2016. május 28., szombat

14. Újabb átváltozás

Reggel az ébresztő óra csipogására keltem fel ! Jaj ... Szerda reggel van ! Hulla fáradt vagyok , Castiel meg még meg sem hallotta a ébresztőt , ezért nekem kell fel ébresztenem . Gyorsan fel keltem és elindultam Castiel felé , mikor oda értem el kezdtem lökdösni , hogy keljen fel , mert menni kell . 
  • Naaa - mondja Castiel 
  • Kelj fel - mondom 
  • Jóó - mondta majd magára húzta a takarót - 
Mikor eszembe jutott , hogy Castiel csikis a hasánál . Egy hirtelen mozdulattal lerántom róla a takarót és elkezdem csikizni , Castiel elkezd ordítozni , hogy 

  • Segitséééééég , áááááá  Halálra csikizneeeeek  - nevet fel - 
Erre apa is bejön , én hirtelen észre veszem és abba hagytam a csikizést , mikor meg szólal : 

  • Aranyosak vagytok - mosolyog ránk - 
  • Mi ?? - nagyon meglepődtem ezen , hogy ezt mondta -
  • Vele nem zavarna , ha csókolóznál - jelentette ki - 
Castiel felnevet . Én is fel nevetek , Jó vicc . Apa még mindig komolyan néz . Lehet , hogy komolyan gondolta . 

  • Mi van gyerekek komolyan mondtam - erre mind ketten abba hagytuk a nevetést - 
  • Miért apa jobban bírod azt a fiút aki meg akart ölni ?? - Nevetek fel -
  • Igen , mivel csak miattad állt át hozzánk 
Mi ?! Csak miattam ?? De aranyos tőle ! De , hogy hogy ?? Hisz a tesójával jártam !! Mondjuk az ő részéről úgy is lehet nevezni , hogy megcsalás lvl 100 ! Apa miután ki ment , ismét elkezdem csikizni Castielt , de már csak úgy maradt nyugton , hogy bírjam csikizni , hogy rá ültem . 

  • Jóóó jóóó Neeeee , már felééébredteeem - mondja - 
  • Nem baj - mondom és kinyújtom a nyelvem -
Ekkor fordult a kocka én kerültem alulra és Castiel felülre , most ő csikiz engem 

  • Hééé én már előbb fel keltem -mondtam
  • Nem baj - majd picit közelebb jön és ki nyújtja a nyelvét 
  • Hééé le harapom a nyelved - nevetek fel - 
  • Oké - válaszol közelebb hajol , és ki nyújtja a nyelvét kb 5 cm lehet köztünk , én közelebb hajolok , és a nyelve végébe bele harapok , remélem nem érti félre ezt az egész dolgot -
  • Jól van köszi - nevet fel , majd közelebb hajol , azt hittem meg akar csókolni , de csak egy puszit nyomott az orromra , nem tudom , hogy ezt barátilag értette e , ezt az egészet , na mindegy -
leszállt rólam , én lementem készíteni kaját , mikor valaki csönget .
Oda megyek az ajtóhoz , közben Castiel is le jön a lépcsőn , mikor az ajtót kinyitom , és meg látom Natot 
  • Szia - ördögien mosolyog - 
Be akartam előtte csapni az ajtót , de késő volt már , ő meg állította az ajtót , és egy hirtelen mozdulattal a torkomhoz kapott és lassan mentünk befele , Mikor Castiel észreveszi , neki támad . Engem elenged , ahogy a földre huppanok a rossz lábamra , megint fájni kezd , gyorsan kinyitok egy szekrényt és elő veszem a pillangó késemet . Miközben egy kis ideig nézem őket , megint elönt az az érzés , ami le írhatatlan érzem , érzem , hogy a szemem színe megváltozik . Mikor elsötétedik minden , csak annyira emlékszem , hogy Castiel szólt : 

  • CORETTA - hallom Castiel kiáltását . 
Hirtelen eltűnik minden . Nem érzem azt ami eddig körül vett . Kinyitottam a sötétség ajtaját , amit csak egy ember tud bezárni . Castiel . Lassan le esik mit tettem , megöltem kb 10 embert . A légzésem le lassul . Megfordulok . Nem csak ő van itt . Apa , Anya , és még pár ember . Körülöttem is fekszenek páran és ahogy rájuk nézek elkap a hányinger . Először azért  ,ahogy kinéznek . Szétszabdalt ... mindegyik . Másodszor pedig azért , mert tudom , hogy én tettem . És semmire nem emlékszem . Közelebb megyek hozzájuk . A Kezem remeg és csak most kezdem érezni a fájdalmat a lábamba . Castiel rohan hozzám , még mielőtt elesnék és felemel . Beülünk a kocsiba és nagy sebességgel elindulunk vissza a szállodába. Mikor felérünk, apa szobájába visznek, ahol anya ijedten ugrik fel az ágyról amikor meglát vértől mocskosan. Castiel lerak az ágyra. Nem sokkal később Rowena és Kevin is beront. Egy rongyot öntenek le fertőtlenítővel, egy másikat pedig a számba dugnak. Az előbbit rászorítják a lábamra én pedig felordítok a fájdalomtól . Mikor le ápoltak és be kötöztek , mindenki ki megy , kivéve egyet . Castiel . Castiel nem ment ki . Ő ott maradt velem . 

  • Jól vagy ? - kérdezi -
  • Hát nem tudom - nevetek fel - semmire nem emlékszem meg a lábamba szurtak egy kést , de igen jól vagyok - szólalok meg - 
Egy ideig néz , majd bele túrok a hajába , mikor a haját el túrom a szeméből , meglátok egy sebet .

  • Egek jól vagy ??? - kérdezem idegesen , Castiel a fejéhez kap -
  • Igen jól - mondja , de át látok rajta -
  • Castiel , látom rajtad , hogy fáj - mondom és fel ülök -
  • Neem csak egy picit - mondja - 
Én felülök , még úgy is mellettünk van a doboz , és elő veszem a dolgokat belőle , hogy le kezeljem a sebét , eltúrom a haját , hogy lássam a sebet , mikor elgondolkozok azon , hogy lehet , hogy miattam van , ha előbb segítek akkor nem történik meg . Lekezeltem a sebet , a szemébe nézek . Egy ideig így vagyunk aztán megölel . 

  • Sajnálom ... - mondja halkan - 
  • De mit ?? - kérdezem - 
  • Mert miattam van a lábadba a kés , ha erősebb lettem volna akkor nem történik meg - mondja és szorosabban megölel 
  • Nem baj ez kölcsönös , arra emlékszem , hogy miattam van az a seb a fejeden , mert ha előbb segítek akkor nem lenne most ott , na mindegy - mondom , majd elgondolkozok ezen a napon , hogy mi történt , mikor eszembe jut :
  • Suli - mondom ki hangosan Castielnek - Castiel a Sulival mi vaan ???? - kérdezem idegesen - 
  • Apád ki kért minket nyugalom - mondja nyugodtan - 
  • Huu oké - mosolyodom el 
                                  
                                              ***
                                    1-2 hónap múlva


  • Castiel , mivel kaptam egy gördeszkát , gondoltam meg taníthatnál menni is rajta  - nevetek fel - 
  • Biztos vagy benne ?? - kérdezi - Ez veszélyes , nagyokat eshetsz , és azt nem akarom - mondja -
  • Nyugi ha te tanítasz nem fogok el esni , majd max ki töröm a lábam - nevetek fel - 
  • Jó mindegy és mikor kezdjük ? - kérdezi , mivel 20:37 van ezért gondoltam logikus , hogy holnap - 
  • Természetesen holnap - nevetek és ő is fel nevet - 
  • Rendben , na de menjünk aludni , vagy a nappaliba akarsz aludni ? - szólal meg - 
  • Nem - szólalok meg -
Felmentünk a szobába , Castiel ki nyitotta az ablakot , mivel nagyon meleg van a szobába . Gondoltam , rá támadok Castielre , hirtelen fel ugrok a hátára , és el kezdem csikizni . 

  • Hééj neeeee - nevet - le ejteleeeek - elkezd menni az ágyamhoz és ledől , abba hagytam a csikizést , ki megyek a teraszra Castiel pedig jön utánam .
  • Na mi az ?? - nevet fel Cast -
  • Tudod van valami köztünk - szólalok meg - 
  • Na és mi ?? - kérdez vissza - 
  • Levegő - nevetem el magam , és közben fel állok , hogy be menjek - 
  • Nem sokáig - szólal meg , én ezt nem értettem . Közelebb jön és meg csókol , a terasz ajtót úgy csukta be , hogy közben meg csókol -
  • Ugorj - suttogja -
Én fel ugrok rá , és ismét meg csókol . És az érzés , mikor ki csapódik az ajtó , én meg gyorsan le mászok Castról . 

  • Bocs hogy zavarok , de meg jöttem - szólal meg az ismerős hang -

2016. május 20., péntek

13. Mi történik ?!?!


Nem messze voltak tőlem és már a könnyeimtől nem láttam semmit , mikor elkezdtem hátrálni hirtelen neki mentem valakinek , és elestem .

  • Bo...-közben megfordultam és nem hittem a szememnek ... Castiel volt az ... -
  • Jól vagy ?? -  rám mosolygott és közben felhúzott a földről -
Nem figyeltem mit mondott mert még mindig azon voltam fenn akadva , hogy miért nem támad meg vagy valami ??És még miattam aggódik , hogy jól vagyok e ?? 

  • Miért sírsz - Kérdezte majd mikor meglátta mi a bajom -
  • Ó Jól vagy ?? - kérdezte -
  • Igen - mondtam és letöröltem a könnyeimet-
  • Látom , hogy nem . - mondta majd átölelt és elnézett Nelláékhoz és azt súgta a fülembe , hogy - 
  • Néznek minket - felnevetett és elengedett-
  • Amúgy számodra van egy jó hírem - mondta , és letörölte az utolsó könnycseppjeim . -
  • Na és mi az ??- kérdezem és elnevetem magam - 
  • Az Apád megengedte , hogy átjöjjek hozzátok , mármint a csapatotokba - mondta és várta a reakciómat -
Én örömömben elkezdtem sikongatni , hogy nem akar megölni és a nyakába ugrottam .. Mikor észhez kaptam , hirtelen abbahagytam a sikongatást és abbahagytam az ölelgetést . 

  • Az jó ! Legalább nem akarsz megölni - na erre felnevetett és én is 
  • És tudod arra gondoltam , hogy lehetnénk ... lehetnénk .... - és a mondatát nem befejezve elhallgatott 
  • barátok ?? - kérdeztem mosolyogva - 
  • Igen - mondta -
  • Oké - mondtam és belebokszoltam a vállába - 
  • És csak arra gondoltam , hogy .. tudod nincs hol laknom és , hogy nálatok van e még egy ágy 
  • Igen van , ma lett át cipelve a szobámba , hogyha valaki jön akkor tudjon hol aludni -
  • Hú az jó - mondta - 
  • Van kedved sétálni ? Persze mint haver - kérdezte - 
  • Persze , De muszáj arra menni ?? - kérdezem félve -
  • Félsz ?? - néz a szemembe -
  • Igen - mondom és lehajtom a fejem - 
  • Győzd le a félelmeidet - mondta - 
Válaszomat nem is várva  elindult én nekem meg a lábam a földbe gyökerezett , mikor ezt észrevette gyengéden megfogta a csuklómat és megadta a kezdő lökést , hogy induljak el . Mikor elhaladtam mellettük , hirtelen valaki a hajamnál fogva rángatott  vissza .
  • Á - ordítok fel mikor , meglátom , hogy Nella aki a hajamat tépi ki a fejemből 
  • Mit képzelsz - rángatta tovább a hajam -
Mikor én egy hirtelen mozdulattal megfordultam nem is törődve a fájdalommal megtéptem a haját ami miatt ő a földre került .
  • Én mit képzelek ?! Há jó vicc - mondtam gonoszan , aztán ránéztem Jackre - 
  • Á még most is fáj - sápítozott nekem 
  • Hát igen azt nem csodálom Coretta kezébe annyi erő van - mosolygott Castiel -
  • Na itt is hagyom az új  két gerlice párt - elindultam , és Jack felröhögött 
  • Mi új ?? - Kérdezi Castiel -
  • Igen . Miért , nem ?? - kérdezem vissza -
  • Már mióta járnak kb. az óta , hogy ki derült az , hogy Nat rossz - mondta - 
  • Mi ?? - kérdeztem és a harag gyűlt bennem apránként - 
Pár hete volt az a késes balesetem , hogy a lábamba szúrták , na az még nem múlt el . Pár nappal ez előtt kiderült , hogy volt valami ilyen cucc , de nem tudják mi . Miközben arra gondoltam , hogy megcsalnak , hirtelen valamilyen érzés elfogott , nem tudom mi volt az . 

  • Coretta a szemed zöld színű - mondta Jack , innen már nem emlékszem semmire - 
Mikor felébredtem otthon voltam a kanapén feküdve , és mellettem ült Castiel , a fejem az ölében volt , és folyamatosan engem nézett a két barna szem pár , mikor jobban megnéztem magam , egy rövid gatya és egy rövid ujjú póló volt rajtam , mikor hirtelen eszembe jutott a kezem , de nem tudtam megnézni mert hirtelen élesen bele nyílalt a fájdalom a lábamba . És Elkezdtek sikítozni és annyira fáj , hogy ott vergődök a kanapén mint a partra vetett hal . 

  • Coretta !! Nyugii , nyisd ki a szemedet - erre kinyitottam de még mindig sikítottam a fájdalomtól -
  • Nézz a szemembe !! Coretta nézz a szemembe - mondta Castiel és a fejemet fogta óvatosan , hogy nézzek rá , amikor ránéztem abba hagytam a sikítást , valahogy lefoglalt az a két barna szem pár .-
  • Jó nyugi , jól vagy ? - kérdezi -
  • Mi történt - kérdezem a fájdalomtól könnyes szemmel -
  • Miután azt mondta Jack , hogy zöld a szemed utána közelebb mentél hozzá és , hogy mondjam - gondolkozik - 
  • Úgy ahogy volt 
  • Hát .. Bevertél neki egyet  , amitől elkezdett vérezni az orra - ki mondta és felnevetett - 
Castielt valaki hívja , de nem látom ki 

  • Ki az ?? - kérdezem -
  • Lana - mondja -
Mikor meghallom a nevet úgy gondolom , szerintem nem akar előttem beszélni vele ezért majd ki akar menni ezért kezdek fel tápászkodni 

  • Mit csinálsz ? - kérdezi -
  •  Hát gondolom akarsz a Lanával beszélni ezért ki engedlek 
  • Nem akarok vele beszélni , nem szeretem , most már rá jöttem , hogy nyugodtan mondhat bármit rólam bárkinek , nem fog érdekelni ! Ja és Sajnálom , hogy meg ütöttelek .....
  • Nem Baj ! Bárki hibázhat - mosolyodok el 
  • Amúgy , pont ma gondoltam rád , hogy oda megyek hozzád és megölhetsz - tálalok ki neki - 
  • Mi ?? Nem öltelek volna meg , igazából sosem akartalak megölni , csak hát azt mondták , hogy ezt kell tennem 
  • Komoly ? - erre ki kerekedig a szemem -
  • Igen - mondta , majd le hajtotta a fejét - 
  • Mennyi az idő ? 
  • 20:59 - mondta - 
  • Segítesz fel menni -kérdezem - 
  • Persze - mondta és hirtelen fel ugrott - 
Mikor fel akartam állni , hogy segítsen , hirtelen felkapott , és cipelt , én meg a kapaszkodtam a nyakába . Mikor felcipelt , és ki nyitottam a szekrényt már nem volt ott Jack pulcsija , nem is baj . Helyette Castiel rakta be a cuccait , mivel amíg én nem voltam eszméletemnél addig ő lebeszélte Apámmal . 

  • Hova szeretne menni hölgyem - kérdezi viccesen Castiel -
  • Mindegy , hogy ön hova szeretne menni , mivel elviszem a fürdőbe - mondja ismét 
  • Rendben - mondtam 
Bevitt  a fürdőbe , persze én fürödtem meg elsőnek , miután végeztem magam köré tekertem egy törülközőt és úgy próbáltam ki szállni a kádból , de persze Castiel segített aztán ő fürdött meg , addig én sunyiba el vettem Castiel pólóját mivel az is tök hosszú volt , mint Jacké és az úgy jó . Miután ki szállt egy szál alsógatyába keresve a pólóját , mikor engem észre vesz . Gondolom le esett neki , hogy elvettem . 

  • Jól áll - mondta -
  • Köszi - vigyorodok el - 
  • Hmm.. - mondja és végig néz rajtam -
  • Be von szóljam magam a szobába vagy segítesz ? -kérdezem -
  • Segítek - mondta 
Most viszont úgy vesz fel , hogy én a lábamat a dereka köré fonom és a kezemet a nyaka köré . Ahogy öleltem éreztem a szívének dobogását , olyan gyorsan dobog , ahogy egyre szorosabban kapaszkodok , mikor be értünk a szobába 20:30 volt , és másnap suli . Mikor be értünk le ült az ágyamra , így ő az ágyamon ült és én meg vele szemben az ölébe . 

  • Köszi - mondom és megölelem 
  • Nincs mit , de most aludjunk mivel holnap suli -mondta -
 Majd egy puszit nyomott a homlokomra én meg el vörösödtem . Majd felálltunk vagy legalábbis ő és betakart , majd mikor ment volna el , én nem engedtem hanem vissza húztam és én is nyomtam egy puszit a homlokára . 

  • Jó éjt - mondjuk egymásnak, majd Castiel is be fekszik a saját ágyába 

2016. május 17., kedd

12.Az élet szar

Ekkor apa Nat felé irányította a fegyvert  . Nat nem tudott mit csinálni feladta a harcolást . Apa társai megkötözték és bevitték az őrsre . Aztán oda jött hozzám és egy hirtelen mozdulattal a lábamból a kést kirántotta ,  mire én felsikítottam és odakaptam a lábamhoz .Közben elkezdte mondani Nellának , hogy hozzon elsősegély csomagot . Addigra anya is megérkezett és ő meg Jacken segített . Én még csak akkor jöttem rá , hogy Nat ellenség , a legjobb barátomból ellenség lett , végül Nella megérkezett a dobozzal és apának adta , Apa bevitt a kanapéra és ott kezdet bíbelődni a sebemmel , apa elővette a telefonját és felhívott valakit és azt mondta : 

  • 23. épület , 12. ajtó , Most - mondta majd lerakta a telefont -
Végül pár perc múlva már itt is volt egy újabb úgymond "védelmező" ember , és egy orvos . Pár nap múlva jobban voltunk mind a ketten .

                                         ***

                                Pár héttel később . 

Szombat van , dög meleg és Jack elhívott fagyizni , persze én nem mondtam nemet . Én egy színes cica nadrágban és egy kivágott ujjú pólóba és Jack meg egy gatyában , mivel egyik fiún sem volt póló . Télleg egyiken sem !! Na mindegy amikor odaértünk a fagyis kocsihoz és megvettük a fagyink elmentünk a parkba ami ott volt egy köpésnyire és leültünk egy padra . Miután befejeztük a fagyizást elkezdtünk mindenféléről beszélni vagyis igazából csak arról hogy mi van akkor ha apa megtudja ,hogy mi ketten járunk . Ő nyugtatott , hogy nem lesz semmi baj , majd ajkait az enyémhez tapasztotta , mikor hírtelen valaki elhúzott 

  • Mi a ... - szólal meg az ismerős hang és néz a szemembe -
  • Ő .. megtudjuk magyarázni - mondta dadogva -
  • Nem vagyok rá kíváncsi - vágott vissza apa -
  • Te meg .. - nézett rám - Muszáj volt ? - néztem rá vissza de nem válaszoltam , majd kaptam egy gyengébb pofont a normálisnál -
  • Jack mostantól el vagy tiltva a lányomtól , amúgy se tudtál rá vigyázni - mondta majd  elkapta a csuklóm és elkezdett apa a kocsi felé húzni . Jack meg csak úgy nézte végig nézte az egészet -
Mikor hazaértünk apa felvonszolt a szobámba akaratom ellenére és azt mondta ,hogy ha lenyugodtam kienged ezt elsőre nem értettem , hogy hogy érti az , hogy ,,ki enged,, . Majd hallottam a kulcsnak a kattanását az ajtóban .Bezárta az ajtót . Én ökölből ütöttem az ajtót , hogy engedjen ki , de nem semmi haszna , úgyse fog kiengedni majd ha csak lenyugodtam . Pár óra múlva már télleg lenyugodtam és szóltam , hogy ki engedhet , és ki is engedett HÁLA !! Aztán anya is haza jött és egy szót nem szolt senki se a másikhoz a vacsora közben, mikor :
  • Jacket felejtsd el - mormogta apa - 
  • Nem.. - mondtam szinte suttogva , mikor hirtelen dühében fel állt és el kezdett ordibálni - 
  • MIÉRT KELLET ?? - Kérdezett engem nézve és egyre közelebb jött , szinte már mellettem állt , de én már arra se méltattam , hogy válaszoljak , amikor ... amikor egyszer csak a hajamnál fogva állít fel 
  • Á - ordítok fel - ENGEDJ EL - Mondtam kissé hangosan - 
  • VÁLASZOLJ MIÉRT KELLETT ?? 
  • AZÉRT MERT SZERETEM - Mondtam és hirtelen elengedett én meg a földre huppantam 
A fejemet fogva felálltam és a szobámba mentem , apa kint hagyta az ajtómban a kulcsot , úgy hogy kivettem és be zártam magam a szobámba . Lehuppantam a bab zsákomra , majd a telefonom vettem a kezembe , és elkezdtem hívni Jacket , hogy akkor most mi lesz .

Én : Jack most mi lesz ??
Jack : Apádnak igaza van 
Én : Mii ??? 
Jack : inkább ne beszélgessünk soha többet 
Én : De ... - mondtam volna de közbevág -
Jack : semmi de Szia ..- mondta , majd kinyomta  a telefont - 

Most ahogy lerakta azt hittem megszakadt a szívem . Elhagyott ... Jack rohadtul elhagyott !! Felkeltem a bab zsákomból és kinyitottam a szekrényt , hogy keressek egy pólót , és amikor kinyitottam a szekrényt megláttam Jack pólóját és pulcsiját . A pólót megfogtam és egy fehérnemű és gatya társaságában bementem a fürdőbe . Közben csak Jacken járt az agyam meg azon , hogy öngyilkos akarok lenni . Gondolkoztam azon is , hogy megkeresem Castielt , hogy megölhet . Miközben ezen gondolkoztam megláttam egy éles borotvát , hirtelen elvettem onnan és elkezdtem a kezemen húzogatni . Aú . Mikor már észrevettem , hogy a csíkok elkezdenek vérezni , gyorsan előrántottam az asztalról egy zsepit és letörölget-
tem

Az előbb hívott Nella , hogy elmehetnénk shoppingolni én meg persze nem mondhattam nemet hisz imádok vásárolni , persze nem vagyok pláza cica !! De az a baj , hogy egy kicsit hülyének néznének pulcsiban ezért gyorsan kiszállok véres vízből és elkezdek törölközni , miután mindennel kész lettem elmentem keresni valami hosszú ujjú pólót vagy bőr dzsekit . Miután találtam gyorsan felvettem mindenem és amikor hallottam , hogy apa elmegy gyorsan lementem és egy cetlire le írtam , hogy ,,Elmentünk plázába ketten Nellával " . Megbeszéltük hol találkozzunk , nem volt annyira messze csak át kellett mennem egy parkon . És mikor ki léptem a házból és elkezdtem menni a parkban és mikor megláttam Nellát és .. és mellette Jack .... És mikor látom , hogy Nella meg ..... megcsókolta ... megcsókolta Jacket . 

2016. április 17., vasárnap

11. Egy újabb találkozás , de most engem kötöznek meg !

Végre Szombat van , reggel arra keltem fel , hogy nincs senki a szobámba , nem tudtam , hogy hova mehetett mindenki , gyorsan felöltöztem , mikor mentem le mentem a lépcsőn valaki hív éppen Nat volt az , azt mondta , hogy ott vannak kint az épület előtt és , hogy mások is vannak ott és , hogy ne menjek ki majd csak akkor ha lerakja , a háttérben valaki szolt , hogy ,,rakd le most , Lou menj fel hozzá " Gyorsan még azt mondta , hogy ne lépjek ki otthonról és megszakadt a vonal . Félek ! Hírtelen a nagy csöndben felhívom apámat és valaki kopog , kinyitom az ajtót és kivették a kezemből a telefont és odarakták az asztalra az a Fiú volt meg múltkor megtámadt .
  • Ki vagy te és .. és Mit akarsz - kérdezem úgy , hogy apa is hallja a telefonból -
  • Az mindegy de most velem jössz - mondta és elkezdett közeledni , én elkezdtem sikítozni , de hiába befogta a számat , így csak magamra maradtam magamnak kell kiszabadulnom karmai közül 
  • Mi ez a telefon hívásba van ?? - veszi észre , mikor el ráncigál az asztaltól
  • A Francba - ordítja el magát és megüt 
 mire le érünk Jack és Nat épp egy kocsiba ment el , aztán mi meg mentünk utánuk , valamilyen injekciót beadtak amitől teljes sötétségben vettem részt , mikor hirtelen fékeztünk bevertem a fejem és felkeltem . A mellettem ülő fiú hirtelen befogta a szám és nem tudtam lélegezni ezért elájultam , mikor ismét felkeltem megvoltam kötözve , és előttem messze megvolt kötözve Jack

  • Jack - ordítottam odáig el , hogy hátha meghallja -
Jack erre felnéz és meglepődik , hogy most keltem fel , azt mondták neki , hogy később fogok . 

  • Coretta - ordít vissza 
Próbáltunk egymáshoz közelebb menni , és valamennyire sikerült is , közelebb kerültünk egymáshoz úgy , hogy ne kelljen ordibálni . Végül közelebb mentünk egymáshoz , fejemmel egyenesen rádőltem a vállára . Mikor hirtelen valaki felemelt és elvitt a közeléből odakötözött egy székre és bevitt a terem közepére , nem láttam az arcát , hogy ki volt de az illatát bárhol felismerem , aki nem más illata volt mint Castiel , nem tudtam mire készül , nem értettem minek kellek én ide azt se tudtam miért vagyok itt és végül kiderült , megakarta bosszulni azt , hogy megvédtem Jacket .

  • Na Jack , testvérem - mosolyodott el ördögien , Jack nem szólt vissza csak nézte , hogy mit csinál -
  • ott fogok ütni , ahol a legjobban fáj - és mutatott rám -
  • Ne - ordít egyet és erre meglepődik Castiel -
  • Oh szóval azt kéred , hogy ne - mondta és egy ördögi mosolyra huzza a száját -
a cipőjéből kihúz egy kést ás elkezd körbe körbe járni  , és egyszer csak a hátam mögött megáll hirtelen a kést a torkomhoz teszi és azt súgja a fülembe .

  • Most nincs ki megmentsen - mondta én elsírtam magam ő megcsókolta a nyakam én meg elfordulok 
Jack észrevette , hogy elsírtam magam , a kést újra a nyakamhoz tartotta és mikor megakart vágni , hirtelen valaki megtámadta hátulról , Castiel megijedt és belevágott a nyakamba , az a fiú támadta le , hirtelen leejtette a kést és én felvettem . Castiel nem hitte el , hogy ő támadta le elkezdtek verekedni én eközben oda csúsztam Jackhez és a késsel elvágtam a kötelet és ő is elvágta az én kötelemet . hirtelen azt érezem , hogy egyre sötétebb lesz minden , Jack az ölébe vett és azt mondta :

  • Maradj életben , Coretta MARADJ ÉLETBEN - ordította és elsírta magát , azt láttam , hogy apáék ideértek - 
Teljes sötétségbe borult minden . Mikor felkeltem egy kórházban találtam magam  ismét  , mikor felkeltem anya , apa , és Jack volt  a szobába . Anya és Apa néztek , hogy mikor kelek fel , Jack meg már el aludt . Mikor ránéztem az órára fél 11 volt . Anya és Apa most vették észre , hogy felkeltem gyorsan hívtak egy orvost , hogy megvizsgáljon . Mikor megkérdeztem Apajékat meddig voltam itt , azt mondták , hogy pár hétig . Bejött az orvos , megvizsgált azt mondta 1-2 hét és rendbe jön az a csúnya seb . Az estét még ott éjszakásztam , mikor reggel felkeltem Jack ült mellettem , anya és apa még aludt .Ránéztem és ő is rám

  • Szia - mosolygott rám 
  • Szia - mosolygok vissza 
Ránézek az órára és 1 óránk van még , Jack felkelti Anyát és Apát elkezdünk készülődni , mikor hirtelen össze estem nagyon megijedtek Jackék , de közöltem , hogy nincs semmi bajom és mentünk tovább , közben bementünk boltogba , hogy megnézzük mik vannak, mikor hazaértünk ott volt az a Fiú aki verekedett Castiellel , nagyon megijedtem mikor megláttam , de anyáék közölték , hogy bocsánatot szeretne kérni ő nem tudta , hogy ezt fogja csinálni nem ebbe egyeztek meg -mondta -
Míg apáék mindent elrendeztek , addig én lefürödtem és felvettem Jack egyik pólóját , mikor bementem a szobámba Jack éppen  az ágyban feküdt és nézte , hogy mikor jövök be . 

  • Sajnálom - mondta -
  • Mit ?? - kérdeztem , mert nem értettem miről beszél - 
  • Hát , hogy nem vigyáztam rád - mondta és rám nézett -
  • Ez nem igaz , nem tehetsz róla - mondtam és közelebb mentem hozzá - 
Jack Bekapcsolta a tv-t és néztünk egy filmet  közben Jack megfogta a kezemet megint


Végül valahogy elaludtam a film közben vagy utána azt már nem tudom , de azt tudom , hogy Mikor éjszaka felkeltem Jack aludt mellettem , valamit hallottam lent ezért le mentem azt hittem anya vagy apa jött meg de nem , gyorsan elbújtam a konyhába és magamhoz vettem egy nagy kést , mikor valaki háturról felemelt és elkezdett tapogatózni rajtam , én felsikítok , ekkor kb. 10 másodperc múlva Jacket látom a lépcsőn , mivel felkapcsolta a villanyt . Én próbáltam kiszabadulni de nem tudtam . Mikor hirtelen elenged én megfordulok , és nem hiszek a szememnek Nat volt az . Mint ahogy Jack és én ő sem hitt a szemének . Mikor ugye elengedett én odafutottam Jackhez , ott álltunk mindannyian legalább 2 percig . Mikor egyszer csak Nat elkezdett felénk indulni Jack elém állt , hogy megvédjen ,elkezdtek verekedni és Jack kapott egy ütést amitől nem tudott felállni és ezáltal Nat felém fordul és elkezd közeledni felém 


  • Te áruló - mondom halkan és dühbe gurultam -
  • Ugyanmár - rám nézett rám és egy perverz mosoly lett az arcán -
Elkezdett közeledni mikor  Jack letámadta Natot haturrol , én addig irtam Nellának hogy most jöjjön át ! Át is jótt 2 perc után , mikor belépett nem hitt a szemének 
Jack és Nat èpp verekedett . A fiuk nem vették észre , hogy bejott . Verekedtek Jack ismét a földre került addig Nat elkezdett közeledni , mig nem a cipőjéből elő húzott egy kis kést . 

