2016. február 20., szombat

6.Castiel és az új lány 2/2



  • Na hagy lássam a fiútokat - mosolyodtam  el 
  • Jól van akkor gyere - ráncigáltak ki a teremből 
Ott álltak mind a hárman . Egyenként bemutattak nekik 
  • Coretta ő itt Nat - mondta Nella
  • Örülök , hogy megismerhettelek - mondtam kedvesen 
  • Én úgy szintén - mondta 
  • Coretta ő itt Kevin - mondta Rowena 
  • Örülök , hogy téged is megismerhettelek - mondtam megint kedvesen
  • Én úgy szintén - mondta 

  • És Coretta ő itt Jack - mondta Kevin és Nat 
Azt hittem ott olvadok el úr isten , hogy ő milyen kis cuki 
  • Örülök , hogy téged is megismerhetlek - mondtam 
  • Én is - rám nézett és elmosolyodott 
Aztán végül megszólaltak a csajok : 
  • Meg bocsájtanátok nekünk egyetlen röpke percre , köszi - mondták a fiuknak aztán el ráncigáltak megint ..... 
Na miután bementünk a Wc re elkezdték mondani , hogy :
  • Na mi a véleményed Jackról ?
  • Nagyon cuki - mondtam álmodozva róla
  • Aha csak egy a baj és ennek a bajnak nem fogsz örülni - mondták kicsit félve 
  • mi ??? Csak nem van barát nője ?? - kérdeztem
  • Neeem nem az - mondták 
  • Akkor ?? - kérdeztem kicsit félve 
  • Az , hogy Castielnek a tesója ..... - mondták nyugtalanul
  • Hogy mi van ??? - Kérdeztem idegesen 
  • Ugye most csak hülyítetek ??? - kérdeztem 
  • Nem ..... - mondták szomorúan
  • Jól van nem baj biztos máskor is lesz ilyen cuki , helyes , gyönyörű , természet és sport szerető ......stb fiú
  • Nem nem lesz éppen ezért ne törődj Castiellel
  • Jól van igazad van - mondtam most már teljesen nyugodtan 
  • Ez a beszéd kis csaj - mondtak boldogan 
Aztán visszamentünk és ami közben  visszafele mentünk Nella lehúzta a fejemről a kapucnit , én meg rá szóltam , hogy ne de most már mindegy volt . És mivel lehúzták a kapucnim látszott a seb a fejemen , és elfelejtettem lehúzni a pulcsimnak az ujját ezért ki látszott a sebem ott is . Furán néztek és aggódva , hogy mi történt velem , de csak 1 valaki merte megkérdezni mert neki senki se szolt , hogy ne kérdezze meg tőlem . Megkérdezte , hogy :
  • Mi történt veled ?- kérdezte aggódóan 
Becsöngettek .
  • Majd elmondom - mondtam s beültem a sarokba .

