- 23. épület , 12. ajtó , Most - mondta majd lerakta a telefont -
***
Pár héttel később .
Szombat van , dög meleg és Jack elhívott fagyizni , persze én nem mondtam nemet . Én egy színes cica nadrágban és egy kivágott ujjú pólóba és Jack meg egy gatyában , mivel egyik fiún sem volt póló . Télleg egyiken sem !! Na mindegy amikor odaértünk a fagyis kocsihoz és megvettük a fagyink elmentünk a parkba ami ott volt egy köpésnyire és leültünk egy padra . Miután befejeztük a fagyizást elkezdtünk mindenféléről beszélni vagyis igazából csak arról hogy mi van akkor ha apa megtudja ,hogy mi ketten járunk . Ő nyugtatott , hogy nem lesz semmi baj , majd ajkait az enyémhez tapasztotta , mikor hírtelen valaki elhúzott
- Mi a ... - szólal meg az ismerős hang és néz a szemembe -
- Ő .. megtudjuk magyarázni - mondta dadogva -
- Nem vagyok rá kíváncsi - vágott vissza apa -
- Te meg .. - nézett rám - Muszáj volt ? - néztem rá vissza de nem válaszoltam , majd kaptam egy gyengébb pofont a normálisnál -
- Jack mostantól el vagy tiltva a lányomtól , amúgy se tudtál rá vigyázni - mondta majd elkapta a csuklóm és elkezdett apa a kocsi felé húzni . Jack meg csak úgy nézte végig nézte az egészet -
- Jacket felejtsd el - mormogta apa -
- Nem.. - mondtam szinte suttogva , mikor hirtelen dühében fel állt és el kezdett ordibálni -
- MIÉRT KELLET ?? - Kérdezett engem nézve és egyre közelebb jött , szinte már mellettem állt , de én már arra se méltattam , hogy válaszoljak , amikor ... amikor egyszer csak a hajamnál fogva állít fel
- Á - ordítok fel - ENGEDJ EL - Mondtam kissé hangosan -
- VÁLASZOLJ MIÉRT KELLETT ??
- AZÉRT MERT SZERETEM - Mondtam és hirtelen elengedett én meg a földre huppantam
Én : Jack most mi lesz ??
Jack : Apádnak igaza van
Én : Mii ???
Jack : inkább ne beszélgessünk soha többet
Én : De ... - mondtam volna de közbevág -
Jack : semmi de Szia ..- mondta , majd kinyomta a telefont -
Most ahogy lerakta azt hittem megszakadt a szívem . Elhagyott ... Jack rohadtul elhagyott !! Felkeltem a bab zsákomból és kinyitottam a szekrényt , hogy keressek egy pólót , és amikor kinyitottam a szekrényt megláttam Jack pólóját és pulcsiját . A pólót megfogtam és egy fehérnemű és gatya társaságában bementem a fürdőbe . Közben csak Jacken járt az agyam meg azon , hogy öngyilkos akarok lenni . Gondolkoztam azon is , hogy megkeresem Castielt , hogy megölhet . Miközben ezen gondolkoztam megláttam egy éles borotvát , hirtelen elvettem onnan és elkezdtem a kezemen húzogatni . Aú . Mikor már észrevettem , hogy a csíkok elkezdenek vérezni , gyorsan előrántottam az asztalról egy zsepit és letörölget-
tem
Az előbb hívott Nella , hogy elmehetnénk shoppingolni én meg persze nem mondhattam nemet hisz imádok vásárolni , persze nem vagyok pláza cica !! De az a baj , hogy egy kicsit hülyének néznének pulcsiban ezért gyorsan kiszállok véres vízből és elkezdek törölközni , miután mindennel kész lettem elmentem keresni valami hosszú ujjú pólót vagy bőr dzsekit . Miután találtam gyorsan felvettem mindenem és amikor hallottam , hogy apa elmegy gyorsan lementem és egy cetlire le írtam , hogy ,,Elmentünk plázába ketten Nellával " . Megbeszéltük hol találkozzunk , nem volt annyira messze csak át kellett mennem egy parkon . És mikor ki léptem a házból és elkezdtem menni a parkban és mikor megláttam Nellát és .. és mellette Jack .... És mikor látom , hogy Nella meg ..... megcsókolta ... megcsókolta Jacket .

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése