2015. október 3., szombat

3.Álom

  Ez az álom aki mindenkit boldoggá tenne hiszen ez nem egy olyan álom amit sűrűn szoktunk látni vagy álmodni .

Felkeltem és elsőre valami nagyon fura helyen keltem fel nem tudtam hol vagyok de aztán körül néztem és láttam , hogy az iskolában vagyok és nem másol mint a termünkben . De nem vagyok egyedül érzem , hogy figyelnek  . És ekkor belép a terembe Castiel .
  • Hé Hippi ! - Mondja Castiel
  • Castiel ? Mit keresel itt ? - meglepődten kérdezem 
  • Hát gondoltam meglátogatlak 
  • És honnan vetted hogy ......
Castiel elcsitított és elkezdett közeledni . Én hirtelen zavarba jöttem és csak álltam egy helybe levegő vétel nélkül . Miután odajött hozzám közel a fülembe suttogta 
  • szeretlek - mondta
  • m m mii ?? - kérdeztem zavartan
  • Szeretlek - ismételte meg azt a gyönyörű egy szót
  • Én Én Én ......

És hirtelen felkeltem mert az ébresztő óra ébresztett Sajnos


Felkeltem . Természetesen az ébresztő óra jóvoltából .

Nyitva volt az ablak és egész este össze vissza csipkedtek a szúnyogok . Hú de jó mondhatom . Gyorsan letusolok gondoltam magamban de az volt az egyetlen baj , hogy lusta voltam kikelni az ágyból . De hát muszáj volt ezért kikeltem jó meleg vízzel letusoltam aztán elkezdtem öltözködni vettem egy cica nacit egy sport cipőt egy virágos pólót és a bőr dzsekimet . 

Lementem És a szendvicseim mellet a kis cetlin ez állt :

"Előbb bekellet mennünk dolgozni remélem nem nagy baj . Puszi 

szeretettel : Anyu és Apu ,, 

Oké akkor már csak a fejemmel kell valamit csinálnom !
Bementem a fürdőszobába és megfésültem a hajam de persze a szememet nem hagytam ki egy kis szempilla spirál egy kis szem ceruza és voálá  .De aztán kedvem volt még kirúzsozni magam szóval azt is megtettem egy tűz piros rúzzsal kirúzsoztam magam de csak halványan éppen , hogy csak hozzá érintettem   De aztán rájöttem ,hogy mindjárt lekésem a buszt .
Gyorsan bepakoltam a Táskámba a szükséges cuccokat és futottam az előszobába , hogy felvegyem a cipőm , gyorsan felkaptam a két cipőt és rohantam a buszmegállóba .

És akkor megláttam a buszt elkezdtem gyorsabban futni , de amikor láttam , hogy beakarja zárni az ajtót Castiel megkérte , hogy várjon amíg elérem a buszt . 

Felszálltam a buszra , majd megköszöntem Castielnek , hogy megkérte a vezetőt , hogy várjon amíg elérem a buszt .
Felszálltam és természetesen csak a Cast mellet volt hej de oda nem ültem le inkább álltam nem akartam odanyomorogni hozzá , inkább hagytam , hogy ott kényelmesen ücsörögjön . Én bámultam ki az ablakon . És ekkor megszólal egy ismerős hang Castiel volt az 
  • Hé Hippi ! - szolt hozzám
  • Mi az Cast ? - kérdeztem
  • Nem akarsz ide leülni mellém , hogy ne keljen állnod ? - kérdezte kedvesen
  • De köszi - fogadtam el kedvesen

Leültem mellé csöndben ültünk 5 percet egymás mellet egy szót sem szóltunk egymáshoz . És ekkor Castiel megszólal 
Várjunk csak te úgy hívtál hogy Cast ? - kérdezte meglepődötten
  • Igen hisz te meg engem hippi nek hívsz - válaszoltam vissza
  • Mondjuk ez igaz - mosolyodott el Castiel 

2015. szeptember 26., szombat

4.Elhalálozom és közbe jólérzem magam


Aztán odaértünk a Gimi előtti buszmegállóhoz .
Elkezdtünk Castiellel beszélgetni mindenféléről úgy sétáltunk be a suliba , hogy beszélgettünk . Természetesen mindenki megbámult minket , hogy pont mi együtt beszélgetünk . azt hitték járunk vagy valami ilyesmi . Mi meg csak beszélgettünk és beszélgettünk mintha csak mi lettünk volna ott még azt sem vettem észre , hogy elmentem Nella és Rowena mellet . Most biztos bunkónak tartanak gondoltam magamba majd mondtam Castielnek , hogy ....
  • Figyu Castiel én most megkeresem a csajokat mert beszélnem kell velük fontos ügyekről
  • Oké de akkor majd innen fojtatjuk a beszélgetést rendben ?
  • Oké - mosolyogtam el magam

Megkerestem a csajokat és persze mégis találtam őket . És ekkor egy csomó kérdéssel almoztak el 


  • Komoly ti jártok ? - Kérdezte Nella
  • Mióta jártok ? - Kérdezte Rowena
  • Hogy hogy elkezdtetek egyáltalán járni ? - Kérdezték mindketten
  • Nem nem járunk , nem sem ióta sem járunk , és nem nem kezdtünk el járni -Válaszoltam vissza nekik 
  •  De hisz akkor , hogy hogy eggyüt sétáltatok és buszoztatok és beszélgettetek ? - Kérdezték egyszerre
  • Csak barátok vagyunk - Válaszoltam ismét nekik
  •  Persze persze de tuti , hogy neked tetszik vagy ő neki tetszel
  • igen tetszik és ? nem nagy cucc - Jelentettem ki 
  • MI JÓL VAGY MI AZ HOGY NEM NAGY CUCC ?? - Mondta Nella ordítozva
  • JÓL VAGY EZ NAGYON NAGY CUCC NEM HOLMI KIS CUCC - Mondta Rowena komolyan ordítozva
  • MI AZ , HOGY NEM NAGY CUCC , HOGY TETSZIK NEKED ? - Kérdezte ordítozva Nella és Rowena
  • Naaaa KUSS - Mondtam hangosan 
  • HA meghallja én halál fia vagyok - mondtam nekik halkan 

  • Télleg ?? És mikor lesz a temetés ?? mondjuk holnap ?? - Kérdezte Nella
  • Mi mi van ??? - Kérdeztem mert nem értettem miéért mondja
Ekkor megfordulok és ott látom a Hátam mögött Castielt
  • Őőőő.. izéé... megtudom magyarázni - mondtam Castielnek dadogva
  • Nincs mit megmagyarázni - Mondta Castiel és elvonta magát sebesen .
  • OOooo egek miért pont nálam kell ennek megtörténnie !! Nem értettem . olyan jó volt amíg nem jött az új srác . Na mindegy ez is megtörtént - mondtam 
  • Sajnáljuk - Mondta Nella
  • Nem baj - mondtam 
Vége lettek az óráknak .Elindultam hazafelé a busszal természetesen Castiel is ott volt a buszon mivel a szomszédom - Szomorodtam el .
Hazamentem vettem egy gyors tusolást egy kis énekléssel miközben énekeltem verték az ajtót  De mivel , hogy én tusoltam ezért anya nyitotta ki az ajtót . Nem tudtam , hogy ki kopoghat nálunk fél 8 kor de aztán kiderült , hogy Castiel volt az. És ebbe az a polyénos , hogy Castiel nem tudja , hogy mi itt lakunk .
  • Szervusz - mondta anya
  • Jo napot - mondta Castiel 
  • Mi járatban vagy erre felé ? - kérdezte anya
  • Hallottam éneklést innen és , hogy ki énekel így ? - kérdezte Castiel
  • Miért kérded nem tetszik ? - Kérdezte anya 
  • De de tetszik épp azért kérdezem - mondta Castiel
  • A lányom az épp tusol - nevetett fel anya
  • Megvárhatom amíg ki jön ? - kérdezte Castiel 
  • Persze , persze gyere be foglalj helyett - mondta anya 

Amikor kimentem egy szál törülközőbe a fejemen és a testemen
ÉS megláttam Castielt megdermedtem , hogy ő mit keres itt 
  • T t t tee mit keresel itt ?? - kérdeztem meglepődötten
  • Na Nee csak te ne - mondta Castiel
  • Ez nem lehet hogy te legyél aki énekelt - mondta Castiel
  • Merthogy ?? Baj hogy énekeltem ?? Tudom hogy rósz a hangom dehogy ennyire azt már nem - mondtam Castielnek

Anya erre közbevág hogy ..


  • Meny kicsim inkább öltözz fel aztán még beizélgethettek 
  • Ja télleg azt is meg kéne tenni - zavartan mosolyogtam el magam 
  • Akkor egy perc és jövök - mondtam anyunak és Castielnek
Gyorsan felmentem Felvettem a pizsi gatyámat és a Pizsi felsőm
Végül addig beszélgettünk Castiellel míg én elaludtam 
De természetesen pont a vállán kellett elaludnom aztán elaludtam Felkeltem arra hogy Castiel a karjaiba visz fel a szobámba és éreztem , hogy átölel a szobámba és megpuszilja a homlokom én erre kinyitottam a szemem 
Castiel épen menni akart de én megfogtam a kezét és visszahúztam
és azt mondtam
  • Maradj - mondtam Castielnek
  • Szeretnék de nem lehet - mondta Castiel
  • De maradhatsz , elfelezhetjük az ágyat ez a fele az enyém az a tiéd - mondtam 
  • Rendben de a takaró ? 
  • Keresed a kifogást Castiel , de ha nem akarsz akkor nem kell akkor Szia - mondtam Castielnek és hátat fordítottam neki
  • Nem Nem keresem a kifogást de a szüleid nem örülnének ha egy fiúval aludnál - Monda Castiel
  • Akkor megkérdezem - mondtam és felpattantam az ágyból

Lementem Anyához és mondtam
  • Castiel itt marad estére ugye nem baj ? - Kérdeztem
  • ő nem - mosolyodott el anya 
  • oké akkor jo éjt - Nyomtam egy puszit anyu arcára

Felmentem Castielhez és mondtam neki
  • Anya megengedte , hogy maradj 
  • Akkor rendben úgysincs otthon senki sem 
  • Oké akkor akarsz filmet nézni ? - kérdeztem Castielt
  • Rendben
Felültünk a párnákhoz nekitámasztottuk a hátunkat a falnak és néztük a tv t . a film közepén bealudtam mint mindig és megint kikötöttem Castiel vállán . Castiel nézte tovább a filmet és mikor vége lett lejjebb csúsztatott óvatosan  s ő is lejjebb csúszott .
Miközben aludtunk Castiel átkarolt a derekamnál és megfogta a kezemet . Mivel én háttal voltam neki ezért nem moccantam meg nehogy felébresszem Castielt .
  

2015. szeptember 25., péntek

Szereplők

SZERKESZTÉS ALATT
Ez a rész folyamatos frissítés alatt van! Amint új szereplő jelenik meg a történetben, úgy fog frissülni a bejegyzés. :)





Szereplők :)


                                                                          





Coretta Holloway (én Coretta) : Kor : 16 és fél
                                                    Hajszín : Barna
                                                    Szemszín : Barna
                                                    Kedvenc étel : Pizza , süti ,
                                                    Kedvenc ital : Kakaó , Fanta 
                                                    Szereti : Természet , Sport
                                                    Nem szereti : Bunkóság , Hal ,
                                                    Mások szerint ő : Kedvem , Vicces , Bolond ,                                                Hülyeségekbe belevivő
                                                   Kedvenc szín : SötétLila , Fekete , Bármilyen Sötétszín
                                                    Hobbi : Sport , Tánc , Ének (De csak zuhany alatt)
                                                    Egyéb : 1 éves korába elköltöztek Londonba szüleivel

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------










    Nella Prat ( Nella ) : Kor : 16

                                Hajszín : Barna
                                Szemszín : Barna 
                                Kedvenc étel : Pizza , palacsinta
                                Kedvenc ital : Kávé , Kakaó ,
                                Szereti : A Neon színeket , Természetet , Hülyeségeket , 
                                Nem Szereti : A Bunkóságot , Halakat ,
                                Mások szerint ő : Kedves , okos , Vicces , Bolond , 
                                Kedvenc szín : Lila , világos színek , Neon színek ,
                                Hobbi : Táncolás , éneklés ( De csak a zuhany alatt :D )
                                Egyéb : Magyarországon lakott , Anyjával és Apjával  Elköltöztek                                                    Londonba



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               
       


       Rowena Vincent (Rowena) : Kor : 17
                                                    Hajszín : Szőke
                                                    Szemszín : Barna
                                                    Kedvenc étel : Pizza
                                                    Kedvenc ital : Kávé
                                                    Szereti : Ruhát , Természet
                                                    Nem szereti : Bunkóság , Kakaó
                                                    Mások szerint ő : Okos , Ügyes , Nemérdemes packázni vele mert                                                                                         kiüti a fogadat 
                                                    Kedvenc szín : Fekete , Szűrke , 
                                                    Hobbi : Sport , 
                                                    Egyéb : Londonban született Anyjával és Apjával 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






Maise Lang ( Maise ) :  Kor : 16
                                      Hajszín : Szőke
                                      Szemszín : Barna
                                      Kedvenc étel : Saláta
                                      Kedvenc ital : Turmix
                                      Szereti : Magát , 
                                      Nem szereti : az esőt-sportot mert attól elfolyik a sminkje , 
                                      Mások szerint ő : Gonosz , Utál mindenkit Kivéve a barinőit
                                      Kedvenc szín : Barna
                                      Hobbi : Plázázás
                                      Egyéb : Londonban született





,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Elena Hogan ( Elena) : Kor : 17
                                   Hajszín : Szőke
                                   Szemszín : Barna
                                   Kedvenc étel : Saláta , Egésséges dolgok
                                   Kedvenc ital : Turmix
                                   Szereti : Magát , Barinőit , 
                                   Nem szereti : Az Esőt-Sportot mert attól elfolyik a sminkje , Olvasni , 
                                   Mások Szerint ő : Gonosz , Utál mindenkit kivéve a Barinőit
                                   Kedvenc szín : Szürke
                                   Hobbi : Plázázás
                                   Egyéb : Londonban született



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 



Lana Desing (Lana) : Kor : 16
                                Hajszín : Fekete
                                Szemszin : kék
                                Kedvenc étel : Pékséges ennivalok
                                Kedvenc ital :Turmix
                                Szereti : Magát , Barátnőit
                                Nemszeretni : Az Esőt-Sportot mert attól elfolyik a sminkje , Olvasni ,
                                Mások Szerint ő : Gonosz , Utál mindenkit kivéve a Barinőit
                                Kedvenc szín : Pink
                                Hobbi : Plázázás
                                Egyém : Romániában született - Londonba költöztek 5 éves korában 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 


Castiel Madox (Cast) : Kor : 17
                                   Hajszín : Barna  
                                   Szemszín : Barna
                                   Kedvenc étel : Pizza ,
                                   Kedvenc ital : Kávé , Kakaó , Turmix , Coca Cola
                                   Szereti : Természet , Sport , Nassolni való , 
                                   Nemszereti : Rinyáló embereket , Bunkóságokat 
                                   Mások szerint ő : Helyes , 
                                   Kedvenc szín : Fekete
                                   Hobby : sport
                                   Egyéb : Londonban született 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Nataniel Garth ( Nat) : Kor : 17
                                    Hajszín : Szőkés barna
                                    Szemszín : barna
                                    Kedvenc étel : Hamburger
                                    Kedvenc ital : Coca Cola
                                    Szereti : Sport
                                    Nemszereti : Gusztuntalanságokat
                                    Mások szerint ő : Cuki ,
                                    Kedvenc szín : Fekete , szürke
                                    Hobby : Semmi
                                    Egyéb : Szlovákiában született - Londonba költöztek 3 éve

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Kevin Tuhar ( Kevin ) : Kor 16
                                     Hajszín : Barna pár szőke hajszállal
                                     Szemszín : Barna
                                     Kedvenc étel : Sütik
                                     Kedvenc ital : Kávé , Coca cola
                                     Szereti : mindent
                                     Nemszereti : Hal
                                     Mások szerint ö : Jól néz ki
                                     Kedvenc szín : Fekete 
                                     Hobby : Semmi
                                     Egyéb : Londonba költöztek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Madox Jackob (Jack) : Kor : 16 és fél 
                                       Hajszín : Barna
                                       Szemszín : Barna
                                       Kedvenc étel : Süti , Pizza , 
                                       Kedvenc ital : Fanta - Coca Cola , Kávé 
                                       Szereti : Természet , sport , 
                                       Nem szereti : Hal , plácacica 
                                       Mások szerint : Cuki , helyes , 
                                       Kedvenc szín : Fekete , sötét színek , neon szinek 
                                       Hobby : zene , kosárlabda , zongora , tánc
                                       Egyéb : Londonban él születése óta 

2015. szeptember 24., csütörtök

2. A Suliban

Reggel már anyuék nem voltak itthon. Az ebédem mellett egy ki cetli volt :

,,Szia Drágám!
Elmentünk dolgozni, valószínüleg csak éjszaka érünk haza. Este rendelj magadnak pizzát !
Szeretünk : Anyu és Apu ! "

Felkaptam a cetlit és a szendvicseket , bedobáltam a táskámba , és futottam a buszhoz , mert persze mint mindig késésen vagyok . A buszmegállóban egy fiú ácsorgott. Hamar túlléptem a dolgon , felröppentem a buszra. Már nm volt hely leülni , szóval fejhalgatóval a fejemen álltam az ajtóban . Az a fiú mellettem ácsorgott. Megszemléltem magamnak. Rövid ujjú fekete póló volt rajta , pedig én már kabátot is vettem reggel . Sötét farmert viselt hozzá vörös-fekete táskáját átdobta a vállán . Az arcát nem tudtam megnézni mivel , hogy a haja nem engedte , hogy belepillancsak az arcába . 
Talán észrevette , hogy néztem , talán nem , de hirtelen felém fordult. És ekkor elmélyedtem az igéző szemeibe . Valami megcsillant a tekintetében , majd szinte vibrálni kezdtem. Elvigyorodott , én zavartan kibámultam az ablakon , próbáltam nem elvörösödni. Éreztem magamon a tekintetét , simán végigmustrált . Valamiért tudat alatt kihúztam magam.
  • Bocs . melyik megállónál kell leszállni a Sweat Amorishoz ? - Kérdezte s hangjától furcsa bizsergés futott végig a gerincemen. Nézd már , gondoltam , talán egy új osztály társ?
  • Őőő.... A Következő után - mondtam és próbáltam magabiztos maradni .Majd egy köszi nélkül visszafordul a telójához . Bunkó.

Rettentően fura érzés fogott el , még sose volt ilyen érzésem.Megijedtem magamtól , nem tudtam mi zajlik bennem . A megállóban én szálltam le legelős szőr . Egyből odarohantam Rawenhez , és kikaptam a kezéből a cigit , és beleslukkoltam . Nem ez volt az első alkalom , De ettől függetlenül Rawene tátott szájjal bámult engem majd kikapta a kezemből a bagót .
  • Normális vagy ?!?!? - Kiáltott rám
  • Gyere mesélek valamit - Lökdöstem befelé a kapun

Mindent elmeséltem neki a fura vonzódásról . Gondolkodva nézett a szemembe.
  • Nem tudok új diák érkezéséről - közölte
  • Az enyémről tudtál ? - kérdeztem
  • Nem de az más volt - Válaszolt vissza
  • Miben ?
  • Most komolyan ezen akarsz veszekedni ?
  • Jó , nem , igazad van.
  • Szóval szerintem tetszettél annak a hapsinak - összegezte.
  • Bármi előfordulhat - sohajtot bizonytalanul
Amint csöngettek nyugodtan besétáltam a suliba az a bizonyos fiú belépett a terembe . Körbenézett , rám nézett , elvigyorodott
Elindult felém. Be pánikoltam bár kívülről nem látszott rajtam csak hogy felvontam a szemöldököm . Aztán rájöttem , hogy csak mellettem van üres hely .Na nem ide aztán nem fog leülni gondoltam.
De ledobta magát a mellettem lévő székre és rám nézett
  • Mi a neved ? - Kérdezte a Fiú
  •  Coretta A tiéd ? -próbáltam barátságosan kérdezni
  •  Castiel Te vagy a lány a buszról igaz ?
  • Igen
  • Tetszik a Pólód . Ezt már ott kiakartam fejezni
Lenéztem a mellkasomra . Egy egyszerű fekete , AFC póló volt rajtam.
  • Köszi . - rebegtem . 
Ő vigyorogva fordult a tanár felé aki most jött be a terembe 15 perces késéssel.

Hát ez a nap is remek volt ! Eltűnődtem azon hogy lehet ne még ennél is rosszabb . A buszmegállóban álltam csurig ázva fázósan húztam össze magam a bőr dzsekimmel együtt 

Hé Coretta - hallottam azt a nagyon érdekes hangot 
Gyorsan megfórdúltam  a vizes hajam belecsapódott az arcomba.
Mire az arcomból kiszedtem a hajamat addigra már Castielt megfigyelhettem közelről
  • Kicsit eláztál - nézett rajtam végig
  • Bagoly mondja - jelentettem ki 
Majd gondolkodás nélkül a hátamra terítette a kabátját. Hozzám képest , hatalmas ruhadarab eltakarta a testemet a combomig
Zavartan néztem rá .
  • Vedd vissza , megfázol - mondtam és közbe elkezdtem levenni a kabátot
  • És te ? - szólt vissza és nemengedte hogy levegyem a kabátot
  • Túlélem - megvontam a vállam
Megérkezett a busz , és én még mindig heves szívveréssel szálltam fel rá .

1.Egy normális nap


A szeptemberi szél besüvített a sarkig kinyitott ablakomon.Anya gyakran ébresztett így , még a legvérmesebb hidegben is. Mint mindig , akkor is fázósan húztam magamra a takarom.Végül csak kimásztam az ágyamból , és becsuktam az ablakot . Hajnali hét van , kukk sötét . Még van egy órám elkészülni . Nyújtózkodva indultam el a fürdőszoba felé . Lezuhanyoztam , jó meleg vízzel . Megszárítottam a hajam , sminkeltem . Nem kell nagy dologra gondolni , csak egy kis szem ceruza - szempilla spirál párosítás .
Elmentem öltözködni . Felvettem a kék cső gatyámat egy fekete garbóval és a szürke bőr dzsekimmel . Gyors bepakoltam az oldal táskámba a könyveimet és lementem anyához . Ő éppen a szendvicsemet csinálta ebédre .
  • Jó reggelt ! - Köszöntem álmosan
  • Jó reggelt ! - beszélt hozzá háttal mi közbe csinálta a szendvicsem
  • Figyelj Anyu lenne egy kérdésem...-Próbálkoztam .
  • És mi lenne az ? . nézett rám - Várj kitalálom elakarsz menni Nellával És Rowenával igaz ?
  • Hát ki akartunk menni a parkba sétálni és beszélgetni
    Anyu sóhajtott egyet és így szolt  : nyolcra itthon legyél - mondta.
  Megköszöntem odamentem hozzá  és megöleltem és egy puszit nyomtam az arcára .
Ne de most mennem kell felkaptam a táskám és az előszobába siettem . Felhúztam a Kedvenc sport cipőmet.
  • Nyolcra itthon leszek - Kiáltottam Anyunak
  • Jól van csak meny mert a végén még elkésel - nevetett , majd kiléptem az utcára 

20 perc busz utat könnyen kibírtam. Van egy buszmegálló a Swet Amoris közelében úgyhogy sétálni sem kellet olyan hű de sokat . A suli előtt találkoztam Nellával és Rowenával

  • Szia Csajszi - mondtam Nellának
  • Szia Csajszi - Mondták
A fél suli diákjai cigivel álltak/ültek a suli előtt Köztük Rowenával 
  • Na ne már Rowena muszáj ? - mondtam undorodva
  • Tudom hogy utálod de nem tudnál békén hagyni ezzel ?-kérdezte
  • Jól van na ! - Mondtam
  • Milyen volt a hétvégéd ? - Jelentettem ki új témával 
  • Hát az az igazság hogy nem történt semmi sem - mondta
  • És miért nem hívtál fel elmentünk volna valahova - mondtam
  • Na , ne izélj nem volt kedvem elmenni sehova - mondta
  • Rendben - mondtam
Este hét előtt öt perccel berobbantam a házunkba és mondtam .
  • Szervusz Kicsim ! Mi volt ma a suliba ? - kérdezte anyu
  • Képzeljétek ! Rowena a hétvégén sehol sem volt otthon lustálkodott - újságoltam , egy almát felkapva az asztalról
  • Jól van akkor . Holnap mikor érsz haza ? - kérdezte anya
  • Hét felé . Miért ? - Kérdeztem
  • Csak azért kérdezem mert lehet hogy nem érünk haza és , hogy vigyél kulcsot - Jelentette ki anya
  • Rendben . Akkor én mentem - ásítottam egyet
  • oké . Jó éjszakát - nyomot anya és apa az arcomra egy puszit
  • Jó éjt ! Repdeső Bogarakat ! - nevettem egyet s majd felszaladtam az emeletre

Mielőtt lefeküdtem volna ráírok Nellára és Rowanára , hogy holnap nem lesz itthon senki és hogy átjöhetnek :D :)