2016. február 20., szombat

7. Azt hittem meghalok , de egy kórházba felébredtem

Reggel felkeltem 

Alig aludtam valamit , mert csak Jackobra tudtam gondolni .
De gyorsan elmentem zuhanyozni , miután lezuhanyoztam választottam egy  cica nacit egy ujjas pólót ami szürke színű volt és fekete a cica naci , mindent megcsináltam amit még kellett miután mindennel kész voltam 1 perc múlva kopogtam is 
Örültem , hogy Jackob előbb jött , elindultunk sétálva a buszhoz mivel szüleik elvették a kocsit mivel van 1000 Ft birsága , elindultunk útközben beszélgettünk megálltunk a buszmegálló melletti fánál . Láttuk Castielt ahogy jön és azt mondta nekem :
  • Most mondom utoljára , hogy száj le a tesómról 
  • Te meg Hagyjál - mondtam
Castiel ismét ütésre készült mikor valami visszatartotta , nem értettem mi mikor odanéztem ,hogy mi állította meg Castielt , láttam , hogy Jackob tartja vissza . Castiel sem értette elsőnek , hogy mi tartja vissza ,

  • Jackob - mondtam suttogva
Castiel meglepődött , jobban mint hittem , aztán megszólalt Jackob :

  • Hagyd békén Corettát - mondta 
  • Te meg hagyj -és akkor be vert egyet Jackobnak 
Hirtelen elővettem egy kis kést a táskámból és avval mutattam Castielre , nem szúrtam le Castielt csak fenyegettem odamentem a késsel a kezembe és oda álltam Jackob mellé és mondtam : 

  • Hagyj békén  - mondtam és a késsel rá mutattam 
Ekkor Castiel elment . Jackobnak vérzett az orra így nem mehet suliba , mondtam :
  • Jackob .... Sajnálom.... -ekkor megöleltem és ő is engem . 
  • Nem baj - mondta
    Ez nem a te hibád 
  • De igen mert te csak meg védtél és ezért te kaptad az ütést és nem én .....-mondtam és lehajtottam a fejem ,
Ekkor ő felemelte a fejem rám nézett és és .... megcsókolt 
Ezt végignézte Castiel és Lana a távolból , Rowena,Kevin , Nella és Nat , mert a csajok és a fiuk pont kocsival mentek suliba . Miután a srácok végignézték látták , hogy Jackob tiszta vér és én is azért Jackobnak adtak egy új ruhát ami Nat Pót ruhája volt , nekem a fejemről meg letörölték a csajok a vért . Aztán végül kézen fogva mentünk ,be a suliba Jackobbal . ÉS találkoztunk Elennel , Lanaval és Maisel , Lana ellökött Jackobtól ,és elkezdett rá mászni , Elenra mászott Natra és Maisel rá mászott Kevinre . Castiel ezt végig nézte ezért ő meg oda nyomott a falhoz és megakart csókolni de nem sikerült neki , mert Jackob leszedte rólam ekkor én odafutottam hozzá és Lana megint elakart lökni de én félig letörtem a körmét Lananak és elfutott sírva , Castiel ezt végig nézte és engem megint megakart csókolni hátha így visszatud szerezni de megint Jackob leszedte rólam , Eközben Nella és Rowena  leszedte Natról és Kevinről Elent és Maiselt . Aztán Castiel úgy döntött , hogy elvisz engem és ha utánam mer valaki jönni akkor elkezd fojtogatni . Castiel a torkomat fogva hátrált ki , de én nem hagytam magam ezért adott egy kis ízelítőt a fojtogatásból és 5 másodpercig fojtogatott , addig miközben ez történt Nella felhívta a rendőrséget ,hogy jöjjenek ki ide és i jöttek , Castiel akkor már jobban fogott és akkor azt mondta nekem hangosan úgy , hogy a többiek is hallják :
  •  Ha nem akarod , hogy valami baja essen a te drágalátos barátodnak , akkor meg kell , hogy csókolj - mondta 
  • Ne nem engedem - mondta Jackob 
  • Ne Jackob nem akarom , hogy valami bajod essen ezért .... fogom megtenni -mondtam majd lehajtottam fejem .
  • Jackob ne nézz oda -mondta Nat és Kevin
Ekkor Jackob mielőtt még megcsókoltam volna  Castielt , Castielnek rontott és nem engedte el amíg ide nem értek , de ez nem sikerült mert elkezdtek verekedni s végül Jackob került alulra és még úgy is ütötte Castiel én ezt nem bírtam ki segítenem kellet rajta a lányok lefogtak , de kiszabadultam és nekirontottam rá ugrottam Castielre , hogy ne tudja ütni Jackobot , de ez nem volt valami hatásos mert erőből neki tolatott a falnak és az nekem volt rossz mikor egy rendőr is megtámadta és őt is legyőzte elvette a fegyverét és Jackobra mutatott , éreztem , hogy nem tudom ellökni a golyó elöl Jackobot , Castiel lőtt egyet én Jackob elé álltam és belefúródott a vállamba azt hittem ott halok meg de végül Castielt legyőzték és nem ártott több kárt senkinek , miután Castiel belém lőtt össze estem úgy éreztem egyre nehezebb lesz a szempillám mint ha több kilós vasat tettek volna rá , majd eljött a teljes sötétség , amikor felébredtem egy kórházba feküdtem , és a barátaim vettek körül , 

1 megjegyzés: