2016. február 20., szombat

7. Azt hittem meghalok , de egy kórházba felébredtem

Reggel felkeltem 

Alig aludtam valamit , mert csak Jackobra tudtam gondolni .
De gyorsan elmentem zuhanyozni , miután lezuhanyoztam választottam egy  cica nacit egy ujjas pólót ami szürke színű volt és fekete a cica naci , mindent megcsináltam amit még kellett miután mindennel kész voltam 1 perc múlva kopogtam is 
Örültem , hogy Jackob előbb jött , elindultunk sétálva a buszhoz mivel szüleik elvették a kocsit mivel van 1000 Ft birsága , elindultunk útközben beszélgettünk megálltunk a buszmegálló melletti fánál . Láttuk Castielt ahogy jön és azt mondta nekem :
  • Most mondom utoljára , hogy száj le a tesómról 
  • Te meg Hagyjál - mondtam
Castiel ismét ütésre készült mikor valami visszatartotta , nem értettem mi mikor odanéztem ,hogy mi állította meg Castielt , láttam , hogy Jackob tartja vissza . Castiel sem értette elsőnek , hogy mi tartja vissza ,

  • Jackob - mondtam suttogva
Castiel meglepődött , jobban mint hittem , aztán megszólalt Jackob :

  • Hagyd békén Corettát - mondta 
  • Te meg hagyj -és akkor be vert egyet Jackobnak 
Hirtelen elővettem egy kis kést a táskámból és avval mutattam Castielre , nem szúrtam le Castielt csak fenyegettem odamentem a késsel a kezembe és oda álltam Jackob mellé és mondtam : 

  • Hagyj békén  - mondtam és a késsel rá mutattam 
Ekkor Castiel elment . Jackobnak vérzett az orra így nem mehet suliba , mondtam :
  • Jackob .... Sajnálom.... -ekkor megöleltem és ő is engem . 
  • Nem baj - mondta
    Ez nem a te hibád 
  • De igen mert te csak meg védtél és ezért te kaptad az ütést és nem én .....-mondtam és lehajtottam a fejem ,
Ekkor ő felemelte a fejem rám nézett és és .... megcsókolt 
Ezt végignézte Castiel és Lana a távolból , Rowena,Kevin , Nella és Nat , mert a csajok és a fiuk pont kocsival mentek suliba . Miután a srácok végignézték látták , hogy Jackob tiszta vér és én is azért Jackobnak adtak egy új ruhát ami Nat Pót ruhája volt , nekem a fejemről meg letörölték a csajok a vért . Aztán végül kézen fogva mentünk ,be a suliba Jackobbal . ÉS találkoztunk Elennel , Lanaval és Maisel , Lana ellökött Jackobtól ,és elkezdett rá mászni , Elenra mászott Natra és Maisel rá mászott Kevinre . Castiel ezt végig nézte ezért ő meg oda nyomott a falhoz és megakart csókolni de nem sikerült neki , mert Jackob leszedte rólam ekkor én odafutottam hozzá és Lana megint elakart lökni de én félig letörtem a körmét Lananak és elfutott sírva , Castiel ezt végig nézte és engem megint megakart csókolni hátha így visszatud szerezni de megint Jackob leszedte rólam , Eközben Nella és Rowena  leszedte Natról és Kevinről Elent és Maiselt . Aztán Castiel úgy döntött , hogy elvisz engem és ha utánam mer valaki jönni akkor elkezd fojtogatni . Castiel a torkomat fogva hátrált ki , de én nem hagytam magam ezért adott egy kis ízelítőt a fojtogatásból és 5 másodpercig fojtogatott , addig miközben ez történt Nella felhívta a rendőrséget ,hogy jöjjenek ki ide és i jöttek , Castiel akkor már jobban fogott és akkor azt mondta nekem hangosan úgy , hogy a többiek is hallják :
  •  Ha nem akarod , hogy valami baja essen a te drágalátos barátodnak , akkor meg kell , hogy csókolj - mondta 
  • Ne nem engedem - mondta Jackob 
  • Ne Jackob nem akarom , hogy valami bajod essen ezért .... fogom megtenni -mondtam majd lehajtottam fejem .
  • Jackob ne nézz oda -mondta Nat és Kevin
Ekkor Jackob mielőtt még megcsókoltam volna  Castielt , Castielnek rontott és nem engedte el amíg ide nem értek , de ez nem sikerült mert elkezdtek verekedni s végül Jackob került alulra és még úgy is ütötte Castiel én ezt nem bírtam ki segítenem kellet rajta a lányok lefogtak , de kiszabadultam és nekirontottam rá ugrottam Castielre , hogy ne tudja ütni Jackobot , de ez nem volt valami hatásos mert erőből neki tolatott a falnak és az nekem volt rossz mikor egy rendőr is megtámadta és őt is legyőzte elvette a fegyverét és Jackobra mutatott , éreztem , hogy nem tudom ellökni a golyó elöl Jackobot , Castiel lőtt egyet én Jackob elé álltam és belefúródott a vállamba azt hittem ott halok meg de végül Castielt legyőzték és nem ártott több kárt senkinek , miután Castiel belém lőtt össze estem úgy éreztem egyre nehezebb lesz a szempillám mint ha több kilós vasat tettek volna rá , majd eljött a teljes sötétség , amikor felébredtem egy kórházba feküdtem , és a barátaim vettek körül , 

6.Castiel és az új lány 2/2



  • Na hagy lássam a fiútokat - mosolyodtam  el 
  • Jól van akkor gyere - ráncigáltak ki a teremből 
Ott álltak mind a hárman . Egyenként bemutattak nekik 
  • Coretta ő itt Nat - mondta Nella
  • Örülök , hogy megismerhettelek - mondtam kedvesen 
  • Én úgy szintén - mondta 
  • Coretta ő itt Kevin - mondta Rowena 
  • Örülök , hogy téged is megismerhettelek - mondtam megint kedvesen
  • Én úgy szintén - mondta 

  • És Coretta ő itt Jack - mondta Kevin és Nat 
Azt hittem ott olvadok el úr isten , hogy ő milyen kis cuki 
  • Örülök , hogy téged is megismerhetlek - mondtam 
  • Én is - rám nézett és elmosolyodott 
Aztán végül megszólaltak a csajok : 
  • Meg bocsájtanátok nekünk egyetlen röpke percre , köszi - mondták a fiuknak aztán el ráncigáltak megint ..... 
Na miután bementünk a Wc re elkezdték mondani , hogy :
  • Na mi a véleményed Jackról ?
  • Nagyon cuki - mondtam álmodozva róla
  • Aha csak egy a baj és ennek a bajnak nem fogsz örülni - mondták kicsit félve 
  • mi ??? Csak nem van barát nője ?? - kérdeztem
  • Neeem nem az - mondták 
  • Akkor ?? - kérdeztem kicsit félve 
  • Az , hogy Castielnek a tesója ..... - mondták nyugtalanul
  • Hogy mi van ??? - Kérdeztem idegesen 
  • Ugye most csak hülyítetek ??? - kérdeztem 
  • Nem ..... - mondták szomorúan
  • Jól van nem baj biztos máskor is lesz ilyen cuki , helyes , gyönyörű , természet és sport szerető ......stb fiú
  • Nem nem lesz éppen ezért ne törődj Castiellel
  • Jól van igazad van - mondtam most már teljesen nyugodtan 
  • Ez a beszéd kis csaj - mondtak boldogan 
Aztán visszamentünk és ami közben  visszafele mentünk Nella lehúzta a fejemről a kapucnit , én meg rá szóltam , hogy ne de most már mindegy volt . És mivel lehúzták a kapucnim látszott a seb a fejemen , és elfelejtettem lehúzni a pulcsimnak az ujját ezért ki látszott a sebem ott is . Furán néztek és aggódva , hogy mi történt velem , de csak 1 valaki merte megkérdezni mert neki senki se szolt , hogy ne kérdezze meg tőlem . Megkérdezte , hogy :
  • Mi történt veled ?- kérdezte aggódóan 
Becsöngettek .
  • Majd elmondom - mondtam s beültem a sarokba .

 ő mellém ült mivel ők hála a mi osztályunkba járnak csak azért késték le az 1. órát mert orvosnál voltak. De Nelláék direkt nem ültek mellém , hogy Jack üljön mellém , és úgy is lett . Mivel neki még nem volt könyve , se munkafüzete ezért együtt néztük Jackel.Néha néha beszélgettünk órán és persze pont azon az órán az Ofő volt velünk és azt mondta : 
  • Mindenki aki most ahol ül ott kell ülnie mindig egészen év végéig 
Mi örültünk neki , hogy ott ülünk ahol szeretnénk .Castiel egész órán minket figyelt egyszer mondott nekem egy vicces story-t és véletlenül hangosan felnevetett . A nevetése valami mennyei volt olyan aranyos volt , hogy aaaa...és a tanár hozzá szól :
  • Mi az olyan vicces Jack , mond el nekünk is - mondta
  • Hát tudja az volt , hogy ugyan ilyen órán voltunk még a másik sulinkba , és ugyan ilyen jó óra volt , és véletlenül az egyik haverom leszakította a függönyt és egész órán ott röhögött mindenki - mondta viccesen
  • Hahaha - röhögtek el magát a tanár és a többi gyerek is
  • jól van de most térjünk vissza az órai munkához .
És végre kicsöngettek Jack egy percre kiment addig Castiel odajött hozzám , hogy :
  • Száj le a tesómról - mondta követelötzően 
  • Hagyjál - mondtam gyűlölettel
  • Mi van akarsz még egy pofont ? - mondta 
  • Hagyjál - mentem volna ki , de vissza húzott és újra megpofozott 
Mikor megpofozott én a földre kerültem . Jack ezt végig nézte , gyorsan oda szalatt hozzám  és letérdelt a földre hozzám , közbe elkezdett ordítozni Castiellel   :
  • TE NORMÁLIS VAGY ??? TE NEM ILYEN VAGY , olyan mintha megint ...... és meglátta Lanat .
  • Ó már értem - mondta 
Eközben Nat -Nella , Rowena - Kevin belépett a terembe Én felálltam és mondtam Jacknek , hogy :
  • Nem kell megvédeni engem , de azért köszi - mondtam 
és közben láttam , hogy ismét ütésre készül Castiel miután lendítette a kezét , valahogy nem éreztem semmit mikor felnéztem Nat - Kevin - Jack lefogja Castielt , eközben a lányok segítettek nekem és elvittek a WC-ig Nella kint őrködött mikor a fiuk kijöttek a teremből és mondták : 
  • Elintéztük , már mint nem öltük meg csak beszéltünk vele  
Jack megkérte Nellát , hogy kérdezze meg , hogy jobban vagyok-e Nella mondta . hogy nem szólhat hozzánk nem tudom miért de ezt mondta , ekkor Jack bejött a lány WC-be és Rowena kiment , látta , hogy én sírok odajött , és megkérdezte hogy :
  • Jól vagy ?? - kérdezte aggódóan de mégis gyöngéden 
  • Igen - mondtam , de hazudtam nem vagyok jól de nem akarom , hogy aggódjanak miattam 
  • Látom , hogy nem - ekkor maga félé fordított és átölelt 
  • Ne a végén még össze vérezlek - mondtam és próbáltam eltávolodni de nem tudtam , mert annyira magához ölelt 
  • Nem baj , egy ölelésért tőled megéri - mondta 
és jobban átölelt és én is átöleltem őt ekkor Nella benézett és látta , hogy ölelkezünk azért inkább nem is zavart minket végül elengedtük egymást Jack el és ő a szemembe nézett és én is az övébe s végül megfogta mindkét kezem és ott álltunk 1 percen keresztül egymást nézve aztán megsimította a fejemen lévő sebemet és annyit kérdezett :
  • Lana ? 
Én bólintottam egyet majd megpuszilta a fejemet letörölte a könnyeimet és kimentünk A többiek meg ott ölelkeztek mi meg így oké biztos  Minden órának vége lett
Elindultam haza fele sétálva , mikor Jack megkérdezte , hogy :
  • Haza viszlek - mondta és kinyitotta az ajtót 
  • Biztos ?? Nem akarok zavarni  - kérdeztem
  • Nem max a tanulásban de azt megéri feláldozni 
  • Hát jól van - nem ellenkezdtem mert azért mégis jó , ha egy fiú hazavisz 
  • Na és hol laksz ??? - kérdezte
  • Meny csak haza te a kocsival onnan már hazatalálok 
  • Hát renden - nem ellenkezett elindult haza 
Mikor odaértünk mondtam neki gyere és magammal húztam felmentünk a saját emeletemre és kérdeztem , hogy
  • Te ugye itt laksz igazam van ? -kérdezzem
  • Igen de te ezt honnan tudod ?? - kérdezte
  • és így hogy viszlek haza ?? 
  • Nem kell engem haza vinni - és megmutattam neki , hogy én a szomszédban lakok 
Ezen ő nagyon megdöbbent és kérdezte , hogy :
  • Figyelj nem nagyon értem a matekot , ha megkérlek elmagyaráznád - kérdezte
  • Igen -mondtam majd beráncigáltam a házunkba 
Otthon volt anyu ezért én bemutattam neki az új osztály társamat 
  • Szia Anyu .
  • Anyu ő itt Jackob - mutattam be nekik egymást
  • Üdvözlöm mondta anyukámnak 
  • Én úgy szintén - mondta anyukám 
  • Épp ma jött a sulinkba meséltem el anyunak , de most mennünk kell matekot tanulni , mert nem érti - mondtam , majd felmentünk a szobámba 
Elkezdtük tanulni a matekot és a többi házit , annyira eltelt az idő , hogy már fél 8 volt , de ez nem zavart minket végül fel álltam és ő is felállt hirtelen olyan közel voltunk egymáshoz , hogy majdnem megcsókolt , de nem mert mielőtt megtörtént volna csörgött a telefon  , hirtelen elléptünk egymástól és Jack felvette , Castiel kereste , hogy ma nem meg haza és , hogy mondja el anyukájuknak , hogy nem megy haza , mondta Jack , hogy rendben . Én ekkor véletlen tüsszentettem Castiel hallotta és kérdezte , hogy ugye nem e nálam van és Jack meg mondta , hogy de mert nem értette a matekot , Castiel meg mondta , hogy ne hallgasson rám, mert én mindenkit átverek , ekkor Jack letette .
  • Sajnálom , hogy Castiel ilyen - mondta
  • Nem baj . De miért ilyen ?? - kérdeztem 
  • Majd holnap elmondom suliba - mondtaDe nekem sajnos mennem kell haza majd reggel átjövök és akkor együtt bemegyünk a suliba - mondta elmosolyodva
  • Hát oké 
összepakoltunk , majd lementem ki kísérni az ajtón 
  • Hát akkor Szia - mondta 
  • Szia Jack - mondtam és adtam egy puszit az arcára 
Ő elmosolyodott és én is mielőtt becsuktam volna az ajtót még integettem neki  és ő is nekem . Aztán néztem egy filmet és elmentem aludni mivel már este 9 volt .


2016. február 18., csütörtök

5. Castiel és az új lány 1/2

Aztán végül megfordultam és ö újra magához húzott. És én nem bírtam ki ,  hogy ne bújjak oda hozzá .
Mikor reggel felkeltem hirtelen az ébresztő órára .
Kerestem Castielt de nem láttam .
Lementem a kis köntösömbe amit már évek óta fel sem vettem csak most azért vettem fel h azért ne úgy legyek Castiel előtt . Mikor le értem láttam  , hogy Castiel épp a régi zongorámon játszik és olyan jó volt nézni. És amikor észrevett ,  hogy nézem elvigyorodott és abbahagyta a zongorázást 

Amikor én megszólaltam :

  • Ne ne hagyd abba 
  • Ugyan már épp ,  hogy abbahagytam  de ha gondolod játszhatok még de azt is csak 1 feltétellel 
  • Mi az az egy feltétel -kérdezem furcsán elmosolyodva
  • Az ha énekelsz velem -mondta vigyorogva
  • H h hogy mi ? néztem komoly fejjel
  • Jól hallottad ! 
  • Hát akkor inkább nem ..... - mondtam 

Ekkor odajött megfogta a kezem és odahúzott a zongorához  és azt súgta a fülembe 
  • Menni fog - Ekkor rám nézett és elmosolyodott 
Akkor adott egy szöveget és elkezdett zongorázni miközben zongorázott énekelt ..... énekelt csak nekem... éreztem , hogy csak nekem szól ez a dal ...... És persze a végén már én is énekeltem vele és egész végig úgy énekeltünk hogy egymás szemébe néztünk . a végén már annyira közel voltunk egymáshoz , hogy majdnem meg csókolt de végül mikor a zongora is befejeződött hirtelen elugrottunk egymástól .

  • khöh - tettetem mű köhögést 
  • Na de most inkább pakolni és öltözködni kéne -mondtam Castielnek mivel ő még csak egy alsó gatyában állt én meg egy köntösben
  • Igazad van - Mondta Castiel elvigyorogva
Felmentem , elkezdtem pakolni öltözködni meg minden ilyeneket , s mikor le érek Castiel épp a szendvicseket csinálja .
Na ezen megdöbbentem !! Hogy Castiel ??? Csinál ??? Szendvicset ??? Na mindegy azért örültem , hogy van aki normálisan feltudja vágni a kenyeret meg a cuccokat bele . Nekem és magának is csinált 2-2 szendvicset . Mikor rá néztem az órára azt hittem csak álmodok de végre normálisan összetudtam magam szedni úgy , hogy ne keljen sietni a buszhoz . Pár Perc után elindultunk a busz felé . Ja és persze útközben Castiellel beszélgettünk , aztán valaki félbeszakított minket . Én nem ismertem azt a lányt de elkezdett felénk futni mikkor én félre léptem ő oda szaladt Castielhez és meg csókolta . ÉN azt hittem ott sírom el magam , de nem ., erősen kitartottam . Mondtam Castielnek , hogy én akkor megyek tovább és hagyom őket . 
Tovább mentem ugye mivel elég korán indultunk úgy döntöttem besétálok a suliba , viszont miközben mentem csak Castielre és arra a lányra tudtam gondolni és a végén már sírva fakadtam , hogy Castiel , hogy tehetett ilyet velem , azt hittem Castiel más , de TÉVEDTEM .
mikor beértem a suliba elmentem a lányok mellet persze pont akkor voltam a kedvenc fekete kapucnis pulcsimba szóval a kapucnit fel húztam a fejemre és elmentem mellettük , ők nem tudták mi a bajom , én úgy hallottam , hogy majd később megkérdezik inkább hagynak , hogy hátha jobban leszek . Bementem a termünkbe egyedül voltam bent mert mindenki kint volt lehajtottam a fejem a padra és azon gondolkoztam , hogy megakarok halni , ekkor előveszek egy körzőt és megakarom ölni magam mikor Castiel belép a terembe és úgy kapkodja a levegőt , minta a busz után futott volna és mikor megszólal 
  • ÁJ - Ordította
 Persze én nem hallgattam rá elkezdtem közelíteni a kezem felé a körzőt mikor már majdnem megvolt Castiel lefogta a kezem és nem bírtam mozgatni , mondtam : 
  • ENGEDJ EL - ordítottam rá és közbe sírtam
  • NEM - ő is ordítozva beszélt hozzá ,
Mivel lefogta a kezemet 1 kézzel a másik kezével elvette tőlem a körzőt és széttörte aztán kidobta . Én ekkor a szemébe néztem ,s ő is az enyémbe . Miközben egymást néztük vagy 1 percen keresztül Castiel elengedett . Aztán mikor elengedett rá 10 másodpercre belép az a lány . Aztán ordítozta :
  •  Cast cicám !! - Ordította 
Én nálam ekkor betelt a pohár , olyan dühös voltam , hogy egy padot is széttörtem volna . Mikor újra megszólal a lány :
  • Jaj Cast ez most komoly , hogy ilyen nyomi lányokkal beszélsz itt ??? Hova tűnt az a régi Cast aki minden balhéba benne volt ??
Én ekkor ránéztem Castielre és a tekintetemből kilehetett venni , hogy ugye ez csak viccel , vagy most mivan ??!
Én ekkor hirtelen felálltam úgy hogy a szék erőből nekicsapódott a falnak . Elkezdtem kifele indulni mikor suttogva mondja nekem 
  • hülye kis nyomi 
Én erre ellöktem és mondtam neki : 
  • Lehet , hogy a szád nagy kincsem de engem ne merj le hülyézni te kis ...... 
Ekkor Castiel odajön és ellök attól a lánytól , és azt mondja
  • Hagyd békén Lanat !! - mondta komolyan 
  • Ki vagy te ??? - kérdezem Castieltől 
És hátat fordítok neki és indulok ki mikor az a lány Lana meglök .
Fejemet bevertem az ajtó sarkába és elkezdett ömleni belőle a vér mikor találkoztam Rowenaval és Nellával ők nagyon aggódtak értem és kérdezték mi történt de én nem válaszoltam hanem csak annyit mondtam semmi ... Aztán Rowena kikísért a WC be addig Nella hoz elsősegély dobozt . Mikor lemostuk csak egy nagy seb volt ott , amikor Nella hozta az elsősegély dobozt mindent megcsináltunk a sebbel majd letapasztották a lányok . Megköszöntem nekik majd megkérdeztem , hogy ülhetek e melléjük  ők mondták , hogy igen . Aztán becsöngettek ültünk az első órán Lana megcsókolta Castielt onnan már tovább nem is néztem őket csak látták a lányok , hogy őket néztem és elkönnyeztem magam ők onnan már tudták , hogy mi a bajom . 
Órának vége volt . Kicsöngettek . Én ottmaradtam a terem egyik sarkában addig a lányok elkérték Castieltől a szendvicsemet de ő nem adta oda nekik hanem csak nekem adna oda , ezt elmondták a lányok és mondtam nekik , hogy mondják meg neki , hogy akkor adja oda a kis barát nőjének a szendvicsemet hiszen neki az egészsége sokkal fontosabb hiszen ő a barát nője . Castiel a saját szendvicsét adta oda Lananak és fellát odahozta a szendvicseket és lerakta és rá néztem ő rám nézett én megszólalok : 
  • kösz....-mondtam halkan 
Végül láttam , hogy mindkettő szendvicset oda adta . Én Felálltam megfogtam az egyik szendvicset és odavittem nekik és mondtam :
  • Ti nektek kell a több kaja ..- mondtam majd odadobtam a padra a szendvicset
Ekkor Lana megfogja a szendvicset meglök és megdob a szendviccsel , végül most meg a kezem vérzett szóval mar hadi rokkant voltam és dühös is Megszólaltam idegesen :
  • Nyugodjál már le kis plaza cica mi van te azért nem hozol kaját mert attól félsz , hogy miközben vágod a kenyeret letörik a mű körmöd ??? És Nyugodtan megeheted a szendvicse Castiel csinálta !! Ja és még valami hagyjál békén jó !! Várjunk csak értem miért nem eszed meg a szendvicset mert attól félsz , hogy koszos lesz a kezecskéd vagy attól félsz , hogy pufibb leszel fél kilóval - Mondtam idegesen .
Ezen megdöbbentek a lányok  és Castiel még meg is végei mivel azt mondta , hogy 
  • kopj le innen .. nyomi - mondta
Nálam ez volt az utolsó csepp a pohárban elkezdtem mondani nekem a magamét .
  • Utállak Véded ezt a kis plázacicádat ?? Jó védjed csak de akkor is egy utolsó kis rinyázós plázamacska marad .... 
Ekkor Castiel megpofoz . Mindenki elámult én ránéztem 
Castiel mondja : 
  • Ezért ne kezdj ki velem se a barátnőmmel 
  • UTÁLLAK !! TELJES SZÍVEMBŐL !! BÁRCSAK MEG SE ISMERTELEK VOLNA  - ordítottam neki 
aztán hozzá szóltam a csajokhoz  , hogy : 
  • Van egy körzőtök ?? 
  • Van !! De nem adunk , mert nem akarjuk , hogy bajod essen .
  • De van egy hírünk nekünk jó , neked már nem annyira - mondták
  • És mi az ?? - kérdeztem kicsit már boldogabban 
  • Van egy fiuuunk - mondták boldogan
  • Jujjciiii komoly ??? nagyon örülök nektek - mondtam most már teljesen boldogan - És mikor mutatjátok be őket ??? 
  • Most jo ??? - De van nekik egy haverjuk  , hozzád illő