Alig aludtam valamit , mert csak Jackobra tudtam gondolni .
De gyorsan elmentem zuhanyozni , miután lezuhanyoztam választottam egy cica nacit egy ujjas pólót ami szürke színű volt és fekete a cica naci , mindent megcsináltam amit még kellett miután mindennel kész voltam 1 perc múlva kopogtam is
Örültem , hogy Jackob előbb jött , elindultunk sétálva a buszhoz mivel szüleik elvették a kocsit mivel van 1000 Ft birsága , elindultunk útközben beszélgettünk megálltunk a buszmegálló melletti fánál . Láttuk Castielt ahogy jön és azt mondta nekem :
- Most mondom utoljára , hogy száj le a tesómról
- Te meg Hagyjál - mondtam
- Jackob - mondtam suttogva
- Hagyd békén Corettát - mondta
- Te meg hagyj -és akkor be vert egyet Jackobnak
- Hagyj békén - mondtam és a késsel rá mutattam
- Jackob .... Sajnálom.... -ekkor megöleltem és ő is engem .
- Nem baj - mondta
Ez nem a te hibád - De igen mert te csak meg védtél és ezért te kaptad az ütést és nem én .....-mondtam és lehajtottam a fejem ,
Ezt végignézte Castiel és Lana a távolból , Rowena,Kevin , Nella és Nat , mert a csajok és a fiuk pont kocsival mentek suliba . Miután a srácok végignézték látták , hogy Jackob tiszta vér és én is azért Jackobnak adtak egy új ruhát ami Nat Pót ruhája volt , nekem a fejemről meg letörölték a csajok a vért . Aztán végül kézen fogva mentünk ,be a suliba Jackobbal . ÉS találkoztunk Elennel , Lanaval és Maisel , Lana ellökött Jackobtól ,és elkezdett rá mászni , Elenra mászott Natra és Maisel rá mászott Kevinre . Castiel ezt végig nézte ezért ő meg oda nyomott a falhoz és megakart csókolni de nem sikerült neki , mert Jackob leszedte rólam ekkor én odafutottam hozzá és Lana megint elakart lökni de én félig letörtem a körmét Lananak és elfutott sírva , Castiel ezt végig nézte és engem megint megakart csókolni hátha így visszatud szerezni de megint Jackob leszedte rólam , Eközben Nella és Rowena leszedte Natról és Kevinről Elent és Maiselt . Aztán Castiel úgy döntött , hogy elvisz engem és ha utánam mer valaki jönni akkor elkezd fojtogatni . Castiel a torkomat fogva hátrált ki , de én nem hagytam magam ezért adott egy kis ízelítőt a fojtogatásból és 5 másodpercig fojtogatott , addig miközben ez történt Nella felhívta a rendőrséget ,hogy jöjjenek ki ide és i jöttek , Castiel akkor már jobban fogott és akkor azt mondta nekem hangosan úgy , hogy a többiek is hallják :
- Ha nem akarod , hogy valami baja essen a te drágalátos barátodnak , akkor meg kell , hogy csókolj - mondta
- Ne nem engedem - mondta Jackob
- Ne Jackob nem akarom , hogy valami bajod essen ezért .... fogom megtenni -mondtam majd lehajtottam fejem .
- Jackob ne nézz oda -mondta Nat és Kevin

Nagyon jó remélem folytatódik!!!!!!!!!!!
VálaszTörlés