Aztán odaértünk a Gimi előtti buszmegállóhoz .
Elkezdtünk Castiellel beszélgetni mindenféléről úgy sétáltunk be a suliba , hogy beszélgettünk . Természetesen mindenki megbámult minket , hogy pont mi együtt beszélgetünk . azt hitték járunk vagy valami ilyesmi . Mi meg csak beszélgettünk és beszélgettünk mintha csak mi lettünk volna ott még azt sem vettem észre , hogy elmentem Nella és Rowena mellet . Most biztos bunkónak tartanak gondoltam magamba majd mondtam Castielnek , hogy ....
- Figyu Castiel én most megkeresem a csajokat mert beszélnem kell velük fontos ügyekről
- Oké de akkor majd innen fojtatjuk a beszélgetést rendben ?
- Oké - mosolyogtam el magam
Megkerestem a csajokat és persze mégis találtam őket . És ekkor egy csomó kérdéssel almoztak el
- Komoly ti jártok ? - Kérdezte Nella
- Mióta jártok ? - Kérdezte Rowena
- Hogy hogy elkezdtetek egyáltalán járni ? - Kérdezték mindketten
- Nem nem járunk , nem sem ióta sem járunk , és nem nem kezdtünk el járni -Válaszoltam vissza nekik
- De hisz akkor , hogy hogy eggyüt sétáltatok és buszoztatok és beszélgettetek ? - Kérdezték egyszerre
- Csak barátok vagyunk - Válaszoltam ismét nekik
- Persze persze de tuti , hogy neked tetszik vagy ő neki tetszel
- igen tetszik és ? nem nagy cucc - Jelentettem ki
- MI JÓL VAGY MI AZ HOGY NEM NAGY CUCC ?? - Mondta Nella ordítozva
- JÓL VAGY EZ NAGYON NAGY CUCC NEM HOLMI KIS CUCC - Mondta Rowena komolyan ordítozva
- MI AZ , HOGY NEM NAGY CUCC , HOGY TETSZIK NEKED ? - Kérdezte ordítozva Nella és Rowena
- Naaaa KUSS - Mondtam hangosan
- HA meghallja én halál fia vagyok - mondtam nekik halkan
- Télleg ?? És mikor lesz a temetés ?? mondjuk holnap ?? - Kérdezte Nella
- Mi mi van ??? - Kérdeztem mert nem értettem miéért mondja
- Őőőő.. izéé... megtudom magyarázni - mondtam Castielnek dadogva
- Nincs mit megmagyarázni - Mondta Castiel és elvonta magát sebesen .
- OOooo egek miért pont nálam kell ennek megtörténnie !! Nem értettem . olyan jó volt amíg nem jött az új srác . Na mindegy ez is megtörtént - mondtam
- Sajnáljuk - Mondta Nella
- Nem baj - mondtam
Hazamentem vettem egy gyors tusolást egy kis énekléssel miközben énekeltem verték az ajtót De mivel , hogy én tusoltam ezért anya nyitotta ki az ajtót . Nem tudtam , hogy ki kopoghat nálunk fél 8 kor de aztán kiderült , hogy Castiel volt az. És ebbe az a polyénos , hogy Castiel nem tudja , hogy mi itt lakunk .
- Szervusz - mondta anya
- Jo napot - mondta Castiel
- Mi járatban vagy erre felé ? - kérdezte anya
- Hallottam éneklést innen és , hogy ki énekel így ? - kérdezte Castiel
- Miért kérded nem tetszik ? - Kérdezte anya
- De de tetszik épp azért kérdezem - mondta Castiel
- A lányom az épp tusol - nevetett fel anya
- Megvárhatom amíg ki jön ? - kérdezte Castiel
- Persze , persze gyere be foglalj helyett - mondta anya
Amikor kimentem egy szál törülközőbe a fejemen és a testemen
ÉS megláttam Castielt megdermedtem , hogy ő mit keres itt
- T t t tee mit keresel itt ?? - kérdeztem meglepődötten
- Na Nee csak te ne - mondta Castiel
- Ez nem lehet hogy te legyél aki énekelt - mondta Castiel
- Merthogy ?? Baj hogy énekeltem ?? Tudom hogy rósz a hangom dehogy ennyire azt már nem - mondtam Castielnek
Anya erre közbevág hogy ..
- Meny kicsim inkább öltözz fel aztán még beizélgethettek
- Ja télleg azt is meg kéne tenni - zavartan mosolyogtam el magam
- Akkor egy perc és jövök - mondtam anyunak és Castielnek
Végül addig beszélgettünk Castiellel míg én elaludtam
De természetesen pont a vállán kellett elaludnom aztán elaludtam Felkeltem arra hogy Castiel a karjaiba visz fel a szobámba és éreztem , hogy átölel a szobámba és megpuszilja a homlokom én erre kinyitottam a szemem
Castiel épen menni akart de én megfogtam a kezét és visszahúztam
és azt mondtam
- Maradj - mondtam Castielnek
- Szeretnék de nem lehet - mondta Castiel
- De maradhatsz , elfelezhetjük az ágyat ez a fele az enyém az a tiéd - mondtam
- Rendben de a takaró ?
- Keresed a kifogást Castiel , de ha nem akarsz akkor nem kell akkor Szia - mondtam Castielnek és hátat fordítottam neki
- Nem Nem keresem a kifogást de a szüleid nem örülnének ha egy fiúval aludnál - Monda Castiel
- Akkor megkérdezem - mondtam és felpattantam az ágyból
Lementem Anyához és mondtam
- Castiel itt marad estére ugye nem baj ? - Kérdeztem
- ő nem - mosolyodott el anya
- oké akkor jo éjt - Nyomtam egy puszit anyu arcára
Felmentem Castielhez és mondtam neki
- Anya megengedte , hogy maradj
- Akkor rendben úgysincs otthon senki sem
- Oké akkor akarsz filmet nézni ? - kérdeztem Castielt
- Rendben
Miközben aludtunk Castiel átkarolt a derekamnál és megfogta a kezemet . Mivel én háttal voltam neki ezért nem moccantam meg nehogy felébresszem Castielt .
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése