2015. szeptember 26., szombat

4.Elhalálozom és közbe jólérzem magam


Aztán odaértünk a Gimi előtti buszmegállóhoz .
Elkezdtünk Castiellel beszélgetni mindenféléről úgy sétáltunk be a suliba , hogy beszélgettünk . Természetesen mindenki megbámult minket , hogy pont mi együtt beszélgetünk . azt hitték járunk vagy valami ilyesmi . Mi meg csak beszélgettünk és beszélgettünk mintha csak mi lettünk volna ott még azt sem vettem észre , hogy elmentem Nella és Rowena mellet . Most biztos bunkónak tartanak gondoltam magamba majd mondtam Castielnek , hogy ....
  • Figyu Castiel én most megkeresem a csajokat mert beszélnem kell velük fontos ügyekről
  • Oké de akkor majd innen fojtatjuk a beszélgetést rendben ?
  • Oké - mosolyogtam el magam

Megkerestem a csajokat és persze mégis találtam őket . És ekkor egy csomó kérdéssel almoztak el 


  • Komoly ti jártok ? - Kérdezte Nella
  • Mióta jártok ? - Kérdezte Rowena
  • Hogy hogy elkezdtetek egyáltalán járni ? - Kérdezték mindketten
  • Nem nem járunk , nem sem ióta sem járunk , és nem nem kezdtünk el járni -Válaszoltam vissza nekik 
  •  De hisz akkor , hogy hogy eggyüt sétáltatok és buszoztatok és beszélgettetek ? - Kérdezték egyszerre
  • Csak barátok vagyunk - Válaszoltam ismét nekik
  •  Persze persze de tuti , hogy neked tetszik vagy ő neki tetszel
  • igen tetszik és ? nem nagy cucc - Jelentettem ki 
  • MI JÓL VAGY MI AZ HOGY NEM NAGY CUCC ?? - Mondta Nella ordítozva
  • JÓL VAGY EZ NAGYON NAGY CUCC NEM HOLMI KIS CUCC - Mondta Rowena komolyan ordítozva
  • MI AZ , HOGY NEM NAGY CUCC , HOGY TETSZIK NEKED ? - Kérdezte ordítozva Nella és Rowena
  • Naaaa KUSS - Mondtam hangosan 
  • HA meghallja én halál fia vagyok - mondtam nekik halkan 

  • Télleg ?? És mikor lesz a temetés ?? mondjuk holnap ?? - Kérdezte Nella
  • Mi mi van ??? - Kérdeztem mert nem értettem miéért mondja
Ekkor megfordulok és ott látom a Hátam mögött Castielt
  • Őőőő.. izéé... megtudom magyarázni - mondtam Castielnek dadogva
  • Nincs mit megmagyarázni - Mondta Castiel és elvonta magát sebesen .
  • OOooo egek miért pont nálam kell ennek megtörténnie !! Nem értettem . olyan jó volt amíg nem jött az új srác . Na mindegy ez is megtörtént - mondtam 
  • Sajnáljuk - Mondta Nella
  • Nem baj - mondtam 
Vége lettek az óráknak .Elindultam hazafelé a busszal természetesen Castiel is ott volt a buszon mivel a szomszédom - Szomorodtam el .
Hazamentem vettem egy gyors tusolást egy kis énekléssel miközben énekeltem verték az ajtót  De mivel , hogy én tusoltam ezért anya nyitotta ki az ajtót . Nem tudtam , hogy ki kopoghat nálunk fél 8 kor de aztán kiderült , hogy Castiel volt az. És ebbe az a polyénos , hogy Castiel nem tudja , hogy mi itt lakunk .
  • Szervusz - mondta anya
  • Jo napot - mondta Castiel 
  • Mi járatban vagy erre felé ? - kérdezte anya
  • Hallottam éneklést innen és , hogy ki énekel így ? - kérdezte Castiel
  • Miért kérded nem tetszik ? - Kérdezte anya 
  • De de tetszik épp azért kérdezem - mondta Castiel
  • A lányom az épp tusol - nevetett fel anya
  • Megvárhatom amíg ki jön ? - kérdezte Castiel 
  • Persze , persze gyere be foglalj helyett - mondta anya 

Amikor kimentem egy szál törülközőbe a fejemen és a testemen
ÉS megláttam Castielt megdermedtem , hogy ő mit keres itt 
  • T t t tee mit keresel itt ?? - kérdeztem meglepődötten
  • Na Nee csak te ne - mondta Castiel
  • Ez nem lehet hogy te legyél aki énekelt - mondta Castiel
  • Merthogy ?? Baj hogy énekeltem ?? Tudom hogy rósz a hangom dehogy ennyire azt már nem - mondtam Castielnek

Anya erre közbevág hogy ..


  • Meny kicsim inkább öltözz fel aztán még beizélgethettek 
  • Ja télleg azt is meg kéne tenni - zavartan mosolyogtam el magam 
  • Akkor egy perc és jövök - mondtam anyunak és Castielnek
Gyorsan felmentem Felvettem a pizsi gatyámat és a Pizsi felsőm
Végül addig beszélgettünk Castiellel míg én elaludtam 
De természetesen pont a vállán kellett elaludnom aztán elaludtam Felkeltem arra hogy Castiel a karjaiba visz fel a szobámba és éreztem , hogy átölel a szobámba és megpuszilja a homlokom én erre kinyitottam a szemem 
Castiel épen menni akart de én megfogtam a kezét és visszahúztam
és azt mondtam
  • Maradj - mondtam Castielnek
  • Szeretnék de nem lehet - mondta Castiel
  • De maradhatsz , elfelezhetjük az ágyat ez a fele az enyém az a tiéd - mondtam 
  • Rendben de a takaró ? 
  • Keresed a kifogást Castiel , de ha nem akarsz akkor nem kell akkor Szia - mondtam Castielnek és hátat fordítottam neki
  • Nem Nem keresem a kifogást de a szüleid nem örülnének ha egy fiúval aludnál - Monda Castiel
  • Akkor megkérdezem - mondtam és felpattantam az ágyból

Lementem Anyához és mondtam
  • Castiel itt marad estére ugye nem baj ? - Kérdeztem
  • ő nem - mosolyodott el anya 
  • oké akkor jo éjt - Nyomtam egy puszit anyu arcára

Felmentem Castielhez és mondtam neki
  • Anya megengedte , hogy maradj 
  • Akkor rendben úgysincs otthon senki sem 
  • Oké akkor akarsz filmet nézni ? - kérdeztem Castielt
  • Rendben
Felültünk a párnákhoz nekitámasztottuk a hátunkat a falnak és néztük a tv t . a film közepén bealudtam mint mindig és megint kikötöttem Castiel vállán . Castiel nézte tovább a filmet és mikor vége lett lejjebb csúsztatott óvatosan  s ő is lejjebb csúszott .
Miközben aludtunk Castiel átkarolt a derekamnál és megfogta a kezemet . Mivel én háttal voltam neki ezért nem moccantam meg nehogy felébresszem Castielt .
  

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése