2016. május 20., péntek

13. Mi történik ?!?!


Nem messze voltak tőlem és már a könnyeimtől nem láttam semmit , mikor elkezdtem hátrálni hirtelen neki mentem valakinek , és elestem .

  • Bo...-közben megfordultam és nem hittem a szememnek ... Castiel volt az ... -
  • Jól vagy ?? -  rám mosolygott és közben felhúzott a földről -
Nem figyeltem mit mondott mert még mindig azon voltam fenn akadva , hogy miért nem támad meg vagy valami ??És még miattam aggódik , hogy jól vagyok e ?? 

  • Miért sírsz - Kérdezte majd mikor meglátta mi a bajom -
  • Ó Jól vagy ?? - kérdezte -
  • Igen - mondtam és letöröltem a könnyeimet-
  • Látom , hogy nem . - mondta majd átölelt és elnézett Nelláékhoz és azt súgta a fülembe , hogy - 
  • Néznek minket - felnevetett és elengedett-
  • Amúgy számodra van egy jó hírem - mondta , és letörölte az utolsó könnycseppjeim . -
  • Na és mi az ??- kérdezem és elnevetem magam - 
  • Az Apád megengedte , hogy átjöjjek hozzátok , mármint a csapatotokba - mondta és várta a reakciómat -
Én örömömben elkezdtem sikongatni , hogy nem akar megölni és a nyakába ugrottam .. Mikor észhez kaptam , hirtelen abbahagytam a sikongatást és abbahagytam az ölelgetést . 

  • Az jó ! Legalább nem akarsz megölni - na erre felnevetett és én is 
  • És tudod arra gondoltam , hogy lehetnénk ... lehetnénk .... - és a mondatát nem befejezve elhallgatott 
  • barátok ?? - kérdeztem mosolyogva - 
  • Igen - mondta -
  • Oké - mondtam és belebokszoltam a vállába - 
  • És csak arra gondoltam , hogy .. tudod nincs hol laknom és , hogy nálatok van e még egy ágy 
  • Igen van , ma lett át cipelve a szobámba , hogyha valaki jön akkor tudjon hol aludni -
  • Hú az jó - mondta - 
  • Van kedved sétálni ? Persze mint haver - kérdezte - 
  • Persze , De muszáj arra menni ?? - kérdezem félve -
  • Félsz ?? - néz a szemembe -
  • Igen - mondom és lehajtom a fejem - 
  • Győzd le a félelmeidet - mondta - 
Válaszomat nem is várva  elindult én nekem meg a lábam a földbe gyökerezett , mikor ezt észrevette gyengéden megfogta a csuklómat és megadta a kezdő lökést , hogy induljak el . Mikor elhaladtam mellettük , hirtelen valaki a hajamnál fogva rángatott  vissza .
  • Á - ordítok fel mikor , meglátom , hogy Nella aki a hajamat tépi ki a fejemből 
  • Mit képzelsz - rángatta tovább a hajam -
Mikor én egy hirtelen mozdulattal megfordultam nem is törődve a fájdalommal megtéptem a haját ami miatt ő a földre került .
  • Én mit képzelek ?! Há jó vicc - mondtam gonoszan , aztán ránéztem Jackre - 
  • Á még most is fáj - sápítozott nekem 
  • Hát igen azt nem csodálom Coretta kezébe annyi erő van - mosolygott Castiel -
  • Na itt is hagyom az új  két gerlice párt - elindultam , és Jack felröhögött 
  • Mi új ?? - Kérdezi Castiel -
  • Igen . Miért , nem ?? - kérdezem vissza -
  • Már mióta járnak kb. az óta , hogy ki derült az , hogy Nat rossz - mondta - 
  • Mi ?? - kérdeztem és a harag gyűlt bennem apránként - 
Pár hete volt az a késes balesetem , hogy a lábamba szúrták , na az még nem múlt el . Pár nappal ez előtt kiderült , hogy volt valami ilyen cucc , de nem tudják mi . Miközben arra gondoltam , hogy megcsalnak , hirtelen valamilyen érzés elfogott , nem tudom mi volt az . 

  • Coretta a szemed zöld színű - mondta Jack , innen már nem emlékszem semmire - 
Mikor felébredtem otthon voltam a kanapén feküdve , és mellettem ült Castiel , a fejem az ölében volt , és folyamatosan engem nézett a két barna szem pár , mikor jobban megnéztem magam , egy rövid gatya és egy rövid ujjú póló volt rajtam , mikor hirtelen eszembe jutott a kezem , de nem tudtam megnézni mert hirtelen élesen bele nyílalt a fájdalom a lábamba . És Elkezdtek sikítozni és annyira fáj , hogy ott vergődök a kanapén mint a partra vetett hal . 

  • Coretta !! Nyugii , nyisd ki a szemedet - erre kinyitottam de még mindig sikítottam a fájdalomtól -
  • Nézz a szemembe !! Coretta nézz a szemembe - mondta Castiel és a fejemet fogta óvatosan , hogy nézzek rá , amikor ránéztem abba hagytam a sikítást , valahogy lefoglalt az a két barna szem pár .-
  • Jó nyugi , jól vagy ? - kérdezi -
  • Mi történt - kérdezem a fájdalomtól könnyes szemmel -
  • Miután azt mondta Jack , hogy zöld a szemed utána közelebb mentél hozzá és , hogy mondjam - gondolkozik - 
  • Úgy ahogy volt 
  • Hát .. Bevertél neki egyet  , amitől elkezdett vérezni az orra - ki mondta és felnevetett - 
Castielt valaki hívja , de nem látom ki 

  • Ki az ?? - kérdezem -
  • Lana - mondja -
Mikor meghallom a nevet úgy gondolom , szerintem nem akar előttem beszélni vele ezért majd ki akar menni ezért kezdek fel tápászkodni 

  • Mit csinálsz ? - kérdezi -
  •  Hát gondolom akarsz a Lanával beszélni ezért ki engedlek 
  • Nem akarok vele beszélni , nem szeretem , most már rá jöttem , hogy nyugodtan mondhat bármit rólam bárkinek , nem fog érdekelni ! Ja és Sajnálom , hogy meg ütöttelek .....
  • Nem Baj ! Bárki hibázhat - mosolyodok el 
  • Amúgy , pont ma gondoltam rád , hogy oda megyek hozzád és megölhetsz - tálalok ki neki - 
  • Mi ?? Nem öltelek volna meg , igazából sosem akartalak megölni , csak hát azt mondták , hogy ezt kell tennem 
  • Komoly ? - erre ki kerekedig a szemem -
  • Igen - mondta , majd le hajtotta a fejét - 
  • Mennyi az idő ? 
  • 20:59 - mondta - 
  • Segítesz fel menni -kérdezem - 
  • Persze - mondta és hirtelen fel ugrott - 
Mikor fel akartam állni , hogy segítsen , hirtelen felkapott , és cipelt , én meg a kapaszkodtam a nyakába . Mikor felcipelt , és ki nyitottam a szekrényt már nem volt ott Jack pulcsija , nem is baj . Helyette Castiel rakta be a cuccait , mivel amíg én nem voltam eszméletemnél addig ő lebeszélte Apámmal . 

  • Hova szeretne menni hölgyem - kérdezi viccesen Castiel -
  • Mindegy , hogy ön hova szeretne menni , mivel elviszem a fürdőbe - mondja ismét 
  • Rendben - mondtam 
Bevitt  a fürdőbe , persze én fürödtem meg elsőnek , miután végeztem magam köré tekertem egy törülközőt és úgy próbáltam ki szállni a kádból , de persze Castiel segített aztán ő fürdött meg , addig én sunyiba el vettem Castiel pólóját mivel az is tök hosszú volt , mint Jacké és az úgy jó . Miután ki szállt egy szál alsógatyába keresve a pólóját , mikor engem észre vesz . Gondolom le esett neki , hogy elvettem . 

  • Jól áll - mondta -
  • Köszi - vigyorodok el - 
  • Hmm.. - mondja és végig néz rajtam -
  • Be von szóljam magam a szobába vagy segítesz ? -kérdezem -
  • Segítek - mondta 
Most viszont úgy vesz fel , hogy én a lábamat a dereka köré fonom és a kezemet a nyaka köré . Ahogy öleltem éreztem a szívének dobogását , olyan gyorsan dobog , ahogy egyre szorosabban kapaszkodok , mikor be értünk a szobába 20:30 volt , és másnap suli . Mikor be értünk le ült az ágyamra , így ő az ágyamon ült és én meg vele szemben az ölébe . 

  • Köszi - mondom és megölelem 
  • Nincs mit , de most aludjunk mivel holnap suli -mondta -
 Majd egy puszit nyomott a homlokomra én meg el vörösödtem . Majd felálltunk vagy legalábbis ő és betakart , majd mikor ment volna el , én nem engedtem hanem vissza húztam és én is nyomtam egy puszit a homlokára . 

  • Jó éjt - mondjuk egymásnak, majd Castiel is be fekszik a saját ágyába 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése