2016. április 3., vasárnap

9.Itthon

Apám hazajött kiakadt , hogy mi hogy alszunk , én Jack vállán az ő feje az én fejemen , átölelve mindezt úgy , hogy egymás kezét fogjuk ! Gyorsan felkeltet minket , hogy Jacknek ,,elvileg" most lesz ideje gyakorolni , én nemértettem aztán rá jöttem , hogy mire megy ki ez a játék , hogy mennie kell és azért kell mennie mert nem akar Jackel látni , mármint így . Végül Jack elment apa faggatni kezdett 

  • erőszakoskodott , hogy fog meg a kezét , vagy ... - mondta volna tovább de nem engedtem-
  • Apa !! Nem történt semmi olyan amit ne akartam volna
  • Jól van . - mondta
Apa elment a boltba remélvén , hogy abban az 5 percben nem történik semmi , és nem is történt semmi . Pár óra múlva betoppan Jack , hirtelen nagy öröm tölt el , hogy nem leszek egyedül és , hogy itt van , mivel ugye Castiel és szülei a másik maffiához tartoznak ezért elköltöztek de Jack hozzánk költözött és mivel nem volt üres szoba ezért ketten voltunk egy szobába . Mikor tekintetével megtalált megnyugodott , hogy nincs semmi bajom én meg oda rohantam hozzá és megöleltem , hogy végre itthon van valaki velem és nem kell félnem , hogy megtámad valaki . Mivel mindketten el akartunk menni fürdeni . nem tudtunk dönteni ki kezdje , és végül én kezdtem addig Jack kint őrködött próbáltam minél gyorsabban fürödni és sikerült életembe elősszőr letudtam tusolni 5 perc alatt !! gyorsan felkaptam valakinek egy tiszta pólóját ami jó hosszú volt , és egy alsó neműt és mondtam Jacknak , hogy már bejöhet  , mikor bejött azt kérdezte :

  • az ott az én pólóm rajtad ?? - vigyorodott el 
  • Igen ! Kölcsön vettem , hogy be tudj jönni és tudj fürödni - mondtam és én is elmosolyodtam 
Jack elkezdett vetkőzni én oda se néztem végül Jack  beállt a kádba elhúzta a függönyt és gyorsan  le tusolt , addig én hajat szárítottam , mikor végzett kért egy törülközőt , hogy adjam be és én adtam is neki , mikor kiszállt már megvolt törülközve és alsógatya is volt rajta , én meg kérdezem : 

  • Alsó  gatyába fürödtél ?? - nevetem el magam -
  • Nem !! - mondta és ő is elnevette magát -
Végül oda engedtem a hajszárítóhoz és megkért , hogy szárítsam meg a haját mert már a keze nagyon fájt neki , mivel nem annyira értem fel a fejének a tetejét ezért felálltam egy kis székre és úgy szárítottam meg a haját , mikor végeztem meg kérdeztem , hogy :

  • Kiviszel cserébe ? - kérdeztem és szépen néztem rá -
  • Akarod , hogy ki vigyelek ? - kérdezte -
  • Igeeeeen-mondtam és közben elnevettem magam -
  • Hát jól van - mondta -
Én ekkor át öleltem és felugrottam rá , úgy vitt el az ágyamig , ő leült én meg ott ültem az ölébe . és ....
Képtalálat a következőre: „szerelmes pár a lány a fiu ölébe ül”
ő hirtelen hátra dől én meg rá nézek és elnevetem magam , én le szállok róla és bekapcsolom a ps-t és felülök és , megint abba a helyzetbe kerülünk , hogy én ülök az ölébe de most már fordítva , átölel és együtt játszunk úgy , hogy én fogom azt a cuccot amivel megyek és ő meg fogja a kezemet . Ekkor apám hirtelen belép , mert nem talált sehol sem senkit mikor hazaért és végül most meg talált minket , furán nézett rám , hogy mit keres rajtam Jack pólója és Jacken miért nincs póló , elmagyaráztam neki , hogy rajtam , azért van Jack pólója  mivel ez volt az eggyettlen olyan hosszúságú felső ami eltakarta azt amit kellet és aztán meg Jack elmagyarázta , hogy rajta azért nincs póló , mivel rajtam van . Apa ennek nem nagyon örült , hát de most mit tegyek mikor kiment mi tovább játszottunk a ps-el , aztán rá néztem az órára és úristen 21:12 van és 19:00- kor keztük el a játékot , mondtam :

  • Jack , hadjuk mára abba a játszást oké ?-szóltam neki -
  • Oké mindjárt - mondta -
Eltelt 20 perc Jack még mindig játszik a játékkal én meg nézem , végül elmentette és akart tovább menni , de én felálltam és kikapcsoltam megszolalt : 

  • Héééé - Nézett rám mérgesen -
  • Eltelt már vagy 20 perc mióta szóltam , majd holnap - mondtam és karbatett kézzel néztem rá és eltakartam a tv t-
Ekkor Felállt és oda jött hozzám , felemelt és ledobott az ágyra ekkor elkezdett csikizni én meg nem bírtam ki , hogy ne nevessek , és ott fetrengtem az ágyon , mivel én nagyon csikis vagyok , én is csikiztem őt és ő is nevetett sokat és ő is fetrengett az ágyon , egy idő után már abba hagytuk a hülyéskedést , mivel már 22:00 volt .
Látta Jack , hogy fáradt vagyok és békén hagyott . Felültem hozzá és néztem mit csinál , épp telefonozik hirtelen kikapom a kezéből és eldugom .

  • Add vissza - mondta és elkezdte keresni a telefont -
  • Nem , majd holnap megkapod - mondtam és mosolyogtam -
Jack felvett egy pólót , mivel kinyitottuk az ablakot . Elkezdtem volna lefeküdni aludni de Jack megfogott és magához szorított 

  • Jaack engedj el , aludni akarok - mondtam -
Ekkor Jack megfogott felemelt ledobott az ágyra és rám mászott 
Végül mikor befejezte , becsukta az ablakot és levette a pólóját , befeküdt mellém és átkarolt .

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése