2015. szeptember 24., csütörtök

2. A Suliban

Reggel már anyuék nem voltak itthon. Az ebédem mellett egy ki cetli volt :

,,Szia Drágám!
Elmentünk dolgozni, valószínüleg csak éjszaka érünk haza. Este rendelj magadnak pizzát !
Szeretünk : Anyu és Apu ! "

Felkaptam a cetlit és a szendvicseket , bedobáltam a táskámba , és futottam a buszhoz , mert persze mint mindig késésen vagyok . A buszmegállóban egy fiú ácsorgott. Hamar túlléptem a dolgon , felröppentem a buszra. Már nm volt hely leülni , szóval fejhalgatóval a fejemen álltam az ajtóban . Az a fiú mellettem ácsorgott. Megszemléltem magamnak. Rövid ujjú fekete póló volt rajta , pedig én már kabátot is vettem reggel . Sötét farmert viselt hozzá vörös-fekete táskáját átdobta a vállán . Az arcát nem tudtam megnézni mivel , hogy a haja nem engedte , hogy belepillancsak az arcába . 
Talán észrevette , hogy néztem , talán nem , de hirtelen felém fordult. És ekkor elmélyedtem az igéző szemeibe . Valami megcsillant a tekintetében , majd szinte vibrálni kezdtem. Elvigyorodott , én zavartan kibámultam az ablakon , próbáltam nem elvörösödni. Éreztem magamon a tekintetét , simán végigmustrált . Valamiért tudat alatt kihúztam magam.
  • Bocs . melyik megállónál kell leszállni a Sweat Amorishoz ? - Kérdezte s hangjától furcsa bizsergés futott végig a gerincemen. Nézd már , gondoltam , talán egy új osztály társ?
  • Őőő.... A Következő után - mondtam és próbáltam magabiztos maradni .Majd egy köszi nélkül visszafordul a telójához . Bunkó.

Rettentően fura érzés fogott el , még sose volt ilyen érzésem.Megijedtem magamtól , nem tudtam mi zajlik bennem . A megállóban én szálltam le legelős szőr . Egyből odarohantam Rawenhez , és kikaptam a kezéből a cigit , és beleslukkoltam . Nem ez volt az első alkalom , De ettől függetlenül Rawene tátott szájjal bámult engem majd kikapta a kezemből a bagót .
  • Normális vagy ?!?!? - Kiáltott rám
  • Gyere mesélek valamit - Lökdöstem befelé a kapun

Mindent elmeséltem neki a fura vonzódásról . Gondolkodva nézett a szemembe.
  • Nem tudok új diák érkezéséről - közölte
  • Az enyémről tudtál ? - kérdeztem
  • Nem de az más volt - Válaszolt vissza
  • Miben ?
  • Most komolyan ezen akarsz veszekedni ?
  • Jó , nem , igazad van.
  • Szóval szerintem tetszettél annak a hapsinak - összegezte.
  • Bármi előfordulhat - sohajtot bizonytalanul
Amint csöngettek nyugodtan besétáltam a suliba az a bizonyos fiú belépett a terembe . Körbenézett , rám nézett , elvigyorodott
Elindult felém. Be pánikoltam bár kívülről nem látszott rajtam csak hogy felvontam a szemöldököm . Aztán rájöttem , hogy csak mellettem van üres hely .Na nem ide aztán nem fog leülni gondoltam.
De ledobta magát a mellettem lévő székre és rám nézett
  • Mi a neved ? - Kérdezte a Fiú
  •  Coretta A tiéd ? -próbáltam barátságosan kérdezni
  •  Castiel Te vagy a lány a buszról igaz ?
  • Igen
  • Tetszik a Pólód . Ezt már ott kiakartam fejezni
Lenéztem a mellkasomra . Egy egyszerű fekete , AFC póló volt rajtam.
  • Köszi . - rebegtem . 
Ő vigyorogva fordult a tanár felé aki most jött be a terembe 15 perces késéssel.

Hát ez a nap is remek volt ! Eltűnődtem azon hogy lehet ne még ennél is rosszabb . A buszmegállóban álltam csurig ázva fázósan húztam össze magam a bőr dzsekimmel együtt 

Hé Coretta - hallottam azt a nagyon érdekes hangot 
Gyorsan megfórdúltam  a vizes hajam belecsapódott az arcomba.
Mire az arcomból kiszedtem a hajamat addigra már Castielt megfigyelhettem közelről
  • Kicsit eláztál - nézett rajtam végig
  • Bagoly mondja - jelentettem ki 
Majd gondolkodás nélkül a hátamra terítette a kabátját. Hozzám képest , hatalmas ruhadarab eltakarta a testemet a combomig
Zavartan néztem rá .
  • Vedd vissza , megfázol - mondtam és közbe elkezdtem levenni a kabátot
  • És te ? - szólt vissza és nemengedte hogy levegyem a kabátot
  • Túlélem - megvontam a vállam
Megérkezett a busz , és én még mindig heves szívveréssel szálltam fel rá .

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése