10.Mit keres ez itt ??
Reggel úgy keltem fel , hogy valaki csikiz , Jack volt az csak éppen a nyakamat fujogadta .
Reggel 5:30 van . Ma kell menni suliba ahj semmi kedvem nincs hozzá főleg úgy , hogy alig aludtam valamit , de végül is megérte , mert az előző este csodálatos volt . Jack megszólal miután elnevetem magam :
- Jó reggelt - mondta -
- Jó reggelt - mondtam és ásítottam egyet -
- Suli van ma - mondta fáradtan -
- Tudom , Sajnos - mondtam és felnevettem -
Nagy nehezen kikászálódtunk az ágyból és elindulunk lefelé , hogy meg csináljuk a kajánkat , nagy meglepetésünkre apám épp akkor megy el .Jack elment tusolni . Elkezdem félbevágni a zsömlét és közbe megkérdezem Jacket , hogy mit kér bele , mikor már azt hittem Jack kész van , benyitok , Jack Háttal áll nekem , én hirtelen elfordulok és :
- Egek bocsi- tökre leégettem magam
- Nem baj - mondja és el röhögi magát , gyors felhúzta a gatyáját-
- Csak azt akartam megkérdezni , hogy mit kérsz a zsömlédbe -kérdezem meg -
- Nem tudom , amit akarsz - mondta -
- Öm oké - mondtam vissza és azon gondolkoztam , hogy mit rakjak a zsömlébe-
Végül miközben csináltam a szendvicseket bekapcsoltam a rádiót és épp a kedvenc zeném ment benne elkezdtem énekelni , mivel el felejtettem , hogy más is van itt rajtam kívül . Jacket nem hallottam lejönni a lépcsőn , és annyira megijesztett , mivel hirtelen megfogta a derekam , hozzám simult és ő is elkezdett énekelni . Nagy meg lepetésünkre anya lépett be az ajtón és mi észre se vettük , és úgy énekeltünk és csináltuk a kaját . Mikor hirtelen megszólal
- Sziasztok - mondja és hirtelen hátrafordulunk , Jack póló nélkül én meg Jack pólójába -
- Szia Anya - mondtam kicsit kínosan -
- Csókolom - köszönt Jack és ment is tovább anya -
Mi meg folytattuk ott ahol abbahagytuk , végül mire kész lett a kaja 6:10 lett , még volt 1 óránk elkészülni . Gyorsan felmentünk a szobámba , és kérdeztem Jackot , hogy mit vegyek fel , amíg Jack kiválasztotta mit vegyek fel én is kiválasztottam , hogy ő mit vegyen fel , ez sikerült kb olyan 30 perc alatt szóval 6:40 van .
Lementünk és összepakoltuk a cuccainkat , gyors felkaptunk egy cipőt és már indultunk is , miközben sétáltunk fél úton találkoztunk Nattal és Nella aztán meg Kevinnel És Rowenával , mikor elkezdtünk beszélgetni Nella megkérdezte :
- Mi történt vele ?? - kérdezte féltve -
- Hogy , hogy mi ?? - kérdeztem vissza mert nem értettem mire céloz-
- A nyakad - mondta és rá mutat -
- Ja semmi - mondtam és behúztam a nyakam -
Végül beértünk a suliba . Mindenki minket nézett , egy fiú oda jött , hogy ne menjünk be a terembe , nem értettem miért mondja ezt , ekkor Lana rohan ki a teremből és felénk indul , Jack hátratol a skacokhoz és mondta , hogy vigyázzanak rám .
- Mit akarsz Lana - kérdezi Jack
- Nem téged kereslek , hol van Coretta - kérdezte és nézte , hogy ki áll mögötte -
- Ó már meg is van , gyere csak ide- mondta és megindult felém-
- Minek ? - kérdezek vissza -
- Miattad ment el Castiel - ront felém , és ellöki Jacket
- Nem igaz , miattad ment el , mivel te rá másztál a tesójára ezért ő rám mászott ,-mondtam neki vissza -
- Na de most hagyál - mondtam és elmentem mellette -
De ő visszahúzott és megütött , Jack ezt már nem hagyta annyiban elém állt , hogy ne tudjon megütni Lana , addig Rowena és Nella vissza adta neki azt a pofont amit én kaptam , ekkor Lana elszalad , mert meglátott valamit , vagy valakit . Azt hittem ott kapok szivinfarktust . Az ajtóban Castiel állt , mellette két rendőrrel akik felügyelik, mert azért mégis csak tanulnia kell . Mikor Castiel meglát megpróbál kiszabadulni a rendőrök közül de nem sikerült neki ,
így álltunk :
Rendőr Castiel Rendőr
Lana
Jack
Nataniel Kevin
Nella Én Rowena
Végül Castielék bementek a terembe és engem békén hagytak .
Megöleltem Jacket és azt suttogtam a fülébe :
- Félek - szinte már elsírtam magam , de nem -
- Megvédlek erre vagyok kiképezve -mondta és letörölte az arcomról a könnyet -
- Nem , nem kockáztatom az életed - mondtam és a szemébe néztem -
- Én sem a tiédet - mondta és megcsókolt -
Apámat felhívtam , hogy küldjön valaki nagyobb darabot , hogy megvédjen minket Castieltől , és küldött is ott állt az ajtónál , de a tanárnak csak annyit mondott , hogy valakit figyelnie kell , azt hitték Castielt , de nem , hanem ránk vigyázott , apától kedves volt , hogy küldött , nem gondoltam volna , hogy küldeni fog , bár mondjuk valamennyire de , mivel nem akarja , hogy valami bajom , vagy bajunk essen . Mikor vége volt minden órának elindultunk hazafelé , és mikor hazaértünk , gyors csináltam valami kaját és azt megettük ketten , közben néztünk egy filmet és aztán felmentünk , én előbb értem fel , így gyorsan áttudtam öltözni és mivel olyan jó illata van annak a pólónak ezért azt vettem fel , mikor felér Jack Leveszi a pólóját oda jön hozzám és átölel , végül elmentünk aludni , és mivel féltem egy kicsit , ezért oda bújtam Jackhez , és ő is átölelt , hogy biztonságban érezzem magam , így telt az egész éjszaka , és az volt a gáz , hogy apám oda állította azt az őr emberkét aki ma figyelt minket az ajtóhoz , biztos vagyok benne , hogy nem csak azért állította oda azt az őrt , hogy nehogy megtámadjon minket senki , hanem azért is , hogy figyeljen minket mit csinálunk ! Na mindegy az a lényeg , hogy jól telt az éjszaka .
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése