Felkeltem és elsőre valami nagyon fura helyen keltem fel nem tudtam hol vagyok de aztán körül néztem és láttam , hogy az iskolában vagyok és nem másol mint a termünkben . De nem vagyok egyedül érzem , hogy figyelnek . És ekkor belép a terembe Castiel .
- Hé Hippi ! - Mondja Castiel
- Castiel ? Mit keresel itt ? - meglepődten kérdezem
- Hát gondoltam meglátogatlak
- És honnan vetted hogy ......
- szeretlek - mondta
- m m mii ?? - kérdeztem zavartan
- Szeretlek - ismételte meg azt a gyönyörű egy szót
- Én Én Én ......
És hirtelen felkeltem mert az ébresztő óra ébresztett Sajnos
Felkeltem . Természetesen az ébresztő óra jóvoltából .
Nyitva volt az ablak és egész este össze vissza csipkedtek a szúnyogok . Hú de jó mondhatom . Gyorsan letusolok gondoltam magamban de az volt az egyetlen baj , hogy lusta voltam kikelni az ágyból . De hát muszáj volt ezért kikeltem jó meleg vízzel letusoltam aztán elkezdtem öltözködni vettem egy cica nacit egy sport cipőt egy virágos pólót és a bőr dzsekimet .
Lementem És a szendvicseim mellet a kis cetlin ez állt :
"Előbb bekellet mennünk dolgozni remélem nem nagy baj . Puszi
szeretettel : Anyu és Apu ,,
Oké akkor már csak a fejemmel kell valamit csinálnom !
Bementem a fürdőszobába és megfésültem a hajam de persze a szememet nem hagytam ki egy kis szempilla spirál egy kis szem ceruza és voálá .De aztán kedvem volt még kirúzsozni magam szóval azt is megtettem egy tűz piros rúzzsal kirúzsoztam magam de csak halványan éppen , hogy csak hozzá érintettem . De aztán rájöttem ,hogy mindjárt lekésem a buszt .
Gyorsan bepakoltam a Táskámba a szükséges cuccokat és futottam az előszobába , hogy felvegyem a cipőm , gyorsan felkaptam a két cipőt és rohantam a buszmegállóba .
És akkor megláttam a buszt elkezdtem gyorsabban futni , de amikor láttam , hogy beakarja zárni az ajtót Castiel megkérte , hogy várjon amíg elérem a buszt .
Felszálltam a buszra , majd megköszöntem Castielnek , hogy megkérte a vezetőt , hogy várjon amíg elérem a buszt .
Felszálltam és természetesen csak a Cast mellet volt hej de oda nem ültem le inkább álltam nem akartam odanyomorogni hozzá , inkább hagytam , hogy ott kényelmesen ücsörögjön . Én bámultam ki az ablakon . És ekkor megszólal egy ismerős hang Castiel volt az
- Hé Hippi ! - szolt hozzám
- Mi az Cast ? - kérdeztem
- Nem akarsz ide leülni mellém , hogy ne keljen állnod ? - kérdezte kedvesen
- De köszi - fogadtam el kedvesen
Leültem mellé csöndben ültünk 5 percet egymás mellet egy szót sem szóltunk egymáshoz . És ekkor Castiel megszólal
Várjunk csak te úgy hívtál hogy Cast ? - kérdezte meglepődötten
- Igen hisz te meg engem hippi nek hívsz - válaszoltam vissza
- Mondjuk ez igaz - mosolyodott el Castiel