyázzon rám ezért mindig ott kell lennie velem , ami mondjuk nekem nem is annyira rossz dolog , de mivel Jack még nincs nagyon kiképezve ezért apa többet foglalkozik vele , hogy jobb és ügyesebb legyen .Na mivel ma elmarad az első kettő órám ezért még beérünk a suliba. Mindenki , olyan furán nézet ránk nem értettem miért s végül rá jöttem mikor elkezdődött az óra . 


  • Nagyon Sajnálom a történteket - mondja nekem 
Én erre nem mondok semmit , mivel rögtön utána belevág a következő leckébe . *Vége lettek az óráknak*
Miután kifele elindultam valaki megfogta a kezem és vissza húzott s végül rájöttem , hogy Jack volt az és megkérdezte , hogy 


  • Tudod nagyon sajnálom a történteket , nem kellett volna elém állnod , szóval hosszú gondolkozás után rájöttem , hogy ez mily adtam van . - mondta és a szemembe nézett 
  • Nem nem miattad van , - mondtam 
Egy ideig még Jack érezte magát bűnösnek , én meg próbáltam meggyőzni hogy nem és végül ki győzött ?? Hát persze , hogy én 
Végül haza értem . Senki nem volt itthon . Kicsit féltem , mivel úgy hallottam Castielt bent tartják csak fél évre és utána mi lesz ??
Lehet , hogy akkor ott lesz Jack de mi van ha őt is legyőzni , a nagy gondolkodás közepette valaki kopog , gyorsan odaszaladtam a konyhába és megfogtam egy nagy kést , odamentem az ajtóhoz és kinyitottam , hála csak Jack volt az , hogy jöjjön vigyázni rám míg az ősök nincsenek itthon , az volt a gáz , hogy Jack elmondta , hogy Castiel meg a másik csapatban vagyis az ellenfél maffiájából van és , hogy nem csak Castiel támadhat rám , hanem bárki más is aki vele van . Valaki kinyitotta azt ajtót és hallottuk becsapódni mivel a nappaliba voltunk ezért nem láttok ki jött . 
  • Jack .... - mondtam suttogva -
  • Maradj csöndben - mondta és a kezét a számra tette .-
Jack szép csöndben kiment és amikor ki ment apukámmal találkozott nagy meglepetésre mivel úgy volt , hogy csak később jön . Apa és Jack amíg elbeszélgettek én néztem a tv-t . Valaki beugrott a hátam mögött lévő ablakon , felsikítottam , mire ő egy kést szorított a nyakamhoz és úgy vitt ki apámékhoz  nem tudtam , hogy ki szorít a nyakamhoz kést de már annyira ott tartotta , hogy megvágta a nyakamat egy kicsit . Mikor kiértünk apámnál fegyver volt és Jacknél is  . apám mikor kimentünk épp telefonált , nem tudtam kivel de aztán rájöttem .... mikor  le tette az asztalra a telefont még mindig hívásban volt . Erre nagy meg lepetségemre anya be rúgja az ajtót és nála is egy pisztoly van amit az ember fejéhez tart . A Fiú úgy körű belül velem és Jackel egyidős volt . 
Mikor megfordul Jack hírtelen odafut hozzá és fojtogatni kezdi a fiú erre engem elenged és Jack kezei közül szeretne kiszabadulni , ami persze nem sikerül mert Jack földre teríti és a kezeit hátraszorítja , amitől nem bír meg moccanni  , amíg ez lezajlik anya le guggol hozzám és nézi mekkora sebet ejtett rajtam , mint kiderül nagyobbat mint gondoltam , apa addig megkereste a kötszert és egy kötelet a kötszert oda adja anyának a kötelet pedig Jacknek . Anya lefertőtleníti a nyakam , addig Jack és apa összekötik hátul a kezét és a lábát és egy székhez kötik beviszik az Örsre és ki hallgatják-e közben Jack velem maradt és már nem hagyott egyedül még egy másodpercre sem . Elkezdtünk egy akció filmet nézni . Én meg közben elaludtam a vállán és ő meg átrakja a kezét rajtam , hogy kényelmesen elférjek . keresett valami takarót ülve , nem akart felállni nehogy felkeltsen . és ezt suttogta a fülembe :

  • Sajnálom 
Ekkor az én kezem az övéhez kulcsolód ott .
Képtalálat a következőre: „szerelmes kezek”