  • Na és most ?? Mi tévő leszek a kis barátod nélkül - mondta nekem Nat -
  • Mi a ..... - mondta a nagy csöndet félbe szakítva Nella -
  • Mi ?? Te ?? Mit keresel itt ?? - kérdezte meglepetten - 
  • Tudod a barátnőm át hívott magához - mondta
  • Figyelj megtudom magyarázni - probált kikerülni a kellemetlen helyzetből -
  • Nincs mit megmagyarázni , láttam és hallottam is , hogy te rossz csapatba vagy - mondta és ki gördült egy könny csepp - 
Eközben én oda szaladtam Jackhez . Nat mikor elmondta ezt Nella felém fordul és azt mondja 

  • Te .. Te liba , csak nem gondoltad volna , hogy Nella miadtt megszakad a szivem , hogy kikosarazik ? - nevette el magát- Nella eközben volt nála egy kis kés és Nella beleszurta a hátába , ezután Nat megindul felenk , nala is egy kés . Nat beleszúrta a lábamba a kést ,  én felsikítok 
  • Nee - ordit fel Nella , ekkor belép apa egy fegyvert fogva a kezében 
  • Mi a ... - kezdi el miközben ránk néz 
Én még mindig ott ordibálok , mikor ki mondom a nevet aki tette 

  • Nat - suttogtam , hogy apa is hallja 

2016. április 3., vasárnap

10.Mit keres ez itt ??

Reggel úgy keltem fel , hogy valaki csikiz , Jack volt az csak éppen a nyakamat fujogadta .
Reggel 5:30 van . Ma kell menni suliba ahj semmi kedvem nincs hozzá főleg úgy , hogy alig aludtam valamit , de végül is megérte , mert az előző este csodálatos volt . Jack megszólal miután elnevetem magam :

  • Jó reggelt - mondta -
  • Jó reggelt - mondtam  és ásítottam egyet -
  • Suli van ma - mondta fáradtan - 
  • Tudom , Sajnos - mondtam és felnevettem -
Nagy nehezen kikászálódtunk az ágyból és elindulunk lefelé , hogy meg csináljuk a kajánkat , nagy meglepetésünkre apám épp akkor megy el .Jack elment tusolni . Elkezdem félbevágni a zsömlét és közbe megkérdezem Jacket , hogy mit kér bele , mikor már azt hittem Jack kész van , benyitok , Jack Háttal áll nekem , én hirtelen elfordulok és :

  • Egek bocsi- tökre leégettem magam 
  • Nem baj - mondja és el röhögi magát , gyors felhúzta a gatyáját- 
  • Csak azt akartam megkérdezni , hogy mit kérsz a zsömlédbe -kérdezem meg -
  • Nem tudom , amit akarsz - mondta - 
  • Öm oké - mondtam vissza és azon gondolkoztam , hogy mit rakjak a zsömlébe-
 Végül miközben csináltam a szendvicseket bekapcsoltam a rádiót és épp a kedvenc zeném ment benne elkezdtem énekelni , mivel el felejtettem , hogy más is van itt rajtam kívül . Jacket nem hallottam lejönni a lépcsőn , és annyira megijesztett , mivel hirtelen megfogta a derekam , hozzám simult és ő is elkezdett énekelni . Nagy meg lepetésünkre anya lépett be az ajtón és mi észre se vettük , és úgy énekeltünk és csináltuk a kaját . Mikor hirtelen megszólal

  • Sziasztok - mondja és hirtelen hátrafordulunk , Jack póló nélkül én meg Jack pólójába -
  • Szia Anya - mondtam kicsit kínosan - 
  • Csókolom - köszönt Jack és ment is tovább anya -
Mi meg folytattuk ott ahol abbahagytuk , végül mire kész lett a kaja 6:10 lett , még volt 1 óránk elkészülni . Gyorsan felmentünk a szobámba , és kérdeztem Jackot , hogy mit vegyek fel , amíg Jack kiválasztotta mit vegyek fel én is kiválasztottam , hogy ő mit vegyen fel , ez sikerült kb olyan 30 perc alatt szóval 6:40 van . 
Lementünk és összepakoltuk a cuccainkat , gyors felkaptunk egy cipőt és már indultunk is , miközben sétáltunk fél úton találkoztunk Nattal és Nella aztán meg Kevinnel És Rowenával , mikor elkezdtünk beszélgetni Nella megkérdezte : 

  • Mi történt vele ?? - kérdezte féltve -
  • Hogy , hogy mi ?? - kérdeztem vissza mert nem értettem mire céloz-
  • A nyakad - mondta és rá mutat -
  • Ja semmi - mondtam és behúztam a nyakam -
Végül beértünk a suliba . Mindenki minket nézett , egy fiú oda jött , hogy ne menjünk be a terembe , nem értettem miért mondja ezt , ekkor Lana rohan ki a teremből és felénk indul , Jack hátratol a skacokhoz és mondta , hogy vigyázzanak rám . 

  • Mit akarsz Lana - kérdezi Jack 
  • Nem téged kereslek , hol van Coretta - kérdezte és nézte , hogy ki áll mögötte -
  • Ó már meg is van , gyere csak ide- mondta és megindult felém-
  • Minek ? - kérdezek vissza -
  • Miattad ment el Castiel - ront felém , és ellöki Jacket 
  • Nem igaz , miattad ment el , mivel te rá másztál a tesójára ezért ő rám mászott ,-mondtam neki vissza -
  • Na de most hagyál - mondtam és elmentem mellette -
 De ő visszahúzott és megütött , Jack ezt már nem hagyta annyiban elém állt , hogy ne tudjon megütni Lana , addig Rowena és Nella vissza adta neki azt a pofont amit én kaptam , ekkor Lana elszalad , mert meglátott valamit , vagy valakit . Azt hittem ott kapok szivinfarktust . Az ajtóban Castiel állt , mellette két rendőrrel akik felügyelik, mert azért mégis csak tanulnia kell . Mikor Castiel meglát megpróbál kiszabadulni a rendőrök közül de nem sikerült neki , 
így álltunk :
                       Rendőr Castiel Rendőr
                                Lana     
                            

                                      Jack
                      Nataniel            Kevin
                           Nella    Én     Rowena


Végül Castielék bementek a terembe és engem békén hagytak .
Megöleltem Jacket és azt suttogtam a fülébe :

  • Félek - szinte már elsírtam magam , de nem -
  • Megvédlek erre vagyok kiképezve -mondta és letörölte az arcomról a könnyet -
  • Nem , nem kockáztatom az életed - mondtam és a szemébe néztem - 
  • Én sem a tiédet - mondta és megcsókolt -
Apámat felhívtam , hogy küldjön valaki nagyobb darabot , hogy megvédjen minket Castieltől , és küldött is ott állt az ajtónál , de a tanárnak csak annyit mondott , hogy valakit figyelnie kell , azt hitték Castielt , de nem , hanem ránk vigyázott , apától kedves volt , hogy küldött , nem gondoltam volna , hogy küldeni fog , bár mondjuk valamennyire de , mivel nem akarja , hogy valami bajom , vagy bajunk essen . Mikor vége volt minden órának elindultunk hazafelé , és mikor hazaértünk , gyors csináltam valami kaját és azt megettük ketten , közben néztünk egy filmet és aztán felmentünk , én előbb értem fel , így gyorsan áttudtam öltözni és mivel olyan jó illata van annak a pólónak ezért azt vettem fel , mikor felér Jack Leveszi a pólóját oda jön hozzám és átölel , végül elmentünk aludni , és mivel féltem egy kicsit , ezért oda bújtam Jackhez , és ő is átölelt , hogy biztonságban érezzem magam , így telt az egész éjszaka , és az volt a gáz , hogy apám oda állította azt az őr emberkét aki ma figyelt minket az ajtóhoz , biztos vagyok benne , hogy nem csak azért állította oda azt az őrt , hogy nehogy megtámadjon minket senki , hanem azért is , hogy figyeljen minket mit csinálunk ! Na mindegy az a lényeg , hogy jól telt az éjszaka .


9.Itthon

Apám hazajött kiakadt , hogy mi hogy alszunk , én Jack vállán az ő feje az én fejemen , átölelve mindezt úgy , hogy egymás kezét fogjuk ! Gyorsan felkeltet minket , hogy Jacknek ,,elvileg" most lesz ideje gyakorolni , én nemértettem aztán rá jöttem , hogy mire megy ki ez a játék , hogy mennie kell és azért kell mennie mert nem akar Jackel látni , mármint így . Végül Jack elment apa faggatni kezdett 

  • erőszakoskodott , hogy fog meg a kezét , vagy ... - mondta volna tovább de nem engedtem-
  • Apa !! Nem történt semmi olyan amit ne akartam volna
  • Jól van . - mondta
Apa elment a boltba remélvén , hogy abban az 5 percben nem történik semmi , és nem is történt semmi . Pár óra múlva betoppan Jack , hirtelen nagy öröm tölt el , hogy nem leszek egyedül és , hogy itt van , mivel ugye Castiel és szülei a másik maffiához tartoznak ezért elköltöztek de Jack hozzánk költözött és mivel nem volt üres szoba ezért ketten voltunk egy szobába . Mikor tekintetével megtalált megnyugodott , hogy nincs semmi bajom én meg oda rohantam hozzá és megöleltem , hogy végre itthon van valaki velem és nem kell félnem , hogy megtámad valaki . Mivel mindketten el akartunk menni fürdeni . nem tudtunk dönteni ki kezdje , és végül én kezdtem addig Jack kint őrködött próbáltam minél gyorsabban fürödni és sikerült életembe elősszőr letudtam tusolni 5 perc alatt !! gyorsan felkaptam valakinek egy tiszta pólóját ami jó hosszú volt , és egy alsó neműt és mondtam Jacknak , hogy már bejöhet  , mikor bejött azt kérdezte :

  • az ott az én pólóm rajtad ?? - vigyorodott el 
  • Igen ! Kölcsön vettem , hogy be tudj jönni és tudj fürödni - mondtam és én is elmosolyodtam 
Jack elkezdett vetkőzni én oda se néztem végül Jack  beállt a kádba elhúzta a függönyt és gyorsan  le tusolt , addig én hajat szárítottam , mikor végzett kért egy törülközőt , hogy adjam be és én adtam is neki , mikor kiszállt már megvolt törülközve és alsógatya is volt rajta , én meg kérdezem : 

  • Alsó  gatyába fürödtél ?? - nevetem el magam -
  • Nem !! - mondta és ő is elnevette magát -
Végül oda engedtem a hajszárítóhoz és megkért , hogy szárítsam meg a haját mert már a keze nagyon fájt neki , mivel nem annyira értem fel a fejének a tetejét ezért felálltam egy kis székre és úgy szárítottam meg a haját , mikor végeztem meg kérdeztem , hogy :

  • Kiviszel cserébe ? - kérdeztem és szépen néztem rá -
  • Akarod , hogy ki vigyelek ? - kérdezte -
  • Igeeeeen-mondtam és közben elnevettem magam -
  • Hát jól van - mondta -
Én ekkor át öleltem és felugrottam rá , úgy vitt el az ágyamig , ő leült én meg ott ültem az ölébe . és ....
Képtalálat a következőre: „szerelmes pár a lány a fiu ölébe ül”
ő hirtelen hátra dől én meg rá nézek és elnevetem magam , én le szállok róla és bekapcsolom a ps-t és felülök és , megint abba a helyzetbe kerülünk , hogy én ülök az ölébe de most már fordítva , átölel és együtt játszunk úgy , hogy én fogom azt a cuccot amivel megyek és ő meg fogja a kezemet . Ekkor apám hirtelen belép , mert nem talált sehol sem senkit mikor hazaért és végül most meg talált minket , furán nézett rám , hogy mit keres rajtam Jack pólója és Jacken miért nincs póló , elmagyaráztam neki , hogy rajtam , azért van Jack pólója  mivel ez volt az eggyettlen olyan hosszúságú felső ami eltakarta azt amit kellet és aztán meg Jack elmagyarázta , hogy rajta azért nincs póló , mivel rajtam van . Apa ennek nem nagyon örült , hát de most mit tegyek mikor kiment mi tovább játszottunk a ps-el , aztán rá néztem az órára és úristen 21:12 van és 19:00- kor keztük el a játékot , mondtam :

  • Jack , hadjuk mára abba a játszást oké ?-szóltam neki -
  • Oké mindjárt - mondta -
Eltelt 20 perc Jack még mindig játszik a játékkal én meg nézem , végül elmentette és akart tovább menni , de én felálltam és kikapcsoltam megszolalt : 

  • Héééé - Nézett rám mérgesen -
  • Eltelt már vagy 20 perc mióta szóltam , majd holnap - mondtam és karbatett kézzel néztem rá és eltakartam a tv t-
Ekkor Felállt és oda jött hozzám , felemelt és ledobott az ágyra ekkor elkezdett csikizni én meg nem bírtam ki , hogy ne nevessek , és ott fetrengtem az ágyon , mivel én nagyon csikis vagyok , én is csikiztem őt és ő is nevetett sokat és ő is fetrengett az ágyon , egy idő után már abba hagytuk a hülyéskedést , mivel már 22:00 volt .
Látta Jack , hogy fáradt vagyok és békén hagyott . Felültem hozzá és néztem mit csinál , épp telefonozik hirtelen kikapom a kezéből és eldugom .

  • Add vissza - mondta és elkezdte keresni a telefont -
  • Nem , majd holnap megkapod - mondtam és mosolyogtam -
Jack felvett egy pólót , mivel kinyitottuk az ablakot . Elkezdtem volna lefeküdni aludni de Jack megfogott és magához szorított 

  • Jaack engedj el , aludni akarok - mondtam -
Ekkor Jack megfogott felemelt ledobott az ágyra és rám mászott 
Végül mikor befejezte , becsukta az ablakot és levette a pólóját , befeküdt mellém és átkarolt .

8. A Korházban és otthon

Mikor felkeltem egy kórházban találtam magam .
Nem emlékszem túl sok mindenre csak annyira , hogy meglőttek .
Mikor ki nyitottam a szemem ott volt mellettem Jack és a többiek . Ott aludtak mellettem a kis fotelekben . Mikor kinéztem az ablakon kb. olyan 6-7óra lehetett . Jack a kezemet fogta és mikor kihúztam a kezemet hirtelen megijedt és felkelt . Örömébe felkeltette a többieket és hívtak egy orvost . mikor már mindenki felkelt akkor köszöntem hogy :


  • Sziasztok ! -a többiek erre odajöttek és megöleltek - 
  • Mióta vagyok itt ?? -kérdezem s közben körbenézek 
  • Körülbelül 7-8 napja -mondták -én erre elképedek-nekem ez 1 napnak tűnt .
Aztán Bejött egy orvos , hogy megvizsgáljon ! Mikor megvizsgált azt mondta , hogy a csontom megreped egy kicsit ,mert a golyó belefúródott ! Mindenki tudtam ezt kivéve engem és a többiek erről nem akartak nekem szólni és Ajjjj ! Na mindegy  ők csak jót akartak gondolom . Mindegy miután bekötötték a kezem haza is mehetek. Mivel apu egy maffia főnök és Jack is benne van a csapatába ezért apu felbérelte őt , hogy vigyázzon rám ezért mindig ott kell lennie velem , ami mondjuk nekem nem is annyira rossz dolog , de mivel Jack még nincs nagyon kiképezve ezért apa többet foglalkozik vele , hogy jobb és ügyesebb legyen .Na mivel ma elmarad az első kettő órám ezért még beérünk a suliba. Mindenki , olyan furán nézet ránk nem értettem miért s végül rá jöttem mikor elkezdődött az óra . 


  • Nagyon Sajnálom a történteket - mondja nekem 
Én erre nem mondok semmit , mivel rögtön utána belevág a következő leckébe . *Vége lettek az óráknak*
Miután kifele elindultam valaki megfogta a kezem és vissza húzott s végül rájöttem , hogy Jack volt az és megkérdezte , hogy 


  • Tudod nagyon sajnálom a történteket , nem kellett volna elém állnod , szóval hosszú gondolkozás után rájöttem , hogy ez mily adtam van . - mondta és a szemembe nézett 
  • Nem nem miattad van , - mondtam 
Egy ideig még Jack érezte magát bűnösnek , én meg próbáltam meggyőzni hogy nem és végül ki győzött ?? Hát persze , hogy én 
Végül haza értem . Senki nem volt itthon . Kicsit féltem , mivel úgy hallottam Castielt bent tartják csak fél évre és utána mi lesz ??
Lehet , hogy akkor ott lesz Jack de mi van ha őt is legyőzni , a nagy gondolkodás közepette valaki kopog , gyorsan odaszaladtam a konyhába és megfogtam egy nagy kést , odamentem az ajtóhoz és kinyitottam , hála csak Jack volt az , hogy jöjjön vigyázni rám míg az ősök nincsenek itthon , az volt a gáz , hogy Jack elmondta , hogy Castiel meg a másik csapatban vagyis az ellenfél maffiájából van és , hogy nem csak Castiel támadhat rám , hanem bárki más is aki vele van . Valaki kinyitotta azt ajtót és hallottuk becsapódni mivel a nappaliba voltunk ezért nem láttok ki jött . 
  • Jack .... - mondtam suttogva -
  • Maradj csöndben - mondta és a kezét a számra tette .-
Jack szép csöndben kiment és amikor ki ment apukámmal találkozott nagy meglepetésre mivel úgy volt , hogy csak később jön . Apa és Jack amíg elbeszélgettek én néztem a tv-t . Valaki beugrott a hátam mögött lévő ablakon , felsikítottam , mire ő egy kést szorított a nyakamhoz és úgy vitt ki apámékhoz  nem tudtam , hogy ki szorít a nyakamhoz kést de már annyira ott tartotta , hogy megvágta a nyakamat egy kicsit . Mikor kiértünk apámnál fegyver volt és Jacknél is  . apám mikor kimentünk épp telefonált , nem tudtam kivel de aztán rájöttem .... mikor  le tette az asztalra a telefont még mindig hívásban volt . Erre nagy meg lepetségemre anya be rúgja az ajtót és nála is egy pisztoly van amit az ember fejéhez tart . A Fiú úgy körű belül velem és Jackel egyidős volt . 
Mikor megfordul Jack hírtelen odafut hozzá és fojtogatni kezdi a fiú erre engem elenged és Jack kezei közül szeretne kiszabadulni , ami persze nem sikerül mert Jack földre teríti és a kezeit hátraszorítja , amitől nem bír meg moccanni  , amíg ez lezajlik anya le guggol hozzám és nézi mekkora sebet ejtett rajtam , mint kiderül nagyobbat mint gondoltam , apa addig megkereste a kötszert és egy kötelet a kötszert oda adja anyának a kötelet pedig Jacknek . Anya lefertőtleníti a nyakam , addig Jack és apa összekötik hátul a kezét és a lábát és egy székhez kötik beviszik az Örsre és ki hallgatják-e közben Jack velem maradt és már nem hagyott egyedül még egy másodpercre sem . Elkezdtünk egy akció filmet nézni . Én meg közben elaludtam a vállán és ő meg átrakja a kezét rajtam , hogy kényelmesen elférjek . keresett valami takarót ülve , nem akart felállni nehogy felkeltsen . és ezt suttogta a fülembe :

  • Sajnálom 
Ekkor az én kezem az övéhez kulcsolód ott .
Képtalálat a következőre: „szerelmes kezek”