Reggel az ébresztő óra csipogására keltem fel ! Jaj ... Szerda reggel van ! Hulla fáradt vagyok , Castiel meg még meg sem hallotta a ébresztőt , ezért nekem kell fel ébresztenem . Gyorsan fel keltem és elindultam Castiel felé , mikor oda értem el kezdtem lökdösni , hogy keljen fel , mert menni kell .
- Naaa - mondja Castiel
- Kelj fel - mondom
- Jóó - mondta majd magára húzta a takarót -
Mikor eszembe jutott , hogy Castiel csikis a hasánál . Egy hirtelen mozdulattal lerántom róla a takarót és elkezdem csikizni , Castiel elkezd ordítozni , hogy
- Segitséééééég , áááááá Halálra csikizneeeeek - nevet fel -
Erre apa is bejön , én hirtelen észre veszem és abba hagytam a csikizést , mikor meg szólal :
- Aranyosak vagytok - mosolyog ránk -
- Mi ?? - nagyon meglepődtem ezen , hogy ezt mondta -
- Vele nem zavarna , ha csókolóznál - jelentette ki -
Castiel felnevet . Én is fel nevetek , Jó vicc . Apa még mindig komolyan néz . Lehet , hogy komolyan gondolta .
- Mi van gyerekek komolyan mondtam - erre mind ketten abba hagytuk a nevetést -
- Miért apa jobban bírod azt a fiút aki meg akart ölni ?? - Nevetek fel -
- Igen , mivel csak miattad állt át hozzánk
Mi ?! Csak miattam ?? De aranyos tőle ! De , hogy hogy ?? Hisz a tesójával jártam !! Mondjuk az ő részéről úgy is lehet nevezni , hogy megcsalás lvl 100 ! Apa miután ki ment , ismét elkezdem csikizni Castielt , de már csak úgy maradt nyugton , hogy bírjam csikizni , hogy rá ültem .
- Jóóó jóóó Neeeee , már felééébredteeem - mondja -
- Nem baj - mondom és kinyújtom a nyelvem -
Ekkor fordult a kocka én kerültem alulra és Castiel felülre , most ő csikiz engem
- Hééé én már előbb fel keltem -mondtam
- Nem baj - majd picit közelebb jön és ki nyújtja a nyelvét
- Hééé le harapom a nyelved - nevetek fel -
- Oké - válaszol közelebb hajol , és ki nyújtja a nyelvét kb 5 cm lehet köztünk , én közelebb hajolok , és a nyelve végébe bele harapok , remélem nem érti félre ezt az egész dolgot -
- Jól van köszi - nevet fel , majd közelebb hajol , azt hittem meg akar csókolni , de csak egy puszit nyomott az orromra , nem tudom , hogy ezt barátilag értette e , ezt az egészet , na mindegy -
leszállt rólam , én lementem készíteni kaját , mikor valaki csönget .
Oda megyek az ajtóhoz , közben Castiel is le jön a lépcsőn , mikor az ajtót kinyitom , és meg látom Natot
- Szia - ördögien mosolyog -
Be akartam előtte csapni az ajtót , de késő volt már , ő meg állította az ajtót , és egy hirtelen mozdulattal a torkomhoz kapott és lassan mentünk befele , Mikor Castiel észreveszi , neki támad . Engem elenged , ahogy a földre huppanok a rossz lábamra , megint fájni kezd , gyorsan kinyitok egy szekrényt és elő veszem a pillangó késemet . Miközben egy kis ideig nézem őket , megint elönt az az érzés , ami le írhatatlan érzem , érzem , hogy a szemem színe megváltozik . Mikor elsötétedik minden , csak annyira emlékszem , hogy Castiel szólt :
- CORETTA - hallom Castiel kiáltását .
Hirtelen eltűnik minden . Nem érzem azt ami eddig körül vett . Kinyitottam a sötétség ajtaját , amit csak egy ember tud bezárni . Castiel . Lassan le esik mit tettem , megöltem kb 10 embert . A légzésem le lassul . Megfordulok . Nem csak ő van itt . Apa , Anya , és még pár ember . Körülöttem is fekszenek páran és ahogy rájuk nézek elkap a hányinger . Először azért ,ahogy kinéznek . Szétszabdalt ... mindegyik . Másodszor pedig azért , mert tudom , hogy én tettem . És semmire nem emlékszem . Közelebb megyek hozzájuk . A Kezem remeg és csak most kezdem érezni a fájdalmat a lábamba . Castiel rohan hozzám , még mielőtt elesnék és felemel . Beülünk a kocsiba és nagy sebességgel elindulunk vissza a szállodába. Mikor felérünk, apa szobájába visznek, ahol anya ijedten ugrik fel az ágyról amikor meglát vértől mocskosan. Castiel lerak az ágyra. Nem sokkal később Rowena és Kevin is beront. Egy rongyot öntenek le fertőtlenítővel, egy másikat pedig a számba dugnak. Az előbbit rászorítják a lábamra én pedig felordítok a fájdalomtól . Mikor le ápoltak és be kötöztek , mindenki ki megy , kivéve egyet . Castiel . Castiel nem ment ki . Ő ott maradt velem .
- Jól vagy ? - kérdezi -
- Hát nem tudom - nevetek fel - semmire nem emlékszem meg a lábamba szurtak egy kést , de igen jól vagyok - szólalok meg -
Egy ideig néz , majd bele túrok a hajába , mikor a haját el túrom a szeméből , meglátok egy sebet .
- Egek jól vagy ??? - kérdezem idegesen , Castiel a fejéhez kap -
- Igen jól - mondja , de át látok rajta -
- Castiel , látom rajtad , hogy fáj - mondom és fel ülök -
- Neem csak egy picit - mondja -
Én felülök , még úgy is mellettünk van a doboz , és elő veszem a dolgokat belőle , hogy le kezeljem a sebét , eltúrom a haját , hogy lássam a sebet , mikor elgondolkozok azon , hogy lehet , hogy miattam van , ha előbb segítek akkor nem történik meg . Lekezeltem a sebet , a szemébe nézek . Egy ideig így vagyunk aztán megölel .
- Sajnálom ... - mondja halkan -
- De mit ?? - kérdezem -
- Mert miattam van a lábadba a kés , ha erősebb lettem volna akkor nem történik meg - mondja és szorosabban megölel
- Nem baj ez kölcsönös , arra emlékszem , hogy miattam van az a seb a fejeden , mert ha előbb segítek akkor nem lenne most ott , na mindegy - mondom , majd elgondolkozok ezen a napon , hogy mi történt , mikor eszembe jut :
- Suli - mondom ki hangosan Castielnek - Castiel a Sulival mi vaan ???? - kérdezem idegesen -
- Apád ki kért minket nyugalom - mondja nyugodtan -
- Huu oké - mosolyodom el
***
1-2 hónap múlva
- Castiel , mivel kaptam egy gördeszkát , gondoltam meg taníthatnál menni is rajta - nevetek fel -
- Biztos vagy benne ?? - kérdezi - Ez veszélyes , nagyokat eshetsz , és azt nem akarom - mondja -
- Nyugi ha te tanítasz nem fogok el esni , majd max ki töröm a lábam - nevetek fel -
- Jó mindegy és mikor kezdjük ? - kérdezi , mivel 20:37 van ezért gondoltam logikus , hogy holnap -
- Természetesen holnap - nevetek és ő is fel nevet -
- Rendben , na de menjünk aludni , vagy a nappaliba akarsz aludni ? - szólal meg -
- Nem - szólalok meg -
Felmentünk a szobába , Castiel ki nyitotta az ablakot , mivel nagyon meleg van a szobába . Gondoltam , rá támadok Castielre , hirtelen fel ugrok a hátára , és el kezdem csikizni .
- Hééj neeeee - nevet - le ejteleeeek - elkezd menni az ágyamhoz és ledől , abba hagytam a csikizést , ki megyek a teraszra Castiel pedig jön utánam .
- Na mi az ?? - nevet fel Cast -
- Tudod van valami köztünk - szólalok meg -
- Na és mi ?? - kérdez vissza -
- Levegő - nevetem el magam , és közben fel állok , hogy be menjek -
- Nem sokáig - szólal meg , én ezt nem értettem . Közelebb jön és meg csókol , a terasz ajtót úgy csukta be , hogy közben meg csókol -
- Ugorj - suttogja -
Én fel ugrok rá , és ismét meg csókol . És az érzés , mikor ki csapódik az ajtó , én meg gyorsan le mászok Castról .
- Bocs hogy zavarok , de meg jöttem - szólal meg az ismerős hang -