2016. április 3., vasárnap

8. A Korházban és otthon

Mikor felkeltem egy kórházban találtam magam .
Nem emlékszem túl sok mindenre csak annyira , hogy meglőttek .
Mikor ki nyitottam a szemem ott volt mellettem Jack és a többiek . Ott aludtak mellettem a kis fotelekben . Mikor kinéztem az ablakon kb. olyan 6-7óra lehetett . Jack a kezemet fogta és mikor kihúztam a kezemet hirtelen megijedt és felkelt . Örömébe felkeltette a többieket és hívtak egy orvost . mikor már mindenki felkelt akkor köszöntem hogy :


  • Sziasztok ! -a többiek erre odajöttek és megöleltek - 
  • Mióta vagyok itt ?? -kérdezem s közben körbenézek 
  • Körülbelül 7-8 napja -mondták -én erre elképedek-nekem ez 1 napnak tűnt .
Aztán Bejött egy orvos , hogy megvizsgáljon ! Mikor megvizsgált azt mondta , hogy a csontom megreped egy kicsit ,mert a golyó belefúródott ! Mindenki tudtam ezt kivéve engem és a többiek erről nem akartak nekem szólni és Ajjjj ! Na mindegy  ők csak jót akartak gondolom . Mindegy miután bekötötték a kezem haza is mehetek. Mivel apu egy maffia főnök és Jack is benne van a csapatába ezért apu felbérelte őt , hogy vigyázzon rám ezért mindig ott kell lennie velem , ami mondjuk nekem nem is annyira rossz dolog , de mivel Jack még nincs nagyon kiképezve ezért apa többet foglalkozik vele , hogy jobb és ügyesebb legyen .Na mivel ma elmarad az első kettő órám ezért még beérünk a suliba. Mindenki , olyan furán nézet ránk nem értettem miért s végül rá jöttem mikor elkezdődött az óra . 


  • Nagyon Sajnálom a történteket - mondja nekem 
Én erre nem mondok semmit , mivel rögtön utána belevág a következő leckébe . *Vége lettek az óráknak*
Miután kifele elindultam valaki megfogta a kezem és vissza húzott s végül rájöttem , hogy Jack volt az és megkérdezte , hogy 


  • Tudod nagyon sajnálom a történteket , nem kellett volna elém állnod , szóval hosszú gondolkozás után rájöttem , hogy ez mily adtam van . - mondta és a szemembe nézett 
  • Nem nem miattad van , - mondtam 
Egy ideig még Jack érezte magát bűnösnek , én meg próbáltam meggyőzni hogy nem és végül ki győzött ?? Hát persze , hogy én 
Végül haza értem . Senki nem volt itthon . Kicsit féltem , mivel úgy hallottam Castielt bent tartják csak fél évre és utána mi lesz ??
Lehet , hogy akkor ott lesz Jack de mi van ha őt is legyőzni , a nagy gondolkodás közepette valaki kopog , gyorsan odaszaladtam a konyhába és megfogtam egy nagy kést , odamentem az ajtóhoz és kinyitottam , hála csak Jack volt az , hogy jöjjön vigyázni rám míg az ősök nincsenek itthon , az volt a gáz , hogy Jack elmondta , hogy Castiel meg a másik csapatban vagyis az ellenfél maffiájából van és , hogy nem csak Castiel támadhat rám , hanem bárki más is aki vele van . Valaki kinyitotta azt ajtót és hallottuk becsapódni mivel a nappaliba voltunk ezért nem láttok ki jött . 
  • Jack .... - mondtam suttogva -
  • Maradj csöndben - mondta és a kezét a számra tette .-
Jack szép csöndben kiment és amikor ki ment apukámmal találkozott nagy meglepetésre mivel úgy volt , hogy csak később jön . Apa és Jack amíg elbeszélgettek én néztem a tv-t . Valaki beugrott a hátam mögött lévő ablakon , felsikítottam , mire ő egy kést szorított a nyakamhoz és úgy vitt ki apámékhoz  nem tudtam , hogy ki szorít a nyakamhoz kést de már annyira ott tartotta , hogy megvágta a nyakamat egy kicsit . Mikor kiértünk apámnál fegyver volt és Jacknél is  . apám mikor kimentünk épp telefonált , nem tudtam kivel de aztán rájöttem .... mikor  le tette az asztalra a telefont még mindig hívásban volt . Erre nagy meg lepetségemre anya be rúgja az ajtót és nála is egy pisztoly van amit az ember fejéhez tart . A Fiú úgy körű belül velem és Jackel egyidős volt . 
Mikor megfordul Jack hírtelen odafut hozzá és fojtogatni kezdi a fiú erre engem elenged és Jack kezei közül szeretne kiszabadulni , ami persze nem sikerül mert Jack földre teríti és a kezeit hátraszorítja , amitől nem bír meg moccanni  , amíg ez lezajlik anya le guggol hozzám és nézi mekkora sebet ejtett rajtam , mint kiderül nagyobbat mint gondoltam , apa addig megkereste a kötszert és egy kötelet a kötszert oda adja anyának a kötelet pedig Jacknek . Anya lefertőtleníti a nyakam , addig Jack és apa összekötik hátul a kezét és a lábát és egy székhez kötik beviszik az Örsre és ki hallgatják-e közben Jack velem maradt és már nem hagyott egyedül még egy másodpercre sem . Elkezdtünk egy akció filmet nézni . Én meg közben elaludtam a vállán és ő meg átrakja a kezét rajtam , hogy kényelmesen elférjek . keresett valami takarót ülve , nem akart felállni nehogy felkeltsen . és ezt suttogta a fülembe :

  • Sajnálom 
Ekkor az én kezem az övéhez kulcsolód ott .
Képtalálat a következőre: „szerelmes kezek”

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése