2016. május 17., kedd

12.Az élet szar

Ekkor apa Nat felé irányította a fegyvert  . Nat nem tudott mit csinálni feladta a harcolást . Apa társai megkötözték és bevitték az őrsre . Aztán oda jött hozzám és egy hirtelen mozdulattal a lábamból a kést kirántotta ,  mire én felsikítottam és odakaptam a lábamhoz .Közben elkezdte mondani Nellának , hogy hozzon elsősegély csomagot . Addigra anya is megérkezett és ő meg Jacken segített . Én még csak akkor jöttem rá , hogy Nat ellenség , a legjobb barátomból ellenség lett , végül Nella megérkezett a dobozzal és apának adta , Apa bevitt a kanapéra és ott kezdet bíbelődni a sebemmel , apa elővette a telefonját és felhívott valakit és azt mondta : 

  • 23. épület , 12. ajtó , Most - mondta majd lerakta a telefont -
Végül pár perc múlva már itt is volt egy újabb úgymond "védelmező" ember , és egy orvos . Pár nap múlva jobban voltunk mind a ketten .

                                         ***

                                Pár héttel később . 

Szombat van , dög meleg és Jack elhívott fagyizni , persze én nem mondtam nemet . Én egy színes cica nadrágban és egy kivágott ujjú pólóba és Jack meg egy gatyában , mivel egyik fiún sem volt póló . Télleg egyiken sem !! Na mindegy amikor odaértünk a fagyis kocsihoz és megvettük a fagyink elmentünk a parkba ami ott volt egy köpésnyire és leültünk egy padra . Miután befejeztük a fagyizást elkezdtünk mindenféléről beszélni vagyis igazából csak arról hogy mi van akkor ha apa megtudja ,hogy mi ketten járunk . Ő nyugtatott , hogy nem lesz semmi baj , majd ajkait az enyémhez tapasztotta , mikor hírtelen valaki elhúzott 

  • Mi a ... - szólal meg az ismerős hang és néz a szemembe -
  • Ő .. megtudjuk magyarázni - mondta dadogva -
  • Nem vagyok rá kíváncsi - vágott vissza apa -
  • Te meg .. - nézett rám - Muszáj volt ? - néztem rá vissza de nem válaszoltam , majd kaptam egy gyengébb pofont a normálisnál -
  • Jack mostantól el vagy tiltva a lányomtól , amúgy se tudtál rá vigyázni - mondta majd  elkapta a csuklóm és elkezdett apa a kocsi felé húzni . Jack meg csak úgy nézte végig nézte az egészet -
Mikor hazaértünk apa felvonszolt a szobámba akaratom ellenére és azt mondta ,hogy ha lenyugodtam kienged ezt elsőre nem értettem , hogy hogy érti az , hogy ,,ki enged,, . Majd hallottam a kulcsnak a kattanását az ajtóban .Bezárta az ajtót . Én ökölből ütöttem az ajtót , hogy engedjen ki , de nem semmi haszna , úgyse fog kiengedni majd ha csak lenyugodtam . Pár óra múlva már télleg lenyugodtam és szóltam , hogy ki engedhet , és ki is engedett HÁLA !! Aztán anya is haza jött és egy szót nem szolt senki se a másikhoz a vacsora közben, mikor :
  • Jacket felejtsd el - mormogta apa - 
  • Nem.. - mondtam szinte suttogva , mikor hirtelen dühében fel állt és el kezdett ordibálni - 
  • MIÉRT KELLET ?? - Kérdezett engem nézve és egyre közelebb jött , szinte már mellettem állt , de én már arra se méltattam , hogy válaszoljak , amikor ... amikor egyszer csak a hajamnál fogva állít fel 
  • Á - ordítok fel - ENGEDJ EL - Mondtam kissé hangosan - 
  • VÁLASZOLJ MIÉRT KELLETT ?? 
  • AZÉRT MERT SZERETEM - Mondtam és hirtelen elengedett én meg a földre huppantam 
A fejemet fogva felálltam és a szobámba mentem , apa kint hagyta az ajtómban a kulcsot , úgy hogy kivettem és be zártam magam a szobámba . Lehuppantam a bab zsákomra , majd a telefonom vettem a kezembe , és elkezdtem hívni Jacket , hogy akkor most mi lesz .

Én : Jack most mi lesz ??
Jack : Apádnak igaza van 
Én : Mii ??? 
Jack : inkább ne beszélgessünk soha többet 
Én : De ... - mondtam volna de közbevág -
Jack : semmi de Szia ..- mondta , majd kinyomta  a telefont - 

Most ahogy lerakta azt hittem megszakadt a szívem . Elhagyott ... Jack rohadtul elhagyott !! Felkeltem a bab zsákomból és kinyitottam a szekrényt , hogy keressek egy pólót , és amikor kinyitottam a szekrényt megláttam Jack pólóját és pulcsiját . A pólót megfogtam és egy fehérnemű és gatya társaságában bementem a fürdőbe . Közben csak Jacken járt az agyam meg azon , hogy öngyilkos akarok lenni . Gondolkoztam azon is , hogy megkeresem Castielt , hogy megölhet . Miközben ezen gondolkoztam megláttam egy éles borotvát , hirtelen elvettem onnan és elkezdtem a kezemen húzogatni . Aú . Mikor már észrevettem , hogy a csíkok elkezdenek vérezni , gyorsan előrántottam az asztalról egy zsepit és letörölget-
tem

Az előbb hívott Nella , hogy elmehetnénk shoppingolni én meg persze nem mondhattam nemet hisz imádok vásárolni , persze nem vagyok pláza cica !! De az a baj , hogy egy kicsit hülyének néznének pulcsiban ezért gyorsan kiszállok véres vízből és elkezdek törölközni , miután mindennel kész lettem elmentem keresni valami hosszú ujjú pólót vagy bőr dzsekit . Miután találtam gyorsan felvettem mindenem és amikor hallottam , hogy apa elmegy gyorsan lementem és egy cetlire le írtam , hogy ,,Elmentünk plázába ketten Nellával " . Megbeszéltük hol találkozzunk , nem volt annyira messze csak át kellett mennem egy parkon . És mikor ki léptem a házból és elkezdtem menni a parkban és mikor megláttam Nellát és .. és mellette Jack .... És mikor látom , hogy Nella meg ..... megcsókolta ... megcsókolta Jacket . 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése