,,Szia Drágám!
Elmentünk dolgozni, valószínüleg csak éjszaka érünk haza. Este rendelj magadnak pizzát !
Szeretünk : Anyu és Apu ! "
Felkaptam a cetlit és a szendvicseket , bedobáltam a táskámba , és futottam a buszhoz , mert persze mint mindig késésen vagyok . A buszmegállóban egy fiú ácsorgott. Hamar túlléptem a dolgon , felröppentem a buszra. Már nm volt hely leülni , szóval fejhalgatóval a fejemen álltam az ajtóban . Az a fiú mellettem ácsorgott. Megszemléltem magamnak. Rövid ujjú fekete póló volt rajta , pedig én már kabátot is vettem reggel . Sötét farmert viselt hozzá vörös-fekete táskáját átdobta a vállán . Az arcát nem tudtam megnézni mivel , hogy a haja nem engedte , hogy belepillancsak az arcába .
Talán észrevette , hogy néztem , talán nem , de hirtelen felém fordult. És ekkor elmélyedtem az igéző szemeibe . Valami megcsillant a tekintetében , majd szinte vibrálni kezdtem. Elvigyorodott , én zavartan kibámultam az ablakon , próbáltam nem elvörösödni. Éreztem magamon a tekintetét , simán végigmustrált . Valamiért tudat alatt kihúztam magam.
- Bocs . melyik megállónál kell leszállni a Sweat Amorishoz ? - Kérdezte s hangjától furcsa bizsergés futott végig a gerincemen. Nézd már , gondoltam , talán egy új osztály társ?
- Őőő.... A Következő után - mondtam és próbáltam magabiztos maradni .Majd egy köszi nélkül visszafordul a telójához . Bunkó.
Rettentően fura érzés fogott el , még sose volt ilyen érzésem.Megijedtem magamtól , nem tudtam mi zajlik bennem . A megállóban én szálltam le legelős szőr . Egyből odarohantam Rawenhez , és kikaptam a kezéből a cigit , és beleslukkoltam . Nem ez volt az első alkalom , De ettől függetlenül Rawene tátott szájjal bámult engem majd kikapta a kezemből a bagót .
- Normális vagy ?!?!? - Kiáltott rám
- Gyere mesélek valamit - Lökdöstem befelé a kapun
Mindent elmeséltem neki a fura vonzódásról . Gondolkodva nézett a szemembe.
- Nem tudok új diák érkezéséről - közölte
- Az enyémről tudtál ? - kérdeztem
- Nem de az más volt - Válaszolt vissza
- Miben ?
- Most komolyan ezen akarsz veszekedni ?
- Jó , nem , igazad van.
- Szóval szerintem tetszettél annak a hapsinak - összegezte.
- Bármi előfordulhat - sohajtot bizonytalanul
Elindult felém. Be pánikoltam bár kívülről nem látszott rajtam csak hogy felvontam a szemöldököm . Aztán rájöttem , hogy csak mellettem van üres hely .Na nem ide aztán nem fog leülni gondoltam.
De ledobta magát a mellettem lévő székre és rám nézett
- Mi a neved ? - Kérdezte a Fiú
- Coretta A tiéd ? -próbáltam barátságosan kérdezni
- Castiel Te vagy a lány a buszról igaz ?
- Igen
- Tetszik a Pólód . Ezt már ott kiakartam fejezni
- Köszi . - rebegtem .
Hát ez a nap is remek volt ! Eltűnődtem azon hogy lehet ne még ennél is rosszabb . A buszmegállóban álltam csurig ázva fázósan húztam össze magam a bőr dzsekimmel együtt
Hé Coretta - hallottam azt a nagyon érdekes hangot
Gyorsan megfórdúltam a vizes hajam belecsapódott az arcomba.
Mire az arcomból kiszedtem a hajamat addigra már Castielt megfigyelhettem közelről
- Kicsit eláztál - nézett rajtam végig
- Bagoly mondja - jelentettem ki
Zavartan néztem rá .
- Vedd vissza , megfázol - mondtam és közbe elkezdtem levenni a kabátot
- És te ? - szólt vissza és nemengedte hogy levegyem a kabátot
- Túlélem - megvontam a vállam
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése