Nem messze voltak tőlem és már a könnyeimtől nem láttam semmit , mikor elkezdtem hátrálni hirtelen neki mentem valakinek , és elestem .
- Bo...-közben megfordultam és nem hittem a szememnek ... Castiel volt az ... -
- Jól vagy ?? - rám mosolygott és közben felhúzott a földről -
- Miért sírsz - Kérdezte majd mikor meglátta mi a bajom -
- Ó Jól vagy ?? - kérdezte -
- Igen - mondtam és letöröltem a könnyeimet-
- Látom , hogy nem . - mondta majd átölelt és elnézett Nelláékhoz és azt súgta a fülembe , hogy -
- Néznek minket - felnevetett és elengedett-
- Amúgy számodra van egy jó hírem - mondta , és letörölte az utolsó könnycseppjeim . -
- Na és mi az ??- kérdezem és elnevetem magam -
- Az Apád megengedte , hogy átjöjjek hozzátok , mármint a csapatotokba - mondta és várta a reakciómat -
- Az jó ! Legalább nem akarsz megölni - na erre felnevetett és én is
- És tudod arra gondoltam , hogy lehetnénk ... lehetnénk .... - és a mondatát nem befejezve elhallgatott
- barátok ?? - kérdeztem mosolyogva -
- Igen - mondta -
- Oké - mondtam és belebokszoltam a vállába -
- És csak arra gondoltam , hogy .. tudod nincs hol laknom és , hogy nálatok van e még egy ágy
- Igen van , ma lett át cipelve a szobámba , hogyha valaki jön akkor tudjon hol aludni -
- Hú az jó - mondta -
- Van kedved sétálni ? Persze mint haver - kérdezte -
- Persze , De muszáj arra menni ?? - kérdezem félve -
- Félsz ?? - néz a szemembe -
- Igen - mondom és lehajtom a fejem -
- Győzd le a félelmeidet - mondta -
- Á - ordítok fel mikor , meglátom , hogy Nella aki a hajamat tépi ki a fejemből
- Mit képzelsz - rángatta tovább a hajam -
- Én mit képzelek ?! Há jó vicc - mondtam gonoszan , aztán ránéztem Jackre -
- Á még most is fáj - sápítozott nekem
- Hát igen azt nem csodálom Coretta kezébe annyi erő van - mosolygott Castiel -
- Na itt is hagyom az új két gerlice párt - elindultam , és Jack felröhögött
- Mi új ?? - Kérdezi Castiel -
- Igen . Miért , nem ?? - kérdezem vissza -
- Már mióta járnak kb. az óta , hogy ki derült az , hogy Nat rossz - mondta -
- Mi ?? - kérdeztem és a harag gyűlt bennem apránként -
- Coretta a szemed zöld színű - mondta Jack , innen már nem emlékszem semmire -
- Coretta !! Nyugii , nyisd ki a szemedet - erre kinyitottam de még mindig sikítottam a fájdalomtól -
- Nézz a szemembe !! Coretta nézz a szemembe - mondta Castiel és a fejemet fogta óvatosan , hogy nézzek rá , amikor ránéztem abba hagytam a sikítást , valahogy lefoglalt az a két barna szem pár .-
- Jó nyugi , jól vagy ? - kérdezi -
- Mi történt - kérdezem a fájdalomtól könnyes szemmel -
- Miután azt mondta Jack , hogy zöld a szemed utána közelebb mentél hozzá és , hogy mondjam - gondolkozik -
- Úgy ahogy volt
- Hát .. Bevertél neki egyet , amitől elkezdett vérezni az orra - ki mondta és felnevetett -
- Ki az ?? - kérdezem -
- Lana - mondja -
- Mit csinálsz ? - kérdezi -
- Hát gondolom akarsz a Lanával beszélni ezért ki engedlek
- Nem akarok vele beszélni , nem szeretem , most már rá jöttem , hogy nyugodtan mondhat bármit rólam bárkinek , nem fog érdekelni ! Ja és Sajnálom , hogy meg ütöttelek .....
- Nem Baj ! Bárki hibázhat - mosolyodok el
- Amúgy , pont ma gondoltam rád , hogy oda megyek hozzád és megölhetsz - tálalok ki neki -
- Mi ?? Nem öltelek volna meg , igazából sosem akartalak megölni , csak hát azt mondták , hogy ezt kell tennem
- Komoly ? - erre ki kerekedig a szemem -
- Igen - mondta , majd le hajtotta a fejét -
- Mennyi az idő ?
- 20:59 - mondta -
- Segítesz fel menni -kérdezem -
- Persze - mondta és hirtelen fel ugrott -
- Hova szeretne menni hölgyem - kérdezi viccesen Castiel -
- Mindegy , hogy ön hova szeretne menni , mivel elviszem a fürdőbe - mondja ismét
- Rendben - mondtam
- Jól áll - mondta -
- Köszi - vigyorodok el -
- Hmm.. - mondja és végig néz rajtam -
- Be von szóljam magam a szobába vagy segítesz ? -kérdezem -
- Segítek - mondta
- Köszi - mondom és megölelem
- Nincs mit , de most aludjunk mivel holnap suli -mondta -
- Jó éjt - mondjuk egymásnak, majd Castiel is be fekszik a saját ágyába
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése