2016. május 28., szombat

14. Újabb átváltozás

Reggel az ébresztő óra csipogására keltem fel ! Jaj ... Szerda reggel van ! Hulla fáradt vagyok , Castiel meg még meg sem hallotta a ébresztőt , ezért nekem kell fel ébresztenem . Gyorsan fel keltem és elindultam Castiel felé , mikor oda értem el kezdtem lökdösni , hogy keljen fel , mert menni kell . 
  • Naaa - mondja Castiel 
  • Kelj fel - mondom 
  • Jóó - mondta majd magára húzta a takarót - 
Mikor eszembe jutott , hogy Castiel csikis a hasánál . Egy hirtelen mozdulattal lerántom róla a takarót és elkezdem csikizni , Castiel elkezd ordítozni , hogy 

  • Segitséééééég , áááááá  Halálra csikizneeeeek  - nevet fel - 
Erre apa is bejön , én hirtelen észre veszem és abba hagytam a csikizést , mikor meg szólal : 

  • Aranyosak vagytok - mosolyog ránk - 
  • Mi ?? - nagyon meglepődtem ezen , hogy ezt mondta -
  • Vele nem zavarna , ha csókolóznál - jelentette ki - 
Castiel felnevet . Én is fel nevetek , Jó vicc . Apa még mindig komolyan néz . Lehet , hogy komolyan gondolta . 

  • Mi van gyerekek komolyan mondtam - erre mind ketten abba hagytuk a nevetést - 
  • Miért apa jobban bírod azt a fiút aki meg akart ölni ?? - Nevetek fel -
  • Igen , mivel csak miattad állt át hozzánk 
Mi ?! Csak miattam ?? De aranyos tőle ! De , hogy hogy ?? Hisz a tesójával jártam !! Mondjuk az ő részéről úgy is lehet nevezni , hogy megcsalás lvl 100 ! Apa miután ki ment , ismét elkezdem csikizni Castielt , de már csak úgy maradt nyugton , hogy bírjam csikizni , hogy rá ültem . 

  • Jóóó jóóó Neeeee , már felééébredteeem - mondja - 
  • Nem baj - mondom és kinyújtom a nyelvem -
Ekkor fordult a kocka én kerültem alulra és Castiel felülre , most ő csikiz engem 

  • Hééé én már előbb fel keltem -mondtam
  • Nem baj - majd picit közelebb jön és ki nyújtja a nyelvét 
  • Hééé le harapom a nyelved - nevetek fel - 
  • Oké - válaszol közelebb hajol , és ki nyújtja a nyelvét kb 5 cm lehet köztünk , én közelebb hajolok , és a nyelve végébe bele harapok , remélem nem érti félre ezt az egész dolgot -
  • Jól van köszi - nevet fel , majd közelebb hajol , azt hittem meg akar csókolni , de csak egy puszit nyomott az orromra , nem tudom , hogy ezt barátilag értette e , ezt az egészet , na mindegy -
leszállt rólam , én lementem készíteni kaját , mikor valaki csönget .
Oda megyek az ajtóhoz , közben Castiel is le jön a lépcsőn , mikor az ajtót kinyitom , és meg látom Natot 
  • Szia - ördögien mosolyog - 
Be akartam előtte csapni az ajtót , de késő volt már , ő meg állította az ajtót , és egy hirtelen mozdulattal a torkomhoz kapott és lassan mentünk befele , Mikor Castiel észreveszi , neki támad . Engem elenged , ahogy a földre huppanok a rossz lábamra , megint fájni kezd , gyorsan kinyitok egy szekrényt és elő veszem a pillangó késemet . Miközben egy kis ideig nézem őket , megint elönt az az érzés , ami le írhatatlan érzem , érzem , hogy a szemem színe megváltozik . Mikor elsötétedik minden , csak annyira emlékszem , hogy Castiel szólt : 

  • CORETTA - hallom Castiel kiáltását . 
Hirtelen eltűnik minden . Nem érzem azt ami eddig körül vett . Kinyitottam a sötétség ajtaját , amit csak egy ember tud bezárni . Castiel . Lassan le esik mit tettem , megöltem kb 10 embert . A légzésem le lassul . Megfordulok . Nem csak ő van itt . Apa , Anya , és még pár ember . Körülöttem is fekszenek páran és ahogy rájuk nézek elkap a hányinger . Először azért  ,ahogy kinéznek . Szétszabdalt ... mindegyik . Másodszor pedig azért , mert tudom , hogy én tettem . És semmire nem emlékszem . Közelebb megyek hozzájuk . A Kezem remeg és csak most kezdem érezni a fájdalmat a lábamba . Castiel rohan hozzám , még mielőtt elesnék és felemel . Beülünk a kocsiba és nagy sebességgel elindulunk vissza a szállodába. Mikor felérünk, apa szobájába visznek, ahol anya ijedten ugrik fel az ágyról amikor meglát vértől mocskosan. Castiel lerak az ágyra. Nem sokkal később Rowena és Kevin is beront. Egy rongyot öntenek le fertőtlenítővel, egy másikat pedig a számba dugnak. Az előbbit rászorítják a lábamra én pedig felordítok a fájdalomtól . Mikor le ápoltak és be kötöztek , mindenki ki megy , kivéve egyet . Castiel . Castiel nem ment ki . Ő ott maradt velem . 

  • Jól vagy ? - kérdezi -
  • Hát nem tudom - nevetek fel - semmire nem emlékszem meg a lábamba szurtak egy kést , de igen jól vagyok - szólalok meg - 
Egy ideig néz , majd bele túrok a hajába , mikor a haját el túrom a szeméből , meglátok egy sebet .

  • Egek jól vagy ??? - kérdezem idegesen , Castiel a fejéhez kap -
  • Igen jól - mondja , de át látok rajta -
  • Castiel , látom rajtad , hogy fáj - mondom és fel ülök -
  • Neem csak egy picit - mondja - 
Én felülök , még úgy is mellettünk van a doboz , és elő veszem a dolgokat belőle , hogy le kezeljem a sebét , eltúrom a haját , hogy lássam a sebet , mikor elgondolkozok azon , hogy lehet , hogy miattam van , ha előbb segítek akkor nem történik meg . Lekezeltem a sebet , a szemébe nézek . Egy ideig így vagyunk aztán megölel . 

  • Sajnálom ... - mondja halkan - 
  • De mit ?? - kérdezem - 
  • Mert miattam van a lábadba a kés , ha erősebb lettem volna akkor nem történik meg - mondja és szorosabban megölel 
  • Nem baj ez kölcsönös , arra emlékszem , hogy miattam van az a seb a fejeden , mert ha előbb segítek akkor nem lenne most ott , na mindegy - mondom , majd elgondolkozok ezen a napon , hogy mi történt , mikor eszembe jut :
  • Suli - mondom ki hangosan Castielnek - Castiel a Sulival mi vaan ???? - kérdezem idegesen - 
  • Apád ki kért minket nyugalom - mondja nyugodtan - 
  • Huu oké - mosolyodom el 
                                  
                                              ***
                                    1-2 hónap múlva


  • Castiel , mivel kaptam egy gördeszkát , gondoltam meg taníthatnál menni is rajta  - nevetek fel - 
  • Biztos vagy benne ?? - kérdezi - Ez veszélyes , nagyokat eshetsz , és azt nem akarom - mondja -
  • Nyugi ha te tanítasz nem fogok el esni , majd max ki töröm a lábam - nevetek fel - 
  • Jó mindegy és mikor kezdjük ? - kérdezi , mivel 20:37 van ezért gondoltam logikus , hogy holnap - 
  • Természetesen holnap - nevetek és ő is fel nevet - 
  • Rendben , na de menjünk aludni , vagy a nappaliba akarsz aludni ? - szólal meg - 
  • Nem - szólalok meg -
Felmentünk a szobába , Castiel ki nyitotta az ablakot , mivel nagyon meleg van a szobába . Gondoltam , rá támadok Castielre , hirtelen fel ugrok a hátára , és el kezdem csikizni . 

  • Hééj neeeee - nevet - le ejteleeeek - elkezd menni az ágyamhoz és ledől , abba hagytam a csikizést , ki megyek a teraszra Castiel pedig jön utánam .
  • Na mi az ?? - nevet fel Cast -
  • Tudod van valami köztünk - szólalok meg - 
  • Na és mi ?? - kérdez vissza - 
  • Levegő - nevetem el magam , és közben fel állok , hogy be menjek - 
  • Nem sokáig - szólal meg , én ezt nem értettem . Közelebb jön és meg csókol , a terasz ajtót úgy csukta be , hogy közben meg csókol -
  • Ugorj - suttogja -
Én fel ugrok rá , és ismét meg csókol . És az érzés , mikor ki csapódik az ajtó , én meg gyorsan le mászok Castról . 

  • Bocs hogy zavarok , de meg jöttem - szólal meg az ismerős hang -

2016. május 20., péntek

13. Mi történik ?!?!


Nem messze voltak tőlem és már a könnyeimtől nem láttam semmit , mikor elkezdtem hátrálni hirtelen neki mentem valakinek , és elestem .

  • Bo...-közben megfordultam és nem hittem a szememnek ... Castiel volt az ... -
  • Jól vagy ?? -  rám mosolygott és közben felhúzott a földről -
Nem figyeltem mit mondott mert még mindig azon voltam fenn akadva , hogy miért nem támad meg vagy valami ??És még miattam aggódik , hogy jól vagyok e ?? 

  • Miért sírsz - Kérdezte majd mikor meglátta mi a bajom -
  • Ó Jól vagy ?? - kérdezte -
  • Igen - mondtam és letöröltem a könnyeimet-
  • Látom , hogy nem . - mondta majd átölelt és elnézett Nelláékhoz és azt súgta a fülembe , hogy - 
  • Néznek minket - felnevetett és elengedett-
  • Amúgy számodra van egy jó hírem - mondta , és letörölte az utolsó könnycseppjeim . -
  • Na és mi az ??- kérdezem és elnevetem magam - 
  • Az Apád megengedte , hogy átjöjjek hozzátok , mármint a csapatotokba - mondta és várta a reakciómat -
Én örömömben elkezdtem sikongatni , hogy nem akar megölni és a nyakába ugrottam .. Mikor észhez kaptam , hirtelen abbahagytam a sikongatást és abbahagytam az ölelgetést . 

  • Az jó ! Legalább nem akarsz megölni - na erre felnevetett és én is 
  • És tudod arra gondoltam , hogy lehetnénk ... lehetnénk .... - és a mondatát nem befejezve elhallgatott 
  • barátok ?? - kérdeztem mosolyogva - 
  • Igen - mondta -
  • Oké - mondtam és belebokszoltam a vállába - 
  • És csak arra gondoltam , hogy .. tudod nincs hol laknom és , hogy nálatok van e még egy ágy 
  • Igen van , ma lett át cipelve a szobámba , hogyha valaki jön akkor tudjon hol aludni -
  • Hú az jó - mondta - 
  • Van kedved sétálni ? Persze mint haver - kérdezte - 
  • Persze , De muszáj arra menni ?? - kérdezem félve -
  • Félsz ?? - néz a szemembe -
  • Igen - mondom és lehajtom a fejem - 
  • Győzd le a félelmeidet - mondta - 
Válaszomat nem is várva  elindult én nekem meg a lábam a földbe gyökerezett , mikor ezt észrevette gyengéden megfogta a csuklómat és megadta a kezdő lökést , hogy induljak el . Mikor elhaladtam mellettük , hirtelen valaki a hajamnál fogva rángatott  vissza .
  • Á - ordítok fel mikor , meglátom , hogy Nella aki a hajamat tépi ki a fejemből 
  • Mit képzelsz - rángatta tovább a hajam -
Mikor én egy hirtelen mozdulattal megfordultam nem is törődve a fájdalommal megtéptem a haját ami miatt ő a földre került .
  • Én mit képzelek ?! Há jó vicc - mondtam gonoszan , aztán ránéztem Jackre - 
  • Á még most is fáj - sápítozott nekem 
  • Hát igen azt nem csodálom Coretta kezébe annyi erő van - mosolygott Castiel -
  • Na itt is hagyom az új  két gerlice párt - elindultam , és Jack felröhögött 
  • Mi új ?? - Kérdezi Castiel -
  • Igen . Miért , nem ?? - kérdezem vissza -
  • Már mióta járnak kb. az óta , hogy ki derült az , hogy Nat rossz - mondta - 
  • Mi ?? - kérdeztem és a harag gyűlt bennem apránként - 
Pár hete volt az a késes balesetem , hogy a lábamba szúrták , na az még nem múlt el . Pár nappal ez előtt kiderült , hogy volt valami ilyen cucc , de nem tudják mi . Miközben arra gondoltam , hogy megcsalnak , hirtelen valamilyen érzés elfogott , nem tudom mi volt az . 

  • Coretta a szemed zöld színű - mondta Jack , innen már nem emlékszem semmire - 
Mikor felébredtem otthon voltam a kanapén feküdve , és mellettem ült Castiel , a fejem az ölében volt , és folyamatosan engem nézett a két barna szem pár , mikor jobban megnéztem magam , egy rövid gatya és egy rövid ujjú póló volt rajtam , mikor hirtelen eszembe jutott a kezem , de nem tudtam megnézni mert hirtelen élesen bele nyílalt a fájdalom a lábamba . És Elkezdtek sikítozni és annyira fáj , hogy ott vergődök a kanapén mint a partra vetett hal . 

  • Coretta !! Nyugii , nyisd ki a szemedet - erre kinyitottam de még mindig sikítottam a fájdalomtól -
  • Nézz a szemembe !! Coretta nézz a szemembe - mondta Castiel és a fejemet fogta óvatosan , hogy nézzek rá , amikor ránéztem abba hagytam a sikítást , valahogy lefoglalt az a két barna szem pár .-
  • Jó nyugi , jól vagy ? - kérdezi -
  • Mi történt - kérdezem a fájdalomtól könnyes szemmel -
  • Miután azt mondta Jack , hogy zöld a szemed utána közelebb mentél hozzá és , hogy mondjam - gondolkozik - 
  • Úgy ahogy volt 
  • Hát .. Bevertél neki egyet  , amitől elkezdett vérezni az orra - ki mondta és felnevetett - 
Castielt valaki hívja , de nem látom ki 

  • Ki az ?? - kérdezem -
  • Lana - mondja -
Mikor meghallom a nevet úgy gondolom , szerintem nem akar előttem beszélni vele ezért majd ki akar menni ezért kezdek fel tápászkodni 

  • Mit csinálsz ? - kérdezi -
  •  Hát gondolom akarsz a Lanával beszélni ezért ki engedlek 
  • Nem akarok vele beszélni , nem szeretem , most már rá jöttem , hogy nyugodtan mondhat bármit rólam bárkinek , nem fog érdekelni ! Ja és Sajnálom , hogy meg ütöttelek .....
  • Nem Baj ! Bárki hibázhat - mosolyodok el 
  • Amúgy , pont ma gondoltam rád , hogy oda megyek hozzád és megölhetsz - tálalok ki neki - 
  • Mi ?? Nem öltelek volna meg , igazából sosem akartalak megölni , csak hát azt mondták , hogy ezt kell tennem 
  • Komoly ? - erre ki kerekedig a szemem -
  • Igen - mondta , majd le hajtotta a fejét - 
  • Mennyi az idő ? 
  • 20:59 - mondta - 
  • Segítesz fel menni -kérdezem - 
  • Persze - mondta és hirtelen fel ugrott - 
Mikor fel akartam állni , hogy segítsen , hirtelen felkapott , és cipelt , én meg a kapaszkodtam a nyakába . Mikor felcipelt , és ki nyitottam a szekrényt már nem volt ott Jack pulcsija , nem is baj . Helyette Castiel rakta be a cuccait , mivel amíg én nem voltam eszméletemnél addig ő lebeszélte Apámmal . 

  • Hova szeretne menni hölgyem - kérdezi viccesen Castiel -
  • Mindegy , hogy ön hova szeretne menni , mivel elviszem a fürdőbe - mondja ismét 
  • Rendben - mondtam 
Bevitt  a fürdőbe , persze én fürödtem meg elsőnek , miután végeztem magam köré tekertem egy törülközőt és úgy próbáltam ki szállni a kádból , de persze Castiel segített aztán ő fürdött meg , addig én sunyiba el vettem Castiel pólóját mivel az is tök hosszú volt , mint Jacké és az úgy jó . Miután ki szállt egy szál alsógatyába keresve a pólóját , mikor engem észre vesz . Gondolom le esett neki , hogy elvettem . 

  • Jól áll - mondta -
  • Köszi - vigyorodok el - 
  • Hmm.. - mondja és végig néz rajtam -
  • Be von szóljam magam a szobába vagy segítesz ? -kérdezem -
  • Segítek - mondta 
Most viszont úgy vesz fel , hogy én a lábamat a dereka köré fonom és a kezemet a nyaka köré . Ahogy öleltem éreztem a szívének dobogását , olyan gyorsan dobog , ahogy egyre szorosabban kapaszkodok , mikor be értünk a szobába 20:30 volt , és másnap suli . Mikor be értünk le ült az ágyamra , így ő az ágyamon ült és én meg vele szemben az ölébe . 

  • Köszi - mondom és megölelem 
  • Nincs mit , de most aludjunk mivel holnap suli -mondta -
 Majd egy puszit nyomott a homlokomra én meg el vörösödtem . Majd felálltunk vagy legalábbis ő és betakart , majd mikor ment volna el , én nem engedtem hanem vissza húztam és én is nyomtam egy puszit a homlokára . 

  • Jó éjt - mondjuk egymásnak, majd Castiel is be fekszik a saját ágyába 

2016. május 17., kedd

12.Az élet szar

Ekkor apa Nat felé irányította a fegyvert  . Nat nem tudott mit csinálni feladta a harcolást . Apa társai megkötözték és bevitték az őrsre . Aztán oda jött hozzám és egy hirtelen mozdulattal a lábamból a kést kirántotta ,  mire én felsikítottam és odakaptam a lábamhoz .Közben elkezdte mondani Nellának , hogy hozzon elsősegély csomagot . Addigra anya is megérkezett és ő meg Jacken segített . Én még csak akkor jöttem rá , hogy Nat ellenség , a legjobb barátomból ellenség lett , végül Nella megérkezett a dobozzal és apának adta , Apa bevitt a kanapéra és ott kezdet bíbelődni a sebemmel , apa elővette a telefonját és felhívott valakit és azt mondta : 

  • 23. épület , 12. ajtó , Most - mondta majd lerakta a telefont -
Végül pár perc múlva már itt is volt egy újabb úgymond "védelmező" ember , és egy orvos . Pár nap múlva jobban voltunk mind a ketten .

                                         ***

                                Pár héttel később . 

Szombat van , dög meleg és Jack elhívott fagyizni , persze én nem mondtam nemet . Én egy színes cica nadrágban és egy kivágott ujjú pólóba és Jack meg egy gatyában , mivel egyik fiún sem volt póló . Télleg egyiken sem !! Na mindegy amikor odaértünk a fagyis kocsihoz és megvettük a fagyink elmentünk a parkba ami ott volt egy köpésnyire és leültünk egy padra . Miután befejeztük a fagyizást elkezdtünk mindenféléről beszélni vagyis igazából csak arról hogy mi van akkor ha apa megtudja ,hogy mi ketten járunk . Ő nyugtatott , hogy nem lesz semmi baj , majd ajkait az enyémhez tapasztotta , mikor hírtelen valaki elhúzott 

  • Mi a ... - szólal meg az ismerős hang és néz a szemembe -
  • Ő .. megtudjuk magyarázni - mondta dadogva -
  • Nem vagyok rá kíváncsi - vágott vissza apa -
  • Te meg .. - nézett rám - Muszáj volt ? - néztem rá vissza de nem válaszoltam , majd kaptam egy gyengébb pofont a normálisnál -
  • Jack mostantól el vagy tiltva a lányomtól , amúgy se tudtál rá vigyázni - mondta majd  elkapta a csuklóm és elkezdett apa a kocsi felé húzni . Jack meg csak úgy nézte végig nézte az egészet -
Mikor hazaértünk apa felvonszolt a szobámba akaratom ellenére és azt mondta ,hogy ha lenyugodtam kienged ezt elsőre nem értettem , hogy hogy érti az , hogy ,,ki enged,, . Majd hallottam a kulcsnak a kattanását az ajtóban .Bezárta az ajtót . Én ökölből ütöttem az ajtót , hogy engedjen ki , de nem semmi haszna , úgyse fog kiengedni majd ha csak lenyugodtam . Pár óra múlva már télleg lenyugodtam és szóltam , hogy ki engedhet , és ki is engedett HÁLA !! Aztán anya is haza jött és egy szót nem szolt senki se a másikhoz a vacsora közben, mikor :
  • Jacket felejtsd el - mormogta apa - 
  • Nem.. - mondtam szinte suttogva , mikor hirtelen dühében fel állt és el kezdett ordibálni - 
  • MIÉRT KELLET ?? - Kérdezett engem nézve és egyre közelebb jött , szinte már mellettem állt , de én már arra se méltattam , hogy válaszoljak , amikor ... amikor egyszer csak a hajamnál fogva állít fel 
  • Á - ordítok fel - ENGEDJ EL - Mondtam kissé hangosan - 
  • VÁLASZOLJ MIÉRT KELLETT ?? 
  • AZÉRT MERT SZERETEM - Mondtam és hirtelen elengedett én meg a földre huppantam 
A fejemet fogva felálltam és a szobámba mentem , apa kint hagyta az ajtómban a kulcsot , úgy hogy kivettem és be zártam magam a szobámba . Lehuppantam a bab zsákomra , majd a telefonom vettem a kezembe , és elkezdtem hívni Jacket , hogy akkor most mi lesz .

Én : Jack most mi lesz ??
Jack : Apádnak igaza van 
Én : Mii ??? 
Jack : inkább ne beszélgessünk soha többet 
Én : De ... - mondtam volna de közbevág -
Jack : semmi de Szia ..- mondta , majd kinyomta  a telefont - 

Most ahogy lerakta azt hittem megszakadt a szívem . Elhagyott ... Jack rohadtul elhagyott !! Felkeltem a bab zsákomból és kinyitottam a szekrényt , hogy keressek egy pólót , és amikor kinyitottam a szekrényt megláttam Jack pólóját és pulcsiját . A pólót megfogtam és egy fehérnemű és gatya társaságában bementem a fürdőbe . Közben csak Jacken járt az agyam meg azon , hogy öngyilkos akarok lenni . Gondolkoztam azon is , hogy megkeresem Castielt , hogy megölhet . Miközben ezen gondolkoztam megláttam egy éles borotvát , hirtelen elvettem onnan és elkezdtem a kezemen húzogatni . Aú . Mikor már észrevettem , hogy a csíkok elkezdenek vérezni , gyorsan előrántottam az asztalról egy zsepit és letörölget-
tem

Az előbb hívott Nella , hogy elmehetnénk shoppingolni én meg persze nem mondhattam nemet hisz imádok vásárolni , persze nem vagyok pláza cica !! De az a baj , hogy egy kicsit hülyének néznének pulcsiban ezért gyorsan kiszállok véres vízből és elkezdek törölközni , miután mindennel kész lettem elmentem keresni valami hosszú ujjú pólót vagy bőr dzsekit . Miután találtam gyorsan felvettem mindenem és amikor hallottam , hogy apa elmegy gyorsan lementem és egy cetlire le írtam , hogy ,,Elmentünk plázába ketten Nellával " . Megbeszéltük hol találkozzunk , nem volt annyira messze csak át kellett mennem egy parkon . És mikor ki léptem a házból és elkezdtem menni a parkban és mikor megláttam Nellát és .. és mellette Jack .... És mikor látom , hogy Nella meg ..... megcsókolta ... megcsókolta Jacket .