 ő mellém ült mivel ők hála a mi osztályunkba járnak csak azért késték le az 1. órát mert orvosnál voltak. De Nelláék direkt nem ültek mellém , hogy Jack üljön mellém , és úgy is lett . Mivel neki még nem volt könyve , se munkafüzete ezért együtt néztük Jackel.Néha néha beszélgettünk órán és persze pont azon az órán az Ofő volt velünk és azt mondta : 
  • Mindenki aki most ahol ül ott kell ülnie mindig egészen év végéig 
Mi örültünk neki , hogy ott ülünk ahol szeretnénk .Castiel egész órán minket figyelt egyszer mondott nekem egy vicces story-t és véletlenül hangosan felnevetett . A nevetése valami mennyei volt olyan aranyos volt , hogy aaaa...és a tanár hozzá szól :
  • Mi az olyan vicces Jack , mond el nekünk is - mondta
  • Hát tudja az volt , hogy ugyan ilyen órán voltunk még a másik sulinkba , és ugyan ilyen jó óra volt , és véletlenül az egyik haverom leszakította a függönyt és egész órán ott röhögött mindenki - mondta viccesen
  • Hahaha - röhögtek el magát a tanár és a többi gyerek is
  • jól van de most térjünk vissza az órai munkához .
És végre kicsöngettek Jack egy percre kiment addig Castiel odajött hozzám , hogy :
  • Száj le a tesómról - mondta követelötzően 
  • Hagyjál - mondtam gyűlölettel
  • Mi van akarsz még egy pofont ? - mondta 
  • Hagyjál - mentem volna ki , de vissza húzott és újra megpofozott 
Mikor megpofozott én a földre kerültem . Jack ezt végig nézte , gyorsan oda szalatt hozzám  és letérdelt a földre hozzám , közbe elkezdett ordítozni Castiellel   :
  • TE NORMÁLIS VAGY ??? TE NEM ILYEN VAGY , olyan mintha megint ...... és meglátta Lanat .
  • Ó már értem - mondta 
Eközben Nat -Nella , Rowena - Kevin belépett a terembe Én felálltam és mondtam Jacknek , hogy :
  • Nem kell megvédeni engem , de azért köszi - mondtam 
és közben láttam , hogy ismét ütésre készül Castiel miután lendítette a kezét , valahogy nem éreztem semmit mikor felnéztem Nat - Kevin - Jack lefogja Castielt , eközben a lányok segítettek nekem és elvittek a WC-ig Nella kint őrködött mikor a fiuk kijöttek a teremből és mondták : 
  • Elintéztük , már mint nem öltük meg csak beszéltünk vele  
Jack megkérte Nellát , hogy kérdezze meg , hogy jobban vagyok-e Nella mondta . hogy nem szólhat hozzánk nem tudom miért de ezt mondta , ekkor Jack bejött a lány WC-be és Rowena kiment , látta , hogy én sírok odajött , és megkérdezte hogy :
  • Jól vagy ?? - kérdezte aggódóan de mégis gyöngéden 
  • Igen - mondtam , de hazudtam nem vagyok jól de nem akarom , hogy aggódjanak miattam 
  • Látom , hogy nem - ekkor maga félé fordított és átölelt 
  • Ne a végén még össze vérezlek - mondtam és próbáltam eltávolodni de nem tudtam , mert annyira magához ölelt 
  • Nem baj , egy ölelésért tőled megéri - mondta 
és jobban átölelt és én is átöleltem őt ekkor Nella benézett és látta , hogy ölelkezünk azért inkább nem is zavart minket végül elengedtük egymást Jack el és ő a szemembe nézett és én is az övébe s végül megfogta mindkét kezem és ott álltunk 1 percen keresztül egymást nézve aztán megsimította a fejemen lévő sebemet és annyit kérdezett :
  • Lana ? 
Én bólintottam egyet majd megpuszilta a fejemet letörölte a könnyeimet és kimentünk A többiek meg ott ölelkeztek mi meg így oké biztos  Minden órának vége lett
Elindultam haza fele sétálva , mikor Jack megkérdezte , hogy :
  • Haza viszlek - mondta és kinyitotta az ajtót 
  • Biztos ?? Nem akarok zavarni  - kérdeztem
  • Nem max a tanulásban de azt megéri feláldozni 
  • Hát jól van - nem ellenkezdtem mert azért mégis jó , ha egy fiú hazavisz 
  • Na és hol laksz ??? - kérdezte
  • Meny csak haza te a kocsival onnan már hazatalálok 
  • Hát renden - nem ellenkezett elindult haza 
Mikor odaértünk mondtam neki gyere és magammal húztam felmentünk a saját emeletemre és kérdeztem , hogy
  • Te ugye itt laksz igazam van ? -kérdezzem
  • Igen de te ezt honnan tudod ?? - kérdezte
  • és így hogy viszlek haza ?? 
  • Nem kell engem haza vinni - és megmutattam neki , hogy én a szomszédban lakok 
Ezen ő nagyon megdöbbent és kérdezte , hogy :
  • Figyelj nem nagyon értem a matekot , ha megkérlek elmagyaráznád - kérdezte
  • Igen -mondtam majd beráncigáltam a házunkba 
Otthon volt anyu ezért én bemutattam neki az új osztály társamat 
  • Szia Anyu .
  • Anyu ő itt Jackob - mutattam be nekik egymást
  • Üdvözlöm mondta anyukámnak 
  • Én úgy szintén - mondta anyukám 
  • Épp ma jött a sulinkba meséltem el anyunak , de most mennünk kell matekot tanulni , mert nem érti - mondtam , majd felmentünk a szobámba 
Elkezdtük tanulni a matekot és a többi házit , annyira eltelt az idő , hogy már fél 8 volt , de ez nem zavart minket végül fel álltam és ő is felállt hirtelen olyan közel voltunk egymáshoz , hogy majdnem megcsókolt , de nem mert mielőtt megtörtént volna csörgött a telefon  , hirtelen elléptünk egymástól és Jack felvette , Castiel kereste , hogy ma nem meg haza és , hogy mondja el anyukájuknak , hogy nem megy haza , mondta Jack , hogy rendben . Én ekkor véletlen tüsszentettem Castiel hallotta és kérdezte , hogy ugye nem e nálam van és Jack meg mondta , hogy de mert nem értette a matekot , Castiel meg mondta , hogy ne hallgasson rám, mert én mindenkit átverek , ekkor Jack letette .
  • Sajnálom , hogy Castiel ilyen - mondta
  • Nem baj . De miért ilyen ?? - kérdeztem 
  • Majd holnap elmondom suliba - mondtaDe nekem sajnos mennem kell haza majd reggel átjövök és akkor együtt bemegyünk a suliba - mondta elmosolyodva
  • Hát oké 
összepakoltunk , majd lementem ki kísérni az ajtón 
  • Hát akkor Szia - mondta 
  • Szia Jack - mondtam és adtam egy puszit az arcára 
Ő elmosolyodott és én is mielőtt becsuktam volna az ajtót még integettem neki  és ő is nekem . Aztán néztem egy filmet és elmentem aludni mivel már este 9 volt .


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése