- Na hagy lássam a fiútokat - mosolyodtam el
- Jól van akkor gyere - ráncigáltak ki a teremből
- Coretta ő itt Nat - mondta Nella
- Örülök , hogy megismerhettelek - mondtam kedvesen
- Én úgy szintén - mondta
- Coretta ő itt Kevin - mondta Rowena
- Örülök , hogy téged is megismerhettelek - mondtam megint kedvesen
- Én úgy szintén - mondta
- És Coretta ő itt Jack - mondta Kevin és Nat
- Örülök , hogy téged is megismerhetlek - mondtam
- Én is - rám nézett és elmosolyodott
- Meg bocsájtanátok nekünk egyetlen röpke percre , köszi - mondták a fiuknak aztán el ráncigáltak megint .....
- Na mi a véleményed Jackról ?
- Nagyon cuki - mondtam álmodozva róla
- Aha csak egy a baj és ennek a bajnak nem fogsz örülni - mondták kicsit félve
- mi ??? Csak nem van barát nője ?? - kérdeztem
- Neeem nem az - mondták
- Akkor ?? - kérdeztem kicsit félve
- Az , hogy Castielnek a tesója ..... - mondták nyugtalanul
- Hogy mi van ??? - Kérdeztem idegesen
- Ugye most csak hülyítetek ??? - kérdeztem
- Nem ..... - mondták szomorúan
- Jól van nem baj biztos máskor is lesz ilyen cuki , helyes , gyönyörű , természet és sport szerető ......stb fiú
- Nem nem lesz éppen ezért ne törődj Castiellel
- Jól van igazad van - mondtam most már teljesen nyugodtan
- Ez a beszéd kis csaj - mondtak boldogan
- Mi történt veled ?- kérdezte aggódóan
- Majd elmondom - mondtam s beültem a sarokba .
ő mellém ült mivel ők hála a mi osztályunkba járnak csak azért késték le az 1. órát mert orvosnál voltak. De Nelláék direkt nem ültek mellém , hogy Jack üljön mellém , és úgy is lett . Mivel neki még nem volt könyve , se munkafüzete ezért együtt néztük Jackel.Néha néha beszélgettünk órán és persze pont azon az órán az Ofő volt velünk és azt mondta :
- Mindenki aki most ahol ül ott kell ülnie mindig egészen év végéig
- Mi az olyan vicces Jack , mond el nekünk is - mondta
- Hát tudja az volt , hogy ugyan ilyen órán voltunk még a másik sulinkba , és ugyan ilyen jó óra volt , és véletlenül az egyik haverom leszakította a függönyt és egész órán ott röhögött mindenki - mondta viccesen
- Hahaha - röhögtek el magát a tanár és a többi gyerek is
- jól van de most térjünk vissza az órai munkához .
- Száj le a tesómról - mondta követelötzően
- Hagyjál - mondtam gyűlölettel
- Mi van akarsz még egy pofont ? - mondta
- Hagyjál - mentem volna ki , de vissza húzott és újra megpofozott
- TE NORMÁLIS VAGY ??? TE NEM ILYEN VAGY , olyan mintha megint ...... és meglátta Lanat .
- Ó már értem - mondta
- Nem kell megvédeni engem , de azért köszi - mondtam
- Elintéztük , már mint nem öltük meg csak beszéltünk vele
- Jól vagy ?? - kérdezte aggódóan de mégis gyöngéden
- Igen - mondtam , de hazudtam nem vagyok jól de nem akarom , hogy aggódjanak miattam
- Látom , hogy nem - ekkor maga félé fordított és átölelt
- Ne a végén még össze vérezlek - mondtam és próbáltam eltávolodni de nem tudtam , mert annyira magához ölelt
- Nem baj , egy ölelésért tőled megéri - mondta
- Lana ?
Elindultam haza fele sétálva , mikor Jack megkérdezte , hogy :
- Haza viszlek - mondta és kinyitotta az ajtót
- Biztos ?? Nem akarok zavarni - kérdeztem
- Nem max a tanulásban de azt megéri feláldozni
- Hát jól van - nem ellenkezdtem mert azért mégis jó , ha egy fiú hazavisz
- Na és hol laksz ??? - kérdezte
- Meny csak haza te a kocsival onnan már hazatalálok
- Hát renden - nem ellenkezett elindult haza
- Te ugye itt laksz igazam van ? -kérdezzem
- Igen de te ezt honnan tudod ?? - kérdezte
- és így hogy viszlek haza ??
- Nem kell engem haza vinni - és megmutattam neki , hogy én a szomszédban lakok
- Figyelj nem nagyon értem a matekot , ha megkérlek elmagyaráznád - kérdezte
- Igen -mondtam majd beráncigáltam a házunkba
- Szia Anyu .
- Anyu ő itt Jackob - mutattam be nekik egymást
- Üdvözlöm mondta anyukámnak
- Én úgy szintén - mondta anyukám
- Épp ma jött a sulinkba meséltem el anyunak , de most mennünk kell matekot tanulni , mert nem érti - mondtam , majd felmentünk a szobámba
- Sajnálom , hogy Castiel ilyen - mondta
- Nem baj . De miért ilyen ?? - kérdeztem
- Majd holnap elmondom suliba - mondtaDe nekem sajnos mennem kell haza majd reggel átjövök és akkor együtt bemegyünk a suliba - mondta elmosolyodva
- Hát oké
- Hát akkor Szia - mondta
- Szia Jack - mondtam és adtam egy puszit az arcára
